Gość: Janek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.11.06, 21:55
jak pomysle o chorobie, starosci
w tym dziwnym i trudnym kraju
zeby tylko nie zwariowac a wlasciwie moze lepiej, moze nieswiadomosc to
luksus , chociaz psychiczni cierpia tak samo jak normalni
ps.ja to ostatecznie moge w kazdej chwili zlapac walizke i wio - jesli zdaze