Gość: Locutus
IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.*
06.04.03, 00:20
Nie daje mi spokoju ten autobus - po pierwsze - toto
plastikowe kółko, o które się opiera stojąc w
przegubie jest w przeciwieństwie do innych M181MB
brązowe. Druga sprawa to wyświetlacze: najpierw
posiadał Pixele (przy czym były to jedyne Pixele
połączone z tablicą boczną normalnie montowaną w
Krakowie razem z R&B, tą produkującą knoty w stylu
"502 Plac" i "439 Rondo"). Potem wyswietlacz ten
przełożono do scanii CN113ALB, a w naszym jelczyku
zamontowano najnowsze wyświetlacze R&B, przy czym
jest to jedyny autobus, w którym wyświetlacz boczny
ma charakter "light" (każdy piksel podświetlany jest
z osobna na zielono). Pomijam oczywiście scanie
CN113CLL, które wprawdzie mają tak podświetlane
boczne wyświetlacze, ale podają one wyłącznie numer
linii. No i sa produktami bydgoskimi. Ten jelcz to
kolejna nietypowa perełka w naszych zbiorach. A przy
okazji mam pytanie: w którym roku zamieniono
wszystkie filmy w jelczach M121MB i M181MB na tablice
informacyjne R&B???