Dodaj do ulubionych

genealogia....

02.04.07, 16:20
jakie to piekne zajecie i jak pouczajace...
Wystarczy przeanalizowac ot z brzegu powiedzmy....no i zaraz inaczej
spogladamy na Dziadkow innego...
trudny
A skadinad to czy w kwestii teczek nie mozna korzystac z rodzinnych zbiorow?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka