prokocim1 17.12.02, 07:44 ignor ignorem ale powinienes mnie znac. dalem dupy swego czasu ale jestem nadal ten sam prokocim. staram sie wrocic, juz przeprosilem. wybor nalezy do ciebie. czekam lub nie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen Re: peeten, draniu 17.12.02, 07:50 niby nic a nawet nicka pomyliłeś... zresztą, prokocim, czy wszyscy na tym świecie muszą być wyłącznie biali ? jeden czarny (czyt. ja) też się przyda, inaczej wszyscy by tylko zatracali się w kochaniu skks-a (a my jesteśmy toksycznymi forumowymi braćmi) nie mam do ciebie pretensji, choć potem też miałeś używanie, z gatunku małe złośliwości, co ? pozdrawiam :c) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: peeten, draniu IP: *.client.attbi.com 17.12.02, 08:29 peteen napisał: > niby nic a nawet nicka pomyliłeś... > zresztą, prokocim, czy wszyscy na tym świecie muszą być wyłącznie biali ? jeden > > czarny (czyt. ja) też się przyda, inaczej wszyscy by tylko zatracali się w > kochaniu skks-a (a my jesteśmy toksycznymi forumowymi braćmi) > nie mam do ciebie pretensji, choć potem też miałeś używanie, z gatunku małe > złośliwości, co ? > pozdrawiam > :c) pomylilem nicka specjalnie, chyba wiesz ze znam twoj nick? trudno skoro inaczej myslisz i nadal jestes zly o nowa huta. a skks lubie, chociaz mamy odmienne poglady. Lubie drania, jednak nie gadam z nim zbyt czesto. Mamy inne poglady. W sumie nie mam nic do Ciebie lub Skks, wiesz o tym. Powinienes to zauwazyc po zdjeciach. Ze mi odbilo troche, trudno. Teraz tego nie zmienie. Odpowiedz Link Zgłoś