Dodaj do ulubionych

peeten, draniu

17.12.02, 07:44
ignor ignorem ale powinienes mnie znac.
dalem dupy swego czasu ale jestem nadal ten sam prokocim.
staram sie wrocic, juz przeprosilem.
wybor nalezy do ciebie.
czekam lub nie
Obserwuj wątek
    • peteen Re: peeten, draniu 17.12.02, 07:50
      niby nic a nawet nicka pomyliłeś...
      zresztą, prokocim, czy wszyscy na tym świecie muszą być wyłącznie biali ? jeden
      czarny (czyt. ja) też się przyda, inaczej wszyscy by tylko zatracali się w
      kochaniu skks-a (a my jesteśmy toksycznymi forumowymi braćmi)
      nie mam do ciebie pretensji, choć potem też miałeś używanie, z gatunku małe
      złośliwości, co ?
      pozdrawiam
      :c)
      • Gość: PROKOCIM Re: peeten, draniu IP: *.client.attbi.com 17.12.02, 08:29
        peteen napisał:

        > niby nic a nawet nicka pomyliłeś...
        > zresztą, prokocim, czy wszyscy na tym świecie muszą być wyłącznie biali ?
        jeden
        >
        > czarny (czyt. ja) też się przyda, inaczej wszyscy by tylko zatracali się w
        > kochaniu skks-a (a my jesteśmy toksycznymi forumowymi braćmi)
        > nie mam do ciebie pretensji, choć potem też miałeś używanie, z gatunku małe
        > złośliwości, co ?
        > pozdrawiam
        > :c)

        pomylilem nicka specjalnie,
        chyba wiesz ze znam twoj nick?
        trudno skoro inaczej myslisz i nadal jestes zly o nowa huta.
        a skks lubie, chociaz mamy odmienne poglady.
        Lubie drania, jednak nie gadam z nim zbyt czesto. Mamy inne poglady.
        W sumie nie mam nic do Ciebie lub Skks, wiesz o tym.
        Powinienes to zauwazyc po zdjeciach.
        Ze mi odbilo troche, trudno. Teraz tego nie zmienie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka