Dodaj do ulubionych

Krakowskie hydranty

IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 02:11
np taki na rogu Dietla i Stradomia Ladny , ale jak idiotycznie zamontowany
wisi nad chodnikiem ok 25 cm na rurce doprowadzającej wodę.Podobnie jest w
paru innych miejscach np. przy stacji kol. Borek Fał..
Ktoś to partactwo odebrał w imieniu miasta, inny wziąl pieniądze.
A co na to architekt miejski ? Niewidomy czy co?
A może to tak ma być: wiszące krakowskie hydranty ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka