IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 13:45
Z powodu przerażających mrozów (w akademikach i nie tylko) postulujemy zawieszenie sesji na czas nieokreślony......
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka