agata696 14.12.06, 21:49 Czy jest ktos na OE potrafiacy rozwiazywac problemy z komputerem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agata696 Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 21:51 agata696 napisała: > Czy jest ktos na OE potrafiacy rozwiazywac problemy z komputerem Niedawno ktos sie oglaszal! Odpowiedz Link Zgłoś
oldhorsys Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 23:06 no powiem że potrafię ale niestety nie wszystkie , bardziej te podstawowe , a o co chodzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
lukas-comp Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 23:27 jesli masz jakies problemy to mozesz smialo mnie pytac tutaj lub na maila lukas- comp@o2.pl :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lukas-comp Re: Problemy z komputerem 14.12.06, 23:28 hmm aa i wydawalo mi sie, ze z 70-80% spoleczenstwa z OE zna sie dobrze na komputerach / elektronice :-) Odpowiedz Link Zgłoś
vmx Re: Problemy z komputerem 16.12.06, 20:49 lukas-comp napisał: > hmm aa i wydawalo mi sie, ze z 70-80% spoleczenstwa z OE zna sie dobrze na > komputerach / elektronice :-) moze znac sie i 99%, ale co z tego? moze po prostu nie maja ochoty/czasu zajmowac sie problemami pozostalego % uzyszkodnikow. Odpowiedz Link Zgłoś