Dodaj do ulubionych

szalikowcy znowu w akcji

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.06.03, 22:35
chuligani, ktorzy nie wiedziec czemu utozsamiaja sie z
jednym z krakowskich klubow, znow daja o sobie znac...
wlasciwie nie wiem, czy chuligan to nie zbyt lagodne
slowo dla kogos, kto rozwala innym butelki na glowach.
widzielismy dzisiaj jak kilkudziesieciu sie wlasnie tak
zabawialo :/
oczywiscie policji nie bylo, a pod numerem 112
standardowe 'prosze czekac'

wiadomo, ze dzisiejszej zadymy nie mozna porownac do
tego, co dzialo sie po meczu hutnik-cracovia, ale tez bylo
goraco!

a teraz pijani kibice wlocza sie po centrum...swietnie sie
zgralo zakonczenie ligi razem z wiankami.

ps. nie jestem uprzedzony do cracovii, jesli ktos chcialby
to zasugerowac
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbigniew Ale Tobie nic się nie stało?n/t IP: 80.48.20.* 21.06.03, 22:36
      • tomcrac nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 22:40
        ja przynajmniej wracalem 'lekko' poruszony. takich scen walki, tak blisko mnie nie widzialem od czasow podstawowki, kiedy chronil mnie immunitet szczyla :/
        • Gość: Zbigniew Re: nasza psychika ucierpiala :/ IP: 80.48.20.* 21.06.03, 22:41
          tomcrac napisał:

          > ja przynajmniej wracalem 'lekko' poruszony. takich scen walki, tak blisko
          mnie
          > nie widzialem od czasow podstawowki, kiedy chronil mnie immunitet szczyla :/
          >

          A gdzie dokładniej się tłukli?

          I kto z kim?
          • Gość: mikolaj Re: nasza psychika ucierpiala :/ IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.06.03, 22:44
            nie wiem dokladnie jaka to byla ulica, moze inni sa bardziej
            obeznani z tamta czescia krakowa...

            a o co sie bili? kilkudziesieciu dresiarzy z szalikami cracovii
            lecialo za takimi, co nie mieli.

            nie wiem, czy poszlo o 'kibicowanie', czy po prostu chcieli
            sie lac
            • tomcrac Re: nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 22:46
              masakra, 3 na jednego, i nawet jakies dresiary widzialem :/
          • tomcrac Re: nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 22:45
            > A gdzie dokładniej się tłukli?

            moj kolega twierdzi, ze to pradnik bialy, albo krowodrza

            > I kto z kim?

            pseudokibice craxy z ludzmi /przynajmniej ci, ktorych katowali nie mieli zadnych szalikow/
            • Gość: Zbigniew To dobrze że, nie Prądnik Czerwony n/t IP: 80.48.20.* 21.06.03, 22:47
            • emka_1 Re: nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 23:17
              tomcrac napisał:

              > > A gdzie dokładniej się tłukli?
              >
              > moj kolega twierdzi, ze to pradnik bialy, albo krowodrza

              Prądnik Biały nie ;)))
          • dreamlover Re: nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 23:04
            Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

            > A gdzie dokładniej się tłukli?

            Na Prądnickiej.
            • zbigniew74 Re: nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 23:09
              dreamlover napisała:

              > Gość portalu: Zbigniew napisał(a):
              >
              > > A gdzie dokładniej się tłukli?
              >
              > Na Prądnickiej.

              Ty z nimi byłaś?
              • Gość: mikolaj Re: nasza psychika ucierpiala :/ IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.06.03, 23:10
                zbigniew74 napisał:

                > dreamlover napisała:
                >
                > > Gość portalu: Zbigniew napisał(a):
                > >
                > > > A gdzie dokładniej się tłukli?
                > >
                > > Na Prądnickiej.
                >
                > Ty z nimi byłaś?

                byli wszyscy, ktory peteen wymienil w swoim poscie o
                imprezie:)
              • dreamlover Re: nasza psychika ucierpiala :/ 21.06.03, 23:13
                zbigniew74 napisał:

                > Ty z nimi byłaś?

                yyy... tak... A coś w tym dziwnego? :)
                • Gość: Zbigniew Dreamlover IP: 80.48.20.* 22.06.03, 14:44
                  dreamlover napisała:

                  > zbigniew74 napisał:
                  >
                  > > Ty z nimi byłaś?
                  >
                  > yyy... tak... A coś w tym dziwnego? :)

                  Chodzi o to czy łobserwowałaś "kibiców' w akcjii?
                  • mikolaj7 Re: Dreamlover 22.06.03, 14:51
                    Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

                    > dreamlover napisała:
                    >
                    > > zbigniew74 napisał:
                    > >
                    > > > Ty z nimi byłaś?
                    > >
                    > > yyy... tak... A coś w tym dziwnego? :)
                    >
                    > Chodzi o to czy łobserwowałaś "kibiców' w akcjii?

                    no jak byla to pewnie, ze tak.. zwlaszcza, ze jednego
                    stamtad wywiezlismy... tzn. nie wiem, czy to byl kibic - sam
                    mowil, ze to oni go zaczepili
                    • dreamlover Re: Dreamlover 22.06.03, 19:51
                      Widzisz Zbigniew jakiego fantastycznego mam rzecznika :)
                      Wszystkie sprawy do mnie od razu kieruj do niego ;))
    • Gość: tygiel Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 02:47
      szkoda ze nikt nie wspomni o ok 20 sharksach z waszego kochanegoi gts wisla
      ktorzy nawalali ostro malolatow pod jubilatem
      • tomcrac pomysl! 22.06.03, 07:54
        tutaj nie chodzi 'o was' i 'o nas'! tylko o debili, ktorzy miast kibicowac wola sie nakropkowac i barwy klubowe nic tu do rzeczy nie maja! KIEDY TO KROPKA W KONCU ZROZUMIESZ?! TAKIE TO TRUDNE? NAPISZ, PODZIEL SIE TYM Z NAMI.
      • Gość: SEVEN wtorny analfabetyzm IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.06.03, 13:45
        ludzie czytaja i pozniej nierozumija, co przeczytali!

        wiedzialem, ze zaraz sie znajdzie taki, jak ty, ktory
        zacznie jechac na wisle. jakbym wczoraj widzial kiboli z
        szalikami wisly to tez bym o tym napisal. ale nie
        widzialem!!!

        a to, jakie mieli szaliki jest najmniej istotne.
        • Gość: tygiel Re: wtorny analfabetyzm IP: *.chello.pl 22.06.03, 16:39
          chyba nie rozumiesz co sie wczoraj dzialo w miescie

          to sa chuliganskie podchody w kotka i myszke,

          chuligani wisly probowali zdobyc jak najwiecej barw Cracovii

          ale zeby cos takiego zrobic musieli dzialac z zaskoczenia dlatego nikogo w
          szaliku wisly nie uswiadczysz w dzien awansu przeciwnej druzyny

          ja nikogo nie bronie poza wlasnym imieniem, jestem kibicem i chodzilem wczoraj
          z 15 innymi w barwach i nic zlego nie zrobilismy poprostu denerwuje mnie
          konsekwentne pisanie o Cracovii tylko zle a o wisle tylko dobrze

          jesli sie nie myle to nie widzialem tutaj tematu o tym jak na awansie wisly
          chuligani gts'u pobili 4 policjantow na rynku, jak okradli sklep monopolowy na
          rynku na kilkanascie tysiecy, jak okradli kwiaciarki a nastepnie
          takie "szlachetne" kwiaty dali swoim "pupilom"

          tylko o to mi chodzi, jak macie najezdzac to robcie to po rowno, bo my nie
          zaslugujemy na to bardziej niz oni

          • mikolaj7 Re: wtorny analfabetyzm 22.06.03, 16:49
            widze, ze dalej nie do konca kapujesz - ja NIE WIDZIALEM
            tego, co wg ciebie robili kibole wisly . dlatego o tym NIE
            PISZE.

            natomiast opisuje to, co bylo wczoraj i tylko dlatego, ze nie
            mam pod reka przykladu na chuliganstwo wislakow (zeby
            jechac rowno po wszystkich) mam nie pisac, ze ci wczorajsi
            mieli szaliki cracovii?

            a moze to nie byli kibice craxy - co mnie to obchodzi? nie
            przeprowadzalem z nimi wywiadu, a watpie, zeby jakis sie
            tu odezwal
    • wh2 Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 13:37
      hihi pod pocztą główną w okolicy 21:30 przemieszczała się grupa nastoletnich
      samic ( kobietami/dziewczętami ;-) "tego" bym nie nazwał ) wesoło podśpiewująć
      j**** wisłę i policję a po ich twarzach widać było że są z siebie niesamowicie
      dumne z racji iż zwracały uwagę towarzystwa wyowijanego szalikami wiadomego
      klubu
      • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 14:15
        wh2 napisał:

        > hihi pod pocztą główną w okolicy 21:30 przemieszczała się grupa nastoletnich
        > samic ( kobietami/dziewczętami ;-) "tego" bym nie nazwał ) wesoło
        podśpiewująć
        > j**** wisłę i policję a po ich twarzach widać było że są z siebie
        niesamowicie
        > dumne z racji iż zwracały uwagę towarzystwa wyowijanego szalikami wiadomego
        > klubu


        też mijałem te panienki-sam byłem w koszulce w pasy,ale jakos niespecjalnie
        wpadły mi w oko......:-)
      • otreb Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 18:37
        A ja chyba mialem ta... no... przyjemnosc? ;) jechac z nimi autobusem ;)
    • Gość: tygiel Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 16:46
      nie widzialem tej zadymy, ale widzialem zajscia na florianskiej jakos po 24 i
      wzorowe zachowanie strazaka miejskiego, ktory zamiast pojechac po
      przepychankach z pijanymi mlodymi ludzmi i skonczyc prowokacje to przylal
      kolesiowi reka tak na wysokosci szyji za nic... a pozniej bedzie o
      chuliganach, ale wy tego piewcy organow sprawiedlisowci nie widzicie, mam
      nadzieje ze kiedys was to spotka
      • mikolaj7 Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 16:54
        Gość portalu: tygiel napisał(a):

        > nie widzialem tej zadymy, ale widzialem zajscia na florianskiej jakos po 24 i
        > wzorowe zachowanie strazaka miejskiego, ktory zamiast pojechac po
        > przepychankach z pijanymi mlodymi ludzmi i skonczyc prowokacje to przylal
        > kolesiowi reka tak na wysokosci szyji za nic... a pozniej bedzie o
        > chuliganach, ale wy tego piewcy organow sprawiedlisowci nie widzicie, mam
        > nadzieje ze kiedys was to spotka

        mam nadzieje, ze kiedys podejmiesz leczenie - nie wiem
        skad ta agresja wobec wszystkich naokolo. moze na
        poczatku powinienem napisac, ze kilkudziesieciu mlodych
        ludzi, ciezko naznaczonych przez zycie wybieglo z nudow
        na ulice, aby pobawic sie w kotka i myszke z innymi,
        podobnymi sobie mlodymi ludzmi. tak by bylo dobrze???

        policja jest od zaprowadzania porzadku, to, co wczoraj
        widziales to jednostkowy przypadek (sam tez takie
        widzialem), ale pewnie teraz czujesz sie upowazniony do
        spiewania 'je.. wisle i policje', prawda? gratuluje
        • peteen Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 16:59
          i to jest powód, dla którego nie chodzę od lat na mecze ligowe - boję się, że
          mnie przetrąci jakis tygiel, lub jego kumple...
          o stosunku do wisły świadczy nazywanie jej ciągle psami i gtsem, o stosunku do
          craxy zydami
          kibice obu drużyn - pojebani jesteście
          i tyle...
          • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 17:16
            peteen napisał:

            > i to jest powód, dla którego nie chodzę od lat na mecze ligowe - boję się, że
            > mnie przetrąci jakis tygiel, lub jego kumple...
            > o stosunku do wisły świadczy nazywanie jej ciągle psami i gtsem, o stosunku
            do
            > craxy zydami
            > kibice obu drużyn - pojebani jesteście
            > i tyle...


            a ty jesteś ostatni-sprawiedliwy......niemalże ostatni mohikanin......
            • peteen Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 17:17
              ja chce oglądać mecze, a nie własne zęby na chodniku i gówno ma tu do rzeczy
              sprawiedliwość...
              ofkorz, nie jestem, jestem tylko przerażony totalna agresją tzw. kiboly, a w
              rzeczywistości rzezimieszków...
              kapujesz ?
              • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 18:11
                peteen napisał:

                > ja chce oglądać mecze, a nie własne zęby na chodniku i gówno ma tu do rzeczy
                > sprawiedliwość...
                > ofkorz, nie jestem, jestem tylko przerażony totalna agresją tzw. kiboly, a w
                > rzeczywistości rzezimieszków...
                > kapujesz ?


                to po co piszesz ze kibice są pojebani-pojebana jest chołota ktora
                rozpierdziela sklepy,auta etc.

                • peteen Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 18:15
                  racja, błąd semantyczny, tzw. kibice, a w rzeczywistości kibole+ młodociani
                  przestępcy - ich miałem na myśli...
                  a poza tym wszystko co napisałem to święta prawda, tylko w tym kraju, przed
                  meczem międzypaństwowym kibic jednej drużyny klubowej (!) mógł zadźgać
                  drugiego, tylko w tym kraju do obcego miast jedzie banda przestepców, żeby
                  zrobic zadymę, mimo, iż jej zespół nie gra w tym meczu...
                  kibole to swołocz i więcej na ich temat pisać nie nie będę...
                  • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 18:21
                    peteen napisał:

                    > racja, błąd semantyczny, tzw. kibice, a w rzeczywistości kibole+ młodociani
                    > przestępcy - ich miałem na myśli...
                    > a poza tym wszystko co napisałem to święta prawda, tylko w tym kraju, przed
                    > meczem międzypaństwowym kibic jednej drużyny klubowej (!) mógł zadźgać
                    > drugiego, tylko w tym kraju do obcego miast jedzie banda przestepców, żeby
                    > zrobic zadymę, mimo, iż jej zespół nie gra w tym meczu...
                    > kibole to swołocz i więcej na ich temat pisać nie nie będę...


                    i znowu sie mylisz-w Holandii kibice ajaxu i feyenordu umawiali sie na bitwy w
                    okolicach autostrad,a bralo w nich udział pare tysięcy ludzi..........tak wiec
                    nie tylko w Polsce tak jest..............
                    • peteen Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 18:25
                      tomek obudź się, oni nie jechali na mecz utrechtu z nijmegen, tak jak nasi do
                      wrocławia, zastanów się...
                      • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 18:29
                        peteen napisał:

                        > tomek obudź się, oni nie jechali na mecz utrechtu z nijmegen, tak jak nasi do
                        > wrocławia, zastanów się...

                        ok,ale pomijasz fakt tzw. ZGODY czyli porozumienia klubów-skoro na wczorajszym
                        meczu Cracovii byli kibice i Lecha Poznań i Arki Gdynia i innych jeszcze
                        zaprzyjaznionych klubów to tez do Wrocławia pojechali i krakowscy kibice-tym
                        bardziej ze Śląsk Wroclaw ma zgode z Wisłą......
                        • peteen Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 18:40
                          tu nie ma mowy o przyjaźni, tu chodzi o wspólne bicie innych, tomek, nastapiło
                          krańcowe zezwierzęcenie: a latach mojej młodości mieliśmy kilkanascie piosenek
                          kibiców, a najgorzej o kimś mozna było powiedzieć 'patałach" (sędzia
                          oczywiście 'kalosz"), dzis na meczu międzynarodowym, na gorszym stadionie niż
                          przed 30 laty, z mniejsza ilościa kibiców słyszę niemal wyłączcie: strzelcie
                          kurwom gola, legia , co, ty kurwo itak przez 90 minut !(pomijam fakt, że legia
                          ma się nijak do meczu wisły z barceloną choćby)...
                          nie ma co przekonywać, bo to jest tak, jakbyś chciał trupa reanimować - dla
                          mnie i wielu moich znajomych mecze ligowe to tylko tiwi, albo sektor vipowski i
                          opuszczanie stadionu godzinę po kibolach...
                          • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 18:47
                            peteen napisał:

                            > tu nie ma mowy o przyjaźni, tu chodzi o wspólne bicie innych, tomek,
                            nastapiło
                            > krańcowe zezwierzęcenie: a latach mojej młodości mieliśmy kilkanascie
                            piosenek
                            > kibiców, a najgorzej o kimś mozna było powiedzieć 'patałach" (sędzia
                            > oczywiście 'kalosz"), dzis na meczu międzynarodowym, na gorszym stadionie niż
                            > przed 30 laty, z mniejsza ilościa kibiców słyszę niemal wyłączcie: strzelcie
                            > kurwom gola, legia , co, ty kurwo itak przez 90 minut !(pomijam fakt, że
                            legia
                            > ma się nijak do meczu wisły z barceloną choćby)...
                            > nie ma co przekonywać, bo to jest tak, jakbyś chciał trupa reanimować - dla
                            > mnie i wielu moich znajomych mecze ligowe to tylko tiwi, albo sektor vipowski
                            i
                            >
                            > opuszczanie stadionu godzinę po kibolach...


                            jestem tego swiadom-chodzi mi tylko o to ze nie jestesmy jedyni na swiecie w
                            tym zezwierzęceniu....i wiem też ze marne to pocieszenie...
                            • peteen Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 18:51
                              gorzej, bo wciągniete w to zostały dziewczęta, niegdyś wolne od tej pustej
                              nienawiści...
                              najbardziej sie boję, że craxa wejdzie do I ligi i będziemy miec derby... po
                              spotkaniu z hutnikiem cierpnie mi skóra na tyłku...
                              • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 19:02
                                peteen napisał:

                                > gorzej, bo wciągniete w to zostały dziewczęta, niegdyś wolne od tej pustej
                                > nienawiści...
                                > najbardziej sie boję, że craxa wejdzie do I ligi i będziemy miec derby... po
                                > spotkaniu z hutnikiem cierpnie mi skóra na tyłku...


                                bylem na tym meczu i choć jestem jak najdalszy od stawania w obronie tych
                                debili to musze przyznac ze policja nie rozegrala zbyt dobrze taktycznie tej
                                akcji.....wypuscili na ulice ze 2000 ludzi wsrod których znalazlo sie
                                kilkudziesieciu palantów.........powinni byli to jakoś pogrupowac......
                                • Gość: tygiel Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 19:36
                                  przede wszystkim nie potrzymali hutnika 10 min dluzej, i wypuscili, to hutnik
                                  sobie zrobil poscig za craxa

                                  ja szedlem na samym koncu tlumu i to byl glowny powod zamieszek, nie mowie ze
                                  by nie bylo kradziezy bo byly zanim hutnik uderzyl

                                  ale w momencie jak hutnika zauwazyli chuligani Cracovii policja przeszla do
                                  dzialania, no i reszta to juz rownia pochyla
                                  • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 19:40
                                    Gość portalu: tygiel napisał(a):

                                    > przede wszystkim nie potrzymali hutnika 10 min dluzej, i wypuscili, to hutnik
                                    > sobie zrobil poscig za craxa
                                    >
                                    > ja szedlem na samym koncu tlumu i to byl glowny powod zamieszek, nie mowie ze
                                    > by nie bylo kradziezy bo byly zanim hutnik uderzyl
                                    >
                                    > ale w momencie jak hutnika zauwazyli chuligani Cracovii policja przeszla do
                                    > dzialania, no i reszta to juz rownia pochyla


                                    wiem bo sam szedlem zaraz przed policją...........
          • Gość: tygiel Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 19:05
            peteen napisał:

            > i to jest powód, dla którego nie chodzę od lat na mecze ligowe - boję się,
            że
            > mnie przetrąci jakis tygiel, lub jego kumple...

            lol
        • Gość: tygiel Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 19:04
          mikolaj7 napisał:

          > Gość portalu: tygiel napisał(a):
          >
          > > nie widzialem tej zadymy, ale widzialem zajscia na florianskiej jakos po 2
          > 4 i
          > > wzorowe zachowanie strazaka miejskiego, ktory zamiast pojechac po
          > > przepychankach z pijanymi mlodymi ludzmi i skonczyc prowokacje to przylal
          > > kolesiowi reka tak na wysokosci szyji za nic... a pozniej bedzie o
          > > chuliganach, ale wy tego piewcy organow sprawiedlisowci nie widzicie, mam
          > > nadzieje ze kiedys was to spotka
          >
          > mam nadzieje, ze kiedys podejmiesz leczenie - nie wiem
          > skad ta agresja wobec wszystkich naokolo. moze na
          > poczatku powinienem napisac, ze kilkudziesieciu mlodych
          > ludzi, ciezko naznaczonych przez zycie wybieglo z nudow
          > na ulice, aby pobawic sie w kotka i myszke z innymi,
          > podobnymi sobie mlodymi ludzmi. tak by bylo dobrze???
          >
          > policja jest od zaprowadzania porzadku, to, co wczoraj
          > widziales to jednostkowy przypadek (sam tez takie
          > widzialem), ale pewnie teraz czujesz sie upowazniony do
          > spiewania 'je.. wisle i policje', prawda? gratuluje
          >

          widzisz reprezentujemy 2 skrajne poglady na prace policji, ja sie myle i ty
          sie mylisz, prawda jest gdzies po srodku,

          ja nie wychwalam chuliganskich zachowan ani ich nie usprawiedliwiam, tylko
          krytykuje zachowanie organow scigania ktore swoim zachowaniem tylko poglebiaja
          te bagno w jakim dzis zyjemy, bo dostaniesz po dupie 3 razy od policjanta za
          nic to sie oduczysz szacunku do wladzy na wiele wiele lat

          a co do "pojedynczych" przypadkow.. no comment
          • Gość: SEVEN Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.06.03, 20:36
            >
            > ja nie wychwalam chuliganskich zachowan ani ich nie usprawiedliwiam, tylko
            > krytykuje zachowanie organow scigania ktore swoim zachowaniem tylko poglebiaja
            > te bagno w jakim dzis zyjemy, bo dostaniesz po dupie 3 razy od policjanta za
            > nic to sie oduczysz szacunku do wladzy na wiele wiele lat

            wiem jak to wyglada, znam pare relacji od bezposrednio
            poszkodowanych...
            ale organy sciagnia jakies musza byc, przeciez sie ich nie
            rozwiaze tylko dlatego, ze maja takie metody. w ogole
            watpie, aby byla mozliwa zmiana ich mentalnosci i
            podejscia.

            ale tutaj nie mialem najezdzac na zachowanie policji, ale na
            to przede wszystkim, ze ich nigdy nie ma (nie mowie o
            zorganizowanych imprezach typu mecze, ale takich
            zadymach opisanych na poczatku i im podobnym) albo wrecz
            nie mozna sie z nimi skontaktowac..

            a w ogole mowiles w swoim pierwszym poscie, ze widziales
            straznika miejskiego, jak komus przylal.. przeciez oni sa
            ciezko myslacy, to zadna nowosc :/
        • Gość: tygiel Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 19:06
          aha jeszcze cos, moja krytyka wziela sie z waszej reakcji na temat staszowski,
          • Gość: SEVEN Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.06.03, 20:29
            Gość portalu: tygiel napisał(a):

            > aha jeszcze cos, moja krytyka wziela sie z waszej reakcji na temat staszo wski,

            na co?..
    • herr_bart_nick Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 18:35
      najgorsze jest to, że musi się wydarzyć jakaś tragedia, żeby ktoś się zajął
      tymi frustratami bez celu w życiu; to pewnie my społeczeństwo jesteśmy winni,
      że te nieroby nie mają co ze sobą zrobić i muszą odreagować; nie mogą mieć
      czarnego BMW i paru innych rzeczy więc ich szlag trafia - nie mają "chleba",
      to mają "igrzyska"; nie mają pracy, zainteresowań (no bo przecież nie piłka
      nożna), ale za to mają nadmiar agresji, którą trzeba wyładować; policja ma
      wszystko w dupie i wcale im się nie dziwię, bo jak ustrzelą jednego matoła po
      ewidentnej prowokacji (sprawa HWDP), to największych bandytów z nich
      robią; "źle się dzieje w państwie polskim ..."; niedługo strach będzie z domu
      wyjść
      • Gość: tomekha Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 18:52
        herr_bart_nick napisał:

        > najgorsze jest to, że musi się wydarzyć jakaś tragedia, żeby ktoś się zajął
        > tymi frustratami bez celu w życiu; to pewnie my społeczeństwo jesteśmy winni,
        > że te nieroby nie mają co ze sobą zrobić i muszą odreagować; nie mogą mieć
        > czarnego BMW i paru innych rzeczy więc ich szlag trafia - nie mają "chleba",
        > to mają "igrzyska"; nie mają pracy, zainteresowań (no bo przecież nie piłka
        > nożna), ale za to mają nadmiar agresji, którą trzeba wyładować; policja ma
        > wszystko w dupie i wcale im się nie dziwię, bo jak ustrzelą jednego matoła po
        > ewidentnej prowokacji (sprawa HWDP), to największych bandytów z nich
        > robią; "źle się dzieje w państwie polskim ..."; niedługo strach będzie z domu
        > wyjść

        z policją tez dziwna sprawa-zamykają po meczu kilkudziesieciu pierwszych
        lepszych kolesi a pozniej piszą ze zatrzymano najbardziej agresywnych-po meczu
        Cracovia-Hutnik szedłem sobie jak najbardziej spokojnie,a tu drogę zajezdza
        tzw. suka i dawaj.........gdybym sie nie wyrwał to teraz pewnie bym siedzial w
        areszcie....a nic do jasnej cholery nie zrobiłem....nawet nie
        przeklinałem.......i to też jest irytujące......
        • herr_bart_nick Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 19:10
          dla policji jak sądzę nie jest ważne kogo zatrzymują - ważne, że jest sukces
          kogoś udało się zatrzymać! a to, że za chwilę trzeba wypuścić, bo to np.
          babcia z wnukiem, to inna sprawa - statysytka się poprawiła; może zainstalują
          nam takie kamery, jak w Łodzi (hic!) - pewnie zaoszczędzić można wtedy na
          etatach w policji, bo przecież taka kamera widzi wszystko i jeszcze pewnie
          posadzi za kratki - ale paranoja.
        • otreb Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 19:17
          Wiadomo, zatrzymuja takich, ktorych dadza rade zlapac. Przeciez nie powiedza w
          telewizji, ze zatrzymali kilku Bogu ducha winnych kibicow, ktorzy nie byli w
          stanie w pojedynke stawic im oporu. A potem im wiecej szumu bylo przy
          zamykaniu, tym go mniej przy ich wypuszczaniu z powodu braku dowodow, malej
          szkodliwosci itp. bzdur... Ale coz, jesli to bylby jedyny problem polskich
          wladz to ja bym sie cieszyl ;(
          • herr_bart_nick Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 19:42
            trudno się z tym nie zgodzić, ale idąc tym tropem można też dojść do wniosku,
            że szalikowcy to nie jest największy problem polskich władz...
          • Gość: SEVEN Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.06.03, 20:41
            Ale coz, jesli to bylby jedyny problem polskich
            > wladz to ja bym sie cieszyl ;(

            wg mnie to jest jeden z glownych problemow polskich
            wladz. ilez to sie mozna bylo nasluchac o tym, ze teraz jest
            bezpieczniej na ulicach.. a jak widac wcale nie jest! wlasnie
            taka przestepczosc jest najgorsza! robi sie wielkie halo z
            okazji zatrzymania przez cbs jakis gangsterow, a takich
            gnojkow, ktorzy nawalaja sie po ulicach wypuszcza sie
            zaraz po zatrzymaniu (o ile w ogole kogos zatrzymaja) i
            spisaniu. pozniej z takiej choloty wyrastaja jakies mafie
            (moze generalizuje, ale m.in. stad sie to bierze)...
            warto byloby zmienic definicje 'niskiej szkodliwosci' i
            troche przyspieszyc dzialanie sadownictwa... bo w tej
            chwili wyglada to tak, ze oczekujac na rozprawe debil dalej
            moze bic, krasc, uczestniczyc w zadymach itd. musi sobie
            tylko raz, czy dwa razy w tygodniu zrobic przerwe i
            zameldowac sie na policji. paranoja!
            • Gość: zw38 Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.ists.pl / 192.168.8.* 22.06.03, 21:54
              Gość portalu: SEVEN napisał(a):
              > warto byloby zmienic definicje 'niskiej szkodliwosci' i
              > troche przyspieszyc dzialanie sadownictwa... bo w tej
              > chwili wyglada to tak, ze oczekujac na rozprawe debil dalej
              > moze bic, krasc, uczestniczyc w zadymach itd. musi sobie
              > tylko raz, czy dwa razy w tygodniu zrobic przerwe i
              > zameldowac sie na policji. paranoja!

              Otóz to! Ale trzeb dopowiedzieć do końca. Dla takich bandytów powinny być sdy
              DORAŹNE. Oczywiuście zaraz sie ktoś odeziwe o onronie praw obywatelskich. Ale
              myślę że prawa obywatelskie przysługują obywatelom a nie przestępcom i
              bandytom.
    • Gość: dziurdziak Re: szalikowcy znowu w akcji IP: *.chello.pl 22.06.03, 21:31
      po pierwsze,wczoraj na meczu i po nie dzialo sie dokladnie nic...NIC,co by
      moglo sprowokowac policje i oburzyc ludzi-pijani kibice-ciekawe,ze na wiankach
      (ktore nota bene,odkad to celebruje sie 21 czerwca?odpowiedz-odkad zaczeto na
      nich zbijac kase,a 24-we wtorek przeciez nikt by na nie nie przyszedl)wszyscy
      byli trzezwi-baaaardzo ciekawe,bo ja osobiscie widzialam tam motloch walajacy
      sie w morzu piwa,na meczu jakos w glow nie dostalam niczym,na rynku takze:)
      • mikolaj7 Re: szalikowcy znowu w akcji 22.06.03, 21:44

        > po pierwsze,wczoraj na meczu i po nie dzialo sie dokladnie nic...NIC,co by
        > moglo sprowokowac policje i oburzyc ludzi

        tak, wiem, ze napisalem za trudny tekst do przyswojenia..
        opisane na poczatku zajscie mialo miejsce przed 17

        -pijani kibice-ciekawe,ze na wiankach wszyscy
        > byli trzezwi-baaaardzo ciekawe,bo ja osobiscie widzialam tam motloch walajacy
        > sie w morzu piwa,

        nikt tu nie napisal, ze tam byli trzezwi, cos
        nadintepretujesz...

        > na meczu jakos w glow nie dostalam niczym,na rynku takze:)

        no tak - jakby ktos nie wiedzial to pradnicka to od dzisiaj
        sa okolice rynku...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka