Dodaj do ulubionych

Wojna plakatowa przed Marszem Tolerancji w Krak...

    • Gość: tom forum ToLeRaNcJi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 14:46
      zalosni jestescie z tymi pogladami ateisci, katolicy i inne stworzenia ale to wasz problem
    • Gość: lancet Znow pedalstwo z nor wylazi.. IP: *.telia.com 28.04.06, 14:52
      "Te plakaty nawołują do nienawiści - mówi Marek Borowski, przewodniczący SdPl. -
      Jest to próba wzbudzenia w mieszkańcach Krakowa negatywnych uczuć. Robią to
      ugrupowania, które na nietolerancji próbują zbić polityczny kapitał. Skoro mówi
      się o uczestnikach marszu tolerancji dewianci, oznacza to, że trzeba ich
      unikać, izolować, a może nawet zamknąć."..
      -----------------------------------------------

      Towarzyszy Borowski.. TO WY towarzyszu nawolujecie do "nienawisci"..Zgrana to
      juz lewacka karta..
      Czyz "nienawidzimy" towarzyszu Borowski gnidy.. wszy.. pluskwy.. Czy
      nienawidzimy wiatru ze wieje?? etc.. itd.. - Mamy do tego wszystkiego stosunek
      ambiwalentny, tylko czy to z "nienawisci" moja zona NIE CHCE MIEC WOKOL SIEBIE
      PAJAKOW?? - Czy to z "nienawisci" ja nie zycze sobie by mi "Kowalski" reke
      podawal i WLAZIL MI DO MEGO DOMU KIEDY MU SIE ZECHCE - a "Zielinskiego" chetnie
      wpuszcze i reke podam??

      Narazie tak ten swiat jest skonstruowany ze nasze odczucia dziela sie na..
      POZYTYWNE.. NEUTRALNE.. i NEGATYWNE.. I we mnie zadnych "uczuc" towarzyszu
      Borowski nie trzeba wzbudzac.. Zadne plakaty tych "Wszechpolakow" tego nie
      uczynia.. Natomiast ZAWSZE uczyni to widok DEWIANTA czy pedala ZADAJACEGO dla
      siebie specjalnych raw i przywilejow.. PRZECIEZ ANI JA.. ANI MI PODOBNI nie
      tylko nie chcemy ich zadnej krzywdy robic(jak to sugeruje towarzysz..
      cytuje: "oznacza to, że trzeba ich unikać, izolować, a może nawet zamknąć."..

      - TO NIC NIE OZNACZA tow.Borowski.. To znaczy tylko ze to MOJE SWIETE PRAWO
      KOGO BEDE LUBIL I UZNAWAL A KOGO NIE BEDE! - I zaden lewak towarzyszu NIE
      BEDZIE MI TEGO NARZUCAL.. Mozecie mnie do wiezienia zamknac ale PEDALOW I TAK
      KOCHAC NIE BEDE!

      Najbardziej kuriozalnie brzmi pretensja towarzysza Borowskiego o
      ew. "unikanie"..

      - OD KIEDY TO JA MAM OBOWIAZEK PRZEBYWANIA I PRZESTAWANIA Z PEDALAMI..
      DEWIANTAMI.. i ZBOCZENCAMI -tow.Borowski??? - OD KIEDY jest to NAGANNE i PRZEZ
      KOGO jest potepiane i KTO zmusza mnie obcowania z czyms.. czego SIE BRZYDZE i
      nie chce miec w swoim otoczeniu??
      - Od kiedy jest to PRZESTEPSTWEM ze brzydze sie lewakow i tow. Borowskiego w
      tym i NIE CHCE ICH MIEC W SWOIM OTOCZENIU i NIE CHCE MIEC Z NIMI NIC.. NOLL..
      ZERO! do czynienia.. Od kiedy pytam??^- A czy nawoluje do zlinczowania
      tow.Borowskiego?? - A czy nawoluje do czegokolwiek zagrazajacego towarzyszowi
      _Borowskiemu i reszcie tych "normalnych inaczej"?? - NIE!!

      - A jak potraktowalbym fakt, ze towarzysz Borowski i Kostek Gebert w jarmulce
      zydowskiej beda bezustannie organizowac demonstracje i lazic po ulicach
      zadjac "praw" i tego bysmy lewakow "kochali" i "nie unikali" ich etc.. itd..???

      Najpierw popukalbym sie w czolo i zapytal SAM SIEBIE o jakie "prawa" im
      chodzi.. przeciez MAJA CO CHCA!!!
      - A potem bym rzekl by "SPI..RDALALI" jak najdalej ode mnie ze swoimi
      zadaniami "kochania" ich i zadaniami "obcowania" z nimi..
      Obejdzie sie cyganskie wesele bez marcepanu..
      Chcecie "demonstrowac" towarzysze lewacy?? - Idzcie sobie na blonia lub do
      jakiegos pomylenca o lewackich upodobaniach i sklonnosciach, a zdazyliscie
      oblowic sie niezle na tej nieszczesnej Polsce - i poproscie go, by na swoim
      terenie zezwolil wam na "demonstracje"..
      I maszerujcie i wrzeszcie tam sobie do woli".. BYLE NIE POD MOIMI OKNAMI i TAM
      GDZIE nie lewacy spokojnie sobie chodza, lewakow majac gleboko w d..pie..

      I gdzie tu bylaby "NIENAWISC" towarzyszu Borowski?? - Ja bez
      zadnej "nienawisci" i calkiem ambiwalntnie, nie chce iec z wami NIC do
      czynienia.. Cchce tylko jednego.. - ROBCIE CO CHCECIE towarzysze lewacy, tylko
      ODE MNIE TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA! - Gdziez tu "nienawisc" tow.Borowski :))

      Identycznie rzecz sie ma z dewiantami.. pedalstwem i reszta tego talatajstwa..
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

      Mowiac obrazowo; - Ja g..wna nie darze nienawiscia.. Ale od g..wna trzymam sie
      z daleka.. i chce by g..wno TEZ trzymalo sie ode mnie z daleka..

      I kiedy mi ktos sprobuje NARZUCAC, ze mam g..wno kochac i obcowac z nim.. to mu
      rzekne krotko: - "SPI..RDALAJ!!"

      lancet
      • czarek62 G*wnem juz jestes, smierdzisz przez kabel... 28.04.06, 14:57
        Pamietaj, ze rozumny czlowiek wie, iz krzyczy najglosniej ten, ktory sam ma
        niesprecyzowane preferensje seksualne, albo jest kryptogejem. To sa najwieksi
        obludnicy i hipokryci.Czy ty tez masz cos z tym spolnego?
        • Gość: lancet Re: G*wnem juz jestes, smierdzisz przez kabel... IP: *.telia.com 28.04.06, 15:19
          Autor: czarek62
          Data: 28.04.06, 14:57

          Pamietaj, ze rozumny czlowiek wie, iz krzyczy najglosniej ten, ktory sam ma
          niesprecyzowane preferensje seksualne, albo jest kryptogejem. To sa najwieksi
          obludnicy i hipokryci.Czy ty tez masz cos z tym spolnego?
          --------------------------------------------------------
          • terror.ortodoxa Re: G*wnem juz jestes, smierdzisz przez kabel... 28.04.06, 15:27
            No, to by się zgadzało - z badań wynika, że homoseksualistów nie akceptują
            emeryci, rolnicy i urzędnicy niskiego szczebla.
            Pozdrowienia dla p. emeryta.
          • czarek62 Re: G*wnem juz jestes, smierdzisz przez kabel... 28.04.06, 15:39
            > KTO TAKICH POLGLOWKOW PRODUKUJE???
            >Co zas sie tyczy tytulu postu: - "G*wnem juz jestes, smierdzisz przez kabel..."
            - TRZYMAJCIE SIE WIEC ODE MNIE Z DALEKA!!!

            To wielce chwaly godne i uznania, jednak to, ze splodziles dzieci i masz wnuki
            nie oznacza, ze jestes dobrym dziadkiem i ojcem. Czlowiek, ktory ma w sobie
            tyle nienawisci nie moze byc dobrym tatusiem i dziadziusiem. Spojrz wstecz, czy
            nie krzywdziles swoich dzieci, jaki przyklad (nienawisci!) dajesz wnukom. A
            moze - smiala teza, ale nie bez podstaw - ktores z twoich dzieci jest homo i
            nie mozesz tego przebolec, ze z twoich genow "zrodzil sie" dewiant! Wiedz
            jednak, ze to nie kara boza, ze od zwasze bylo, jest i bedzie (podoba, toleruje
            czy nie), ze w populacji rodzi sie mniej wiecej tyle samo osob homoseksualnych.
            Za twoich lat tez byli, wokol ciebie, tylko musieli sie ukrywac i udawac
            dobrych ojcow, dziadkow, kochankow... kolegow i kolezanki.
            Masz racje, od takich ludzi jak ty nalezy trzymac sie z daleka. Szczescia i
            spokoju jednak to ci nie przyniesie!
            P.S. "Synu" - to juz dawno nikt mi nie mowi, moj login moze ci dac wskazowke
            wiekowa!
      • terror.ortodoxa Re: Znow pedalstwo z nor wylazi.. 28.04.06, 14:57
        Jedno pytanie - czy kolega miał w ręku Konstytucję RP ?
        • ginusia Re: Znow pedalstwo z nor wylazi.. 28.04.06, 14:58
          terror.ortodoxa napisał:

          > Jedno pytanie - czy kolega miał w ręku Konstytucję RP ?

          kOLEZANKA MIALA? I CO Z TEGO? JAKI WNIOSEK,,,, ;)
          • terror.ortodoxa Re: Znow pedalstwo z nor wylazi.. 28.04.06, 15:10
            WOLNOŚCI I PRAWA POLITYCZNE

            Art. 57.
            Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i
            uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.


            Wniosek :

            WOLNOŚCI I PRAWA POLITYCZNE

            Art. 57.
            Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i
            uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.



            itd. .....

    • Gość: Joanna Kapuśniak Znowu ten Kraków... IP: *.vline.pl / *.109.rev.vline.pl 28.04.06, 14:52
      Miasto bandytów stadionowych i fanatyków kat(olik)ów!
      • ginusia Re: Znowu ten Kraków... 28.04.06, 14:54
        Gość portalu: Joanna Kapuśniak napisał(a):

        > Miasto bandytów stadionowych i fanatyków kat(olik)ów!

        A co, przpraszam ma Krakow do pedalow ;) ?
        • terror.ortodoxa Re: Znowu ten Kraków... 28.04.06, 15:04
          A co czym jest artykuł p/w ?
      • Gość: wynocha!! Re: Znowu ten Kraków... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 14:54
        Co robisz na forum krakowskim, jak ci sie Kraków nie podoba???
        • Gość: Barbara Barszcz Re: Znowu ten Kraków... IP: *.vline.pl / *.109.rev.vline.pl 28.04.06, 15:03
          Uświęcam owieczki...
          • Gość: Józek Zupa Re: Znowu ten Kraków... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:07
            Dziękujemy za troske, ale naprawde nie trzeba
            • Gość: Jolanta Rosół Re: Znowu ten Kraków... IP: *.vline.pl / *.109.rev.vline.pl 28.04.06, 16:02
              Kraków? Kulturalne miasto? Phi... He he he...
    • Gość: the.bill1 KTO jest dewiantem???? IP: *.bazapartner.pl 28.04.06, 15:05
      Nic nie trzeba dodawać, po prostu to widać. A GW jeszcze bezczelnie pisze, że
      wojna MW.... Nic dodac nic ująć taki PRL-bis... w wydaniu GW

      Dewianta nazywa się dewiantem i co w tytm dziwnego. Próba narzucenia MW innego
      nazewnictwa to jest dopiero nietolerancja. To ja już nie mam miec ptrawa nazwać
      dewianta dewiantem, bo dewiantowi się to nie podoba? Gdzie tu tolerancja u tych
      dewiantów?
      Niech oni siebie nie uważają za dewiantów,a le niechpozwola innym mieć swoje
      zdanie na ten temat!!!!!!
      • czarek62 Re: KTO jest dewiantem???? 28.04.06, 15:11
        Dewiantem jest wiec tez fanatyk religijny, dewiacja psychiczna - cos, co sie
        nie miesci w ramach tzw. normy psycho-spolecznej
        • Gość: lancet Re: KTO jest dewiantem???? IP: *.telia.com 28.04.06, 15:26
          Autor: czarek62
          Data: 28.04.06, 15:11

          Dewiantem jest wiec tez fanatyk religijny, dewiacja psychiczna - cos, co sie
          nie miesci w ramach tzw. normy psycho-spolecznej
          --------------------------------------------------

          Rzekles polglowku! - I ktos robi ci z tego powodu przykrosci?? - Ktos zada by
          cie uwiezic.. by cie sadzic za to.. by cie pietnowac czy usuwac?? - NIE!!

          Trzymaj sie tylko od takowych Z DALEKA! - A problemow najmniejszych nie
          bedziesz mial nigdy..
      • terror.ortodoxa Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fauny 28.04.06, 15:16
        też nazwiesz " dewiantami" i "zboczeńcami" ?
        • wuk4 Spalić dzieła Karola Szymanowskiego! 28.04.06, 15:42
          To teraz sztandarowe hasło młodzieży wszechpolskiej. Dlaczego? Bo Szymanowski,
          wielki kompozytor ceniony w salach koncertowych całego świata, był całkowitym
          homoseksualistą (nie "być może był" albo "prawdopodobnie", tylko na 100% był).
          Rozumiem, że muzeum Szymanowskiego w willi Atma w Zakopanem zostanie podpalone
          przez jednego z tych bezmózgich osiłków. Ci popaprańcy są w stanie nasr.. na
          grób hr. Jerzego Waldorffa na Powązkach za to że on też był homo. A dla Polski
          zrobił miliony razy więcej niż to wszypolskie bydło, co drze mordy z
          nienawiści.
        • Gość: lancet Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fauny IP: *.telia.com 28.04.06, 15:50
          Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fauny
          Przeczytaj komentowany artykuł »
          Autor: terror.ortodoxa
          Data: 28.04.06, 15:16

          też nazwiesz " dewiantami" i "zboczeńcami" ?
          ------------------------------------------------

          Hehehehe... To znaczy JAKICH.. i KTORYCH??? - To co glosil Kinsey, bylo
          katechizmem i biblia, ale dla dewiantow i zboczencow, niestety nie dla
          wszystkich(na szczescie..)..

          Nastepny co za blazna z zacnym miescie Krakow chce robic?? - Wystarczy im
          Stanczyk, ktory byl i madry i inteligentny na dodatek..

          "Homoseksualnych przedstawicieli świata fauny" NIE MA!! - Z tej prostej
          przyczyny iz niemal natychmiast... GINA!1 - I to sie nazywa "DOBOR NATURALNY"..

          Natomiast MOGA sie pojawiac ZACHOWANIA homoseksualne, ale zawsze sa zwiazane z
          HORMONAMI i z DAZNOSCIA DO ZACHOWANIA GATUNKU..

          Charakterystyczne jest rowniez i to, ze wsrod zwierzat tzw."dlugowiecznych"
          (tzn.zyjacych tyle co czlowiek lub wiecej) NIGDY nie zaobserwowano "zachowan
          homoseksualnych".. Natomiast hormony takiej "muszce owocowce" - ktora zyje
          kilka godzin, kaza jedno.. kopulowac.. kopulowac.. kopulowac.. - po toi by
          przedluzyc i zachiowac gatunek.. Efekt jest latwy do przewidzenia..
          Szympansy MOGA np. dla zdominowania nizszego ranga samca "wykorzystac" go
          seksualnie, ale wbrew tym bzdurom gloszonym przez pedalstwo, NIE MA w stadach
          szympansow-pedalow..
          Podobnie bylo z pingwinami samcami w niemieckim ZOO.. To nie byla para pedalska
          tylko INSTYNKT i hormony.. W okreslonych porach jest okres legowy i samce biora
          udzial w "wysiadywaniu" jaj.. W niewoli ten naturalny cykl zostal zaburzony i
          samce zaczeły wysiadywac.. kamienie!! - Tak im instynkt kazał, a pedalstwo
          natychmiast okrzykneło biedne pingwiniatka.. pedalami! :)) - etc..itp..






          • xtrin Re: Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fa 28.04.06, 16:42
            > niestety nie dla wszystkich(na szczescie..)..

            No to w końcu "niestety" czy "na szczęście"? :)

            > "Homoseksualnych przedstawicieli świata fauny" NIE MA!! - Z tej prostej
            > przyczyny iz niemal natychmiast... GINA!1 - I to sie nazywa "DOBOR NATURALNY"..

            Aby utrzymać takowy argument, że homoseksualizm ginie z powodu doboru
            naturalnego musiałbyś wpierw udowodnić, iż jest on dziedziczny :).
            • Gość: lancet Czy pedal zachodzi w ciaze??? IP: *.telia.com 28.04.06, 19:08
              Autor: xtrin
              Data: 28.04.06, 16:42

              > niestety nie dla wszystkich(na szczescie..)..

              No to w końcu "niestety" czy "na szczęście"? :)
              -------------------------------------------------------

              Spokojnie.. i "bez nerw" (jak mawial pan Piecyk "Wiecha"Wiecheckiego..)..

              Milicjantowi z PRL-u trzeba bylo kilka razy tlumaczyc, to i tobie
              wytlumaczymy.. Jak chlop krowie na granicy..
              Kontekst byl taki: - "To co glosil Kinsey, bylo
              katechizmem i biblia, ale dla dewiantow i zboczencow, niestety nie dla
              wszystkich(na szczescie..)..

              Czyli Kinsey swoje bzdury glosil dla dewiantow i zboczencow, ale NIESTETY dla
              tychze ZBOCZENCOW i DEWIANTOW, nie DLA WSZYSTKICH poglady i "badania" Kinseya
              byly biblia i katechechizmem(a NA CALE SZCZESCIE dla normalnych)..

              - Wytlumaczyc jeszcze raz???
              ==============================================================================

              > "Homoseksualnych przedstawicieli świata fauny" NIE MA!! - Z tej prostej
              > przyczyny iz niemal natychmiast... GINA!1 - I to sie nazywa "DOBOR
              NATURALNY"..

              Aby utrzymać takowy argument, że homoseksualizm ginie z powodu doboru
              naturalnego musiałbyś wpierw udowodnić, iż jest on dziedziczny :).
              -----------------------------------------------------------------

              Udowadniac to ty musisz.. ze tylko oslem a nie idiota jestes :))

              Homoseksualizm ginie NIE Z POWODU.. tylko W NATURALNY SPOSOB - i mowa byla O
              SWIECIE ZWIERZECYM.. - Jesli wiec sensem i celem istnienia osobnika czy
              przedstawiciela danego gatunku jest PRZEDLUZENIE tego gatunku, a wiec
              PROKREACJA.. I jesli.. w zaden sztuczny sposob nie eliminowaloby sie w obrebie
              gatunku osobnikow homoseksualnych, to nawet gdyby byly takie osobniki
              powszechne w pewnym stadium, to i tak przy przekroczeniu pewnej stalej
              (constans) zwierzat-pedalow, gatunek sam by sie wyeliminowal W SPOSOB
              NATURALNY, gdyz osobniki homoseksualne zniwelowalyby do zera mozliwosci ubytkow
              w obrebie gatunku.. - Czyli nastapilaby NEGATYWNA SELEKCJA NATURALNA calego
              gatunku.. Zadzialalby tu DOBOR NATURALNY.. Osobnik nieprzydatny do prokreacji i
              zachowania gatunku jest eliminowany w sposob naturalny nie przekazujac swoich
              genow nastepnym pokoleniom
              - W takim przypadku.. konsekwencje przekroczenia masy krytycznej ilosci
              osobnikow pedalskich w obrebie gatunku, rozciagnelyby sie NA CALY GATUNEK
              powodujac tegoz gatunku eliminacje!

              I co tu "udowadniac"?? - To JA twierdze iz bzdura jest twierdzenie ze w swiecie
              zwierzecym norma jest wystepowanie osobnikow hommoseksualnych, wiec skad tezy
              iz pedalstwo mialoby byc dziedziczne?
              - To jest wynaturzenie w obrebie wszystkich gatunkow i nie moze POTOMEK pedala
              dziedziczyc jego genow, gdyz od penetrowania meskim narzadem plciowym cudzego
              zadka, - obojetnie czy meskiego, czy zenskiego, czy swinskiego czy psiego..
              etc.
              - Jeszcze NIGDY nie stwierdzono by w efekcie pedalskich "obrobek" cudzego
              zadka, powstala ZYGOTA i rozpoczal sie podzial komorek, czyli powstanie nowego
              zycia..

              Co chcesz jeszcze "udowadniac"??


              • terror.ortodoxa Re: Czy pedal zachodzi w ciaze??? 28.04.06, 19:40
                Występowanie homoseksualizmu w świecie ludzkim i zwierzęcym JEST NORMĄ i
                i nie ma żadnego znaczenia dla przetrwania gatunku - odsetek gejów w populacji
                jest stały.
          • terror.ortodoxa Re: Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fa 28.04.06, 16:45
            Natomiast MOGA sie pojawiac ZACHOWANIA homoseksualne, ale zawsze sa zwiazane z
            HORMONAMI i z DAZNOSCIA DO ZACHOWANIA GATUNKU..

            A zachowania homoseksualne ( i wszelkie seksualne ) wśród ludzi z czym są
            związane ?
            • Gość: lancet Re: Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fa IP: *.telia.com 28.04.06, 19:15
              Autor: terror.ortodoxa
              Data: 28.04.06, 16:45 + dodaj do ulubionych wątków

              skasujcie post

              + odpowiedz

              --------------------------------------------------------------------------------
              Natomiast MOGA sie pojawiac ZACHOWANIA homoseksualne, ale zawsze sa zwiazane z
              HORMONAMI i z DAZNOSCIA DO ZACHOWANIA GATUNKU..

              A zachowania homoseksualne ( i wszelkie seksualne ) wśród ludzi z czym są
              związane ?
              --------------------------------------

              A na to zwyczajnie jestes za glupi, gdyz jest to cala gama i caly wachlarz..
              cale spectrum najrozniejszych zagadnien, problemow.. uwarunkowan etc..
              przenikajacych sie wzajemnie i wiazacych z soba w najrozniejszy sposob i na
              najrozniejszych plaszczyznach..
              Tobie zostaje albo bezkrytycznie wierzyc pedalom i zboczencom, albo uzywac
              mozgu i szukac wiedzy..


              • terror.ortodoxa Re: Czy homoseksualnych przedstawicieli świata fa 28.04.06, 19:35
                Uuuu, masz widzę problem z odpowiedzią na tak proste pytanie ... ?
    • Gość: koloraura1 Re: Wojna plakatowa przed Marszem Tolerancji w Kr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.04.06, 16:51
      Gość portalu: kr napisał(a):

      > Problem w tym, że to nie jest marsz tolerancji tylko marsz demonstracji
      > odmienności. Czy tak trudno nazwać rzecz po imieniu?

      A jeśli nawet, to cóż w tym złego?
    • lodz123 GWniana pokazala "obiektywizm inaczej" 28.04.06, 17:14
      Tak jak zboki "kochaja inaczej" ta gazeta "mowi prawde inaczej".
      • Gość: jkdjk Re: GWniana pokazala "obiektywizm inaczej" IP: *.dip.t-dialin.net 28.04.06, 17:27
        nie wolno pozwolic na pokaz pedalstwa po ulicach.
        Niech wszyscy zobacza jak to bylo i teraz jest w Australii.
        Niby zaczelo sie od prawa "do rownosci ,parad i wolnosci slowa". Mowili ze sa
        dyskriminowani, ale czesto to bylo klamstwo. I co dzisiaj? Nawet w tych
        najliberalniejszych krajach jak Holandia czy Asutralia gdzie geje i lesbijki
        wcale nie sa diskrimonwani, nawet lepiej im sie zyje niz innym, odprawiaja
        swoje parady co roku, tylko PO CO? Przeciez zadna dyskriminacja tam.
        Oni lubia sie tylko pokazac, sa dumni i chca wszystkim to pokazac, nie
        interesuje ich co inni ludzie mysla.
        coraz tez bardziej agresywnie odbywaja sie ich parady, na pryklad w Australii:

        www.smh.com.au/photogallery/2003/02/07/1044579921560.html
        jam.customer.netspace.net.au/mg2001.html

        chcecie zeby tak bylo w Polsce?

        Chce tylko jedno jeszcze powiedziec:
        Dlaczego Europa Zachodnia zostala dzisiaj przejeta przez Islam?
        Odpowiedz jest taka: Bo muzulmanie maja jeszscze zdrowy rozsadek, oni sie mnoza.
        Mogl bym tez powieziec dlaczego homoseksualnosc nie jest naturalna, jak ktos
        bedzie sluchac, to powiem.
    • Gość: x Ekshibicjonistyczni amatorzy członka w odbycie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.06, 19:22
      znów muszą wyjść na ulicę. Zrozumcie ich. Oni są chorzy - tylko w ten sposób
      moga zaspokoic swój popęd. Nie odmawiajcie im rozkoszy! Gdyby Wam ktoś chciał
      zakazać seksu to też nie byłoby miłe prawda? ;)
    • Gość: bistro A ja zerwałam 2 zielone plakaty na Cichym Kąciku:D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:29
      • bob_l Studenci AGH mają rację! 28.04.06, 23:14
        Niech każdy pokaże swoją prawdziwą twarz. Organizatorzy marszu propagują
        homoseksualizm, MW to faszyści. Czy powstanie z tego gej faszysta? To byłoby
        najlepsze rozwiązanie. Marsz Gejów Wszechpolskich, na czele Giertych z Jarugą.
        Dla nich też będę tolerancyjny.
    • Gość: gibi Re: Wojna plakatowa przed Marszem Tolerancji w Kr IP: *.autocom.pl 28.04.06, 23:25
      pedaliści, wynocha z Krakowa
    • Gość: nick Polecam IP: *.chello.pl 30.04.06, 16:00
      kurier.blog.onet.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka