skks
02.10.06, 10:28
mnie:
Wywiad i Kontrwywiad noo to dawne WSI to skąd brało agentów?
Czy agentem kontrwywiadu nie mógł być np. profwsor UJ? Albo kasjerka w
karejfurze? noo albo dziennikarz TVP?
Czy WSI miało jakiś obowiązek dobierać agentów wg jakiegoś klucza: tylko
nauczyciele Liceów albo żołnierze?
Czy ujmą na honorze dla dziennikarza np. Polsatu jest bycie agentem Wywiadu?
Czy prezes firmy nie może być jednocześnie pracownikiem wywiadu?
A co w tym wszystkim chodzi?
Kto może, ma prawo i kiedyś za 15 lat jakiś nowy Kaczyński nie wypomni
obecnym, że byli pracownikami wywiadu?