Gość: szukacz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 20:16 Witam, czy studiowal albo studiuje ktoś tam informatyke? Jaki jest poziom? Jak potem szanse o prace? Jak w ogóle ta uczelnia jest postrzegana przez pracodawcow? z gory thx Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Student wszibu Re: WSZiB - Infomatyka IP: 195.136.186.* 01.01.07, 07:50 Witaj, wszib.info/forum/ -> sorum studentów wszib wszib.info -> masa materiałów z informatyki w dziale z pomocami. Pozdraiwa studiujący na wszibie ;) Odpowiedz Link Zgłoś