Dodaj do ulubionych

tylko PiS !!

19.09.07, 12:10
glupis jesli glosujesz inaczej
Obserwuj wątek
    • szewczyk.dratewka Przeproś i Sssssspierd&laj! /nt 19.09.07, 13:04

      • kraktoo Re: Przeproś i Sssssspierd&laj! /nt 19.09.07, 13:20
        Metoda zaś zapewnienia sobie przez „lobby atlantyckie” w Polsce
        totalnego, wyborczego zwycięstwa, jest taka sama, jak w
        przypadku „walki z terroryzmem”, w której dumnie specjalizują się
        Stany Zjednoczone: najpierw, w minionym piętnastoleciu niesławnej
        obecnie „III RP”, Służby Imperium pracowicie kultywowały korupcję
        wśród polityków, biznesmenów a nawet i wśród chciwego kleru.
        Następnie, zachowując się jak rasowy podpalacz-strażak, dokładnie te
        same Imperialne Służby zaczęły budować „IV RP” pod hasłem „Walka z
        korupcją to dla Polski przyszłość”. To jest przecież dokładna kopia
        znanego z Biblii „programu budowy Państwa Lewitów”: najpierw
        biednym, pożądającym lepszego życia Żydom, brat Mojżesza Aaron
        wybudował przed nosem Posąg Złotego Cielca, by następnie, wraz ze
        swym „natchnionym przez boga” Wielkim Bratem i jego
        drużyną „lewitów”, w imię Prawa i Sprawiedliwości Dekalogu dobyć
        miecza i zacząć naiwnych czcicieli Cielca w pień rzezać...



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka