Dodaj do ulubionych

Gratulacje

12.11.02, 12:51
Obu tradycyjnie prawicowym miastom : Krakowowi i Toruniowi serdeczne
gratulacje z powodu trafnego wyboru prezydenta. Oba średniowieczne grody mają
teraz kilka lat na wzięcie przykładu z Łodzi, Bydgoszczy czy choćby naszej
pięknej stolicy...
Obserwuj wątek
    • boldhead Re: Gratulacje 12.11.02, 13:04
      stary to juz sie robi nudne, spojrz na inne posty
    • joseph.007 Re: Gratulacje 12.11.02, 13:08
      A konkretnie którą piękną stolicę masz na myśli?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka