Gość: studentka IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 13:45 Z powodu przerażających mrozów (w akademikach i nie tylko) postulujemy zawieszenie sesji na czas nieokreślony...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj