pavlack
17.04.03, 21:54
Co prawda nie najbliższy, tylko 25-27 kwietnia :-)
po pierwsze w piątek i sobotę będzie 45 kursowało :D (z czego sie cieszę :D)
a po drugie w sobotę i niedzielę będą coś robić na Kocmyrzowskiej, a więc 1 i
5 objazdem przez Andersa, Pl. Centralny, al. Solidarności, CAHTS, Ujastek,
Wiadukty do Wzgórz, oprócz tego linia zastępcza 305 :-)
Ktoś z forumowiczów się wybiera na 45 w sobotę? Bo ja mam zamiar się
przejechać, pofocić trochę no i także objazdy sfocić. Jak ktoś będzie, to
może się spotkamy??? :-)