Gość: SEVEN
IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl
21.06.03, 22:35
chuligani, ktorzy nie wiedziec czemu utozsamiaja sie z
jednym z krakowskich klubow, znow daja o sobie znac...
wlasciwie nie wiem, czy chuligan to nie zbyt lagodne
slowo dla kogos, kto rozwala innym butelki na glowach.
widzielismy dzisiaj jak kilkudziesieciu sie wlasnie tak
zabawialo :/
oczywiscie policji nie bylo, a pod numerem 112
standardowe 'prosze czekac'
wiadomo, ze dzisiejszej zadymy nie mozna porownac do
tego, co dzialo sie po meczu hutnik-cracovia, ale tez bylo
goraco!
a teraz pijani kibice wlocza sie po centrum...swietnie sie
zgralo zakonczenie ligi razem z wiankami.
ps. nie jestem uprzedzony do cracovii, jesli ktos chcialby
to zasugerowac