Dodaj do ulubionych

Problemy z komputerem

14.12.06, 21:49
Czy jest ktos na OE potrafiacy rozwiazywac problemy z komputerem
Obserwuj wątek
    • agata696 Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 21:51
      agata696 napisała:

      > Czy jest ktos na OE potrafiacy rozwiazywac problemy z komputerem
      Niedawno ktos sie oglaszal!
      • oldhorsys Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 23:06
        no powiem że potrafię ale niestety nie wszystkie , bardziej te podstawowe , a o
        co chodzi ?
    • lukas-comp Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 23:27
      jesli masz jakies problemy to mozesz smialo mnie pytac tutaj lub na maila lukas-
      comp@o2.pl :-)
      • lukas-comp Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 23:28
        hmm aa i wydawalo mi sie, ze z 70-80% spoleczenstwa z OE zna sie dobrze na
        komputerach / elektronice :-)
        • vmx Re: Problemy z komputerem 16.12.06, 20:49
          lukas-comp napisał:

          > hmm aa i wydawalo mi sie, ze z 70-80% spoleczenstwa z OE zna sie dobrze na
          > komputerach / elektronice :-)

          moze znac sie i 99%, ale co z tego? moze po prostu nie maja ochoty/czasu
          zajmowac sie problemami pozostalego % uzyszkodnikow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka