Gość: marita
IP: *.prospect.pl / *.prospect.pl
25.03.06, 15:36
jak myslicie czemu na ap na geografie jest az 16 os na msce??czy to dlatgo ze
jest tam wymagana tylko pdst z geografii(troche to dziwne)czy dlatego ze kazdy
pozniej stamtad wybiera papiery jak sie dostanie gdzie indziej, czy moze
poprostu dlatego ze to dobry kierunek????jak wogole sie tam studiuje i czy
potem jest sie skazanym tylko na prace nauczyciela??wszystkich zorientowanych
prosze o odp:)