kraktoo 19.09.07, 12:10 glupis jesli glosujesz inaczej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kraktoo Re: Przeproś i Sssssspierd&laj! /nt 19.09.07, 13:20 Metoda zaś zapewnienia sobie przez „lobby atlantyckie” w Polsce totalnego, wyborczego zwycięstwa, jest taka sama, jak w przypadku „walki z terroryzmem”, w której dumnie specjalizują się Stany Zjednoczone: najpierw, w minionym piętnastoleciu niesławnej obecnie „III RP”, Służby Imperium pracowicie kultywowały korupcję wśród polityków, biznesmenów a nawet i wśród chciwego kleru. Następnie, zachowując się jak rasowy podpalacz-strażak, dokładnie te same Imperialne Służby zaczęły budować „IV RP” pod hasłem „Walka z korupcją to dla Polski przyszłość”. To jest przecież dokładna kopia znanego z Biblii „programu budowy Państwa Lewitów”: najpierw biednym, pożądającym lepszego życia Żydom, brat Mojżesza Aaron wybudował przed nosem Posąg Złotego Cielca, by następnie, wraz ze swym „natchnionym przez boga” Wielkim Bratem i jego drużyną „lewitów”, w imię Prawa i Sprawiedliwości Dekalogu dobyć miecza i zacząć naiwnych czcicieli Cielca w pień rzezać... Odpowiedz Link Zgłoś