boldhead 25.11.06, 22:11 jakie przyczyny? a jak ktos pisze sam ze soba? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polski0001 Re: ktos gada sam ze soba 25.11.06, 22:12 Schizofremia paranoidalna :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Sprawdz @ 25.11.06, 22:15 polski0001 napisał: > Schizofremia paranoidalna :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Re:tez Sprawdz @ 25.11.06, 22:21 No wlasnie moze by tak cos wymyslec !!!!! Lubie takie numery :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
andrra a film za trudny dla popkulturowców? 25.11.06, 22:29 mądre rodaków rozmowy! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=52835365&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pop Re: a film za trudny dla popkulturowców? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 22:31 gruba wstała, teraz się zacznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pep[ Re: a film za trudny dla popkulturowców? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 20:18 o co chodzi, dlaczego uparcie kasujesz niewinną próbę odpowiedzi na chamstwo popa??? Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Re: za trudny.... 25.11.06, 23:01 boldhead napisał: > Ło Jezu jak mi sie robić nie chce.... A co robisz ze nie robisz ?? Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Re: za trudny.... 25.11.06, 23:02 boldhead napisał: > nie to cytat byl. > :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz_xyz Re: ktos gada sam ze soba 26.11.06, 09:34 dla urozmaicenia - dzisiaj z neoplusa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beretto Re: ktos gada sam ze soba IP: 62.233.214.* 26.11.06, 16:17 Nie może znależć równego sobie intelektem. <Przerwa w waleniu> Odpowiedz Link Zgłoś
boldhead Re: ktos gada sam ze soba 26.11.06, 18:48 w waleniu nie moze byc przerwy!!! walen stanowi jednorodna calosc. Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Re: ktos gada sam ze soba 26.11.06, 19:49 boldhead napisał: > w waleniu nie moze byc przerwy!!! > walen stanowi jednorodna calosc. Kto przerywa ten traci :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
krzychut Re: ktos gada sam ze soba 27.11.06, 07:50 Nie dość, że gada ze sobą to na dodatek tylko i wyłącznie o sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korri pierre to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 08:16 filozof od siedmiu boleści Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Re: pierre to 27.11.06, 17:41 Gość portalu: korri napisał(a): > filozof od siedmiu boleści Kto taki ??? Odpowiedz Link Zgłoś