Dodaj do ulubionych

WSZiB - Infomatyka

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 20:16
Witam, czy studiowal albo studiuje ktoś tam informatyke? Jaki jest poziom? Jak
potem szanse o prace? Jak w ogóle ta uczelnia jest postrzegana przez pracodawcow?
z gory thx
Obserwuj wątek
    • Gość: Student wszibu Re: WSZiB - Infomatyka IP: 195.136.186.* 01.01.07, 07:50
      Witaj,

      wszib.info/forum/ -> sorum studentów wszib

      wszib.info -> masa materiałów z informatyki w dziale z pomocami.

      Pozdraiwa studiujący na wszibie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka