Dodaj do ulubionych

ktos gada sam ze soba

25.11.06, 22:11
jakie przyczyny?
a jak ktos pisze sam ze soba?
Obserwuj wątek
    • polski0001 Re: ktos gada sam ze soba 25.11.06, 22:12
      Schizofremia paranoidalna :-))
      • polski0001 Sprawdz @ 25.11.06, 22:15
        polski0001 napisał:

        > Schizofremia paranoidalna :-))
        • boldhead Re:tez Sprawdz @ 25.11.06, 22:19

          • polski0001 Re:tez Sprawdz @ 25.11.06, 22:21
            No wlasnie moze by tak cos wymyslec !!!!! Lubie takie numery :-))
    • andrra a film za trudny dla popkulturowców? 25.11.06, 22:29
      mądre rodaków rozmowy!
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=52835365&v=2&s=0
      • Gość: pop Re: a film za trudny dla popkulturowców? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 22:31
        gruba wstała, teraz się zacznie!
        • Gość: pep[ Re: a film za trudny dla popkulturowców? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 20:18
          o co chodzi, dlaczego uparcie kasujesz niewinną próbę odpowiedzi na
          chamstwo popa???
      • boldhead za trudny.... 25.11.06, 22:59
        Ło Jezu jak mi sie robić nie chce....
        • polski0001 Re: za trudny.... 25.11.06, 23:01
          boldhead napisał:

          > Ło Jezu jak mi sie robić nie chce....
          A co robisz ze nie robisz ??
          • boldhead Re: za trudny.... 25.11.06, 23:01
            nie to cytat byl.
            • polski0001 Re: za trudny.... 25.11.06, 23:02
              boldhead napisał:

              > nie to cytat byl.
              > :-))
    • xyz_xyz_xyz Re: ktos gada sam ze soba 26.11.06, 09:34
      dla urozmaicenia - dzisiaj z neoplusa.
    • Gość: Beretto Re: ktos gada sam ze soba IP: 62.233.214.* 26.11.06, 16:17
      Nie może znależć równego sobie
      intelektem.
      <Przerwa w waleniu>
      • boldhead Re: ktos gada sam ze soba 26.11.06, 18:48
        w waleniu nie moze byc przerwy!!!
        walen stanowi jednorodna calosc.
        • polski0001 Re: ktos gada sam ze soba 26.11.06, 19:49
          boldhead napisał:

          > w waleniu nie moze byc przerwy!!!
          > walen stanowi jednorodna calosc.


          Kto przerywa ten traci :-))
          • krzychut Re: ktos gada sam ze soba 27.11.06, 07:50
            Nie dość, że gada ze sobą to na dodatek tylko i wyłącznie o sobie.
            • Gość: korri pierre to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 08:16
              filozof od siedmiu boleści
              • polski0001 Re: pierre to 27.11.06, 17:41
                Gość portalu: korri napisał(a):

                > filozof od siedmiu boleści

                Kto taki ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka