mytlin 27.11.07, 16:40 sprawdziliście umowę przedwstępną?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: massud Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.ghnet.pl 01.12.07, 12:33 o którą lokalizację pytasz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klient z Wrocławia Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.anonymouse.org 02.12.07, 13:38 W temacie Atalu i Wrocławia: Klienci Atalu z ulicy Trawowej nie otrzymali jeszcze aktów notarialnych (10 miesięcy od odebrania mieszkań). Ponadto Atal przysłał "Plan Gospodarczy", wg którego np opłaty za sprzątanie terenów wg budynków mieszkańcy mają płacić w sumie ponad 12 tyś zł miesięcznie. Wg tego "Planu" czynsze wzrosły o kilkadziesiąt procent. Po akcji zbierania podpisów, słania reklamacji itd z części podwyżek Atal się wycofał, jednak zarządca wciąż przysyła faktury z zawyżonym czynszem. Jak sytuacja z aktami notarialnymi na osiedlu "Cichy Zaułek" możecie poczytać tutaj: anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=186&w=69971469&a=72266899 Radzę się zastanowić przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy z tą firmą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JOLKA Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 19:31 CZY TO WSPÓLNOTA MIESZKNIOWA? TO TRZEBA ZWOŁAĆ ZEBRANIE CZŁONKÓW I ODWOŁAĆ STARY ZARZĄD,KTÓRY POZWALA NA SAMOWOLĘ ZARZĄDCY, NATYCHMIAST ZERWAĆ UMOWĘ Z ZARZĄDCĄ I ZATRUDNIĆ NOWEGO . BARDZO PROSTA SPRAWA. MY TAK WŁAŚNIE POZBYLIŚMY SIĘ ADMINISTRACJI Z 'NAMASZCZENIA' DEVELOPERA( ICH SPÓŁKA ZALEŻNA). CO PRAWDA W UMOWIE MIELIŚMY PARAGRAF, ŻE ZARZĄDZAJĄ NAMI DWA LATA, ALE PO TAKICH NUMERACH JAK OPISAŁEŚ, PRZECZYTALIŚMY USTAWĘ O WSPÓLNOTACH I ZROBILIŚMY , AK WYŻEJ PO PÓŁ ROKU. I CO, I NIC . DEVELOPER TROCHĘ NA GROZIŁ, ALE SZYBKO DAŁ SPOKÓJ, BO USTAWA TO JASNO PRECYZUJE. PRAWO JEST PO STRONIE WSPÓLNOT, TYLKO TRZEBA SOBIE TROCHĘTRUDU ZADAĆ I I BYĆ RAZEM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klient z Wrocławia Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.anonymouse.org 02.12.07, 20:13 Przecież nie mamy aktów notarialnych... Czekamy już od 10 miesięcy i wciąż słyszymy, że mamy być cierpliwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JOLKA Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 10:46 MOŻNA ICH WEZWAĆ SĄDOWNIE DO NATYCHMIASTOWEGO PODPISANIA AKTÓW NOTARIALNYCH. TYLKO MUSICIE ZNALEŹĆ DOBRĄ KALNCELARIĘ. JAKIE MACIE UMOWY PRZEDWSTĘPNE CYWILNE CZY NOTARIALNE, TAM NA PEWNO MACIE OKREŚLONE WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO AKTU . NIE MOGĄ SIĘ UCHYLAĆ, JEŻELI SPEŁNILIŚCIE WARUNKI, A MIESZKANIA SĄ ODEBRANE. POZA TYM, NA PEWNO CZĘŚĆ Z WAS MA KREDYT , WIEC KAZDY BANK POSTAWIŁ WARUNEK DOSTARCZENIA AKTÓW I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI,W KRÓTKIM CZASIE OD ODBIORU LKOALU, BO BEZ TEGO NIE MOŻNA USTANOWIĆ HIPOTEKI. JAK SIĘ NIE WYWIĄŻECIE MOGĄ MIEC PODSTAWĘ WYPOWIEDZENIA KREDYTU. KONIECZNY PRAWNIK W TAKIEJ SYTUACJI. Odpowiedz Link Zgłoś
unterboot Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K 03.12.07, 11:16 Ciszej proszę! Czemu się wydzierasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Protestant Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.08, 22:44 W K-wie Atalowcy mają kiepską sprzedaż. Inwestycja ruszyła pełną parą a 85% mieszkań nawet nie jest zarezerwowanych. Dodam, że ceny mają konkurencyjne na naszym centusiowsko-krakowskim rynku. Jeżeli tak będzie dalej to WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA będzie grać jak największy udziałowiec czyli Atal zaśpiewa. Dopóki Atal nie będzie miał mniej niż 50% "udziałów" we wspólnocie, ciężko będzie prowadzić zarządzanie nieruchomością wspólną na poziome średnich cen rynkowych. A wszystko zgodnie z ustawą o własności lokali :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.devs.futuro.pl 21.01.08, 14:23 Szukam kontaktu z osobami które podpisały umowę przedwstępną szczególnie z krakowa ale i nie koniecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mytlin Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: 62.121.129.* 22.01.08, 13:00 podaj maila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.markom.krakow.pl 24.01.08, 00:38 mój adres to student12@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brygamic Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.08, 23:21 zarezerwowałam mieszkanie w Krakowie ale jeszcze nie podpisałam umowy przedwstępnej bo jest ona trochę "podejrzana". podaj maila..:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.de.ibm.com 07.05.08, 11:26 Jak każda umowa, pisana pewnie na szybko. Umowę można zapewne jednak negociować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.08, 10:46 można negocjować ale nie w firmie ATAL!!!! LUDZIE TO OSZUŚCI - NIE KUPUJECIE TAM MIESZKAŃ!!!!!! Umowa przedwstępna to skandal!!! Nie podają terminu podpisania aktu notarialnego. Gwarancja na 12 miesięcy!!! Dramat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brygamic Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.08, 23:25 sprawdzam i mi się nie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.devs.futuro.pl 04.04.08, 08:54 ja odstapilem od podpisania umowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gregorius Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.08, 20:16 Dlaczego zrezygnowałeś z podpisania umowy? Byliśmy na targach mieszkaniowych i w sumie ich oferta jest bardzo interesująca. Mieszkania ciekawie zaprojektowane, miejsce w porządku. Czyżby były jakieś kruczki w umowie? Dostaliśmy na razie do ręki umowę rezerwacyjną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamelka Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.range81-159.btcentralplus.com 30.05.08, 15:49 Ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w Krakowie przy ul. Radzikowskiego ale teraz tyle sie zlego slyszy o nowych inwestorach ze troche sie martwie czy bedzie ok do momentu odebrania kluczy od mieszkanka, pierwsza inwestycje ktora wypatrzylam w necie byla na ul.Zdunow w Krakowie i wiecie co, dobrze ze nie co sie wstrzymalam z pochopna decyzja ( jakby nie bylo to jednak inwestycja na dluzszy okres, byc moze na cale zycie bo przeciez to nie kupno np. tv ) pozniej dowiedzialam sie ze nagle robotnicy z budowy zaczeli powoli schodzic wiec wszyscy zaczeli sie zastanawiac co sie dzieje okazalo sie ze problem jest taki, że firma SolInvest nie zapłaciła wykonawcy (tj. firmie AW-BUD) faktury na kwotę ok. 100 000 zł za wykonane prace od lipca 2007 do grudnia 2007. Natomiast SolInvest twierdzi, że wykonawca AW_BUD nie dostarczył jej wymaganych do odbioru technicznego wykonanych robót dokumentów, swiadectw kontroli jakosci materiałów itp... i dlatego nie zapłaciła. Firma AW-BUD pozwała więc SolInvest do sądu o uregulowanie należności, a budowę zają komornik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyi Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 16:37 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coni Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.08, 21:58 Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na ul. Radzikowskiego w Krakowie od firmy ATAL. Jezeli ktos juz mial do czyniuenia z ta firma,podpisal umowe prosze o opinie. Czytam na forum i troche sie wystraszylam. Ale z drugiej strony co nie wypatrze jakiejs fajnej inwestycji to i tak na forum jest ona krytykowana. Prosze o obiektywne opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.range86-149.btcentralplus.com 28.09.08, 19:17 ja niepolecaqm to OSZUSCI !!!!!!!!!!!!! ale zrobisz jak chcesz jednak to inwestycja na cale zycie wiec dobrze sie zastanow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiek Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.08, 21:23 czy możesz podać szczegóły? Dlaczego uważasz, że Atal to oszuści? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.08, 19:51 Zarezerwowałam mieszkanie w Atalu, ale zrezygnowałam tylko dlatego ponieważ obok tej inwestycji były już gotowe mieszkania pod klucz od firmy Agmen.Ceny w Atalu są konkurencyjne, w Agmenie jest drożej, ale jestem tego zdania że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Negocjowałam cene i za metr płacilam teraz w paździeniku 7300 zł. piętro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.08, 19:54 drugie piętro, cena też jest zależna od piętra, parter jest chyba najtańszy oczywiście mówie o firmie Agmen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johnny Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: 82.160.10.* 15.11.08, 13:46 Agmen nie cieszy sie dobra opinia. Mam nadzieję ze ATAL będzie lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 18:52 Johnny sądze, że nie miałes kontaktu z firmą Agmen tylko sugerujesz się zasłyszaną opinią.Powiem tak, po zapłaceniu całej kwoty za mieszkanie czyli 15 października br., 22 października podpisałam akt notarialny, czyli tydzień po odebraniu kluczy. Mieszkanie mi sie podoba, jest bardzo ciepłe, solidnie zrobione, wszyscy byli bardzo mili, więc nie mam co narzekać. Zadowolona jestem z obsługi mnie jako klienta. Na dzień dzisiejszy Atal ma konkurencyjne ceny ale nie wiadomo jaka będzie cena tych mieszkań już gotowych do odbioru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amatorski_analityk Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.chello.pl 19.11.08, 11:13 > Negocjowałam cene i za metr płacilam teraz w paździeniku 7300 zł. > piętro Aż 7300 ?!? W czasach kryzysu finansowego? Za rok twoje mieszkanie będzie warte najwyżej 5000 zł/m kw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hans Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 12:56 Mylisz sie analu!!! ;) Mieszkanie Loli bedzie tyle warte ile bedzie w stanie dac za nie kupujacy!!! Zebys nie przespał dolka, bo pewnie na niego czekasz! Moim zdaniem ten pseudo kryzys rozejdzie sie po kosciach, bo jest wola pomocy ze strony Panstw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amatorski_analityk Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.chello.pl 07.12.08, 18:25 Gość portalu: Hans napisał(a): > Mylisz sie analu!!! ;) Mieszkanie Loli bedzie tyle warte ile bedzie > w stanie dac za nie kupujacy!!! Słusznie. Obecnie popyt zacznie się jeśli ceny spadną do 4 tys./m kw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 18:44 Kupiłam mieszkanie i już, nie zastanawiam się ile będzie kosztowało za rok czy dwa, a jak spadnie do 5 tysięcy w co analityku wątpię to kupię sobie jeszcze jedno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mytlin Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: 62.121.129.* 21.11.08, 09:10 ktoś negocjował ceny z Atalem ?? ilę można dostać upustu ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 15:39 Negocjowałam cenę mieszkania z agmenem we wrześniu br. i dostałam 16.000 tys. upustu. Myślę że im większe mieszkanie i cena większa to ten upust może być większy. Chociaż widzę że ceny średnio potaniały o 500 zł na metrze od października. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mytlin Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: 62.121.129.* 27.11.08, 09:12 ale ja pytam o firme atal czy ktoś dostał w niej konkretny upust. ciekaw jestem ile moga zejść z ceny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 19:25 Gdy rozmawiałam we wrześniu w biurze w Atalu, to upusty były od ceny podstawowej w zalezności od tego ile wpłacisz na mieszkanie np. gdy wpłacisz 90 % wartości mieszkania masz 5% upustu, 70% masz 3% upustu , gdy wpłacisz 50 % wartości mieszkania masz 2% upustu. Wtedy cena mieszkania, którym byłam zainteresowana wynosiła 6700 zł. za metr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.236.spine.pl 28.11.08, 21:20 I cen, przynajmniej tych podstawowych, nie zmienili. Mnie załamała znajmość, a dokładniej to jej brak, podstawowych instrumentów finansowych. Rozmowę rozpocząłem od tego, iż wpłacanie 90% wartości mieszkania w obecnych czasach to jest jawne proszenie się o kłopoty. Słowa dewelopera, że będzie dobrze i nie ogłosi bankructwa to za mało, gdy inwestuje się pieniądze życia. Zabezpieczenia pośrednie takie jak ujawnienie roszczeń w hipotece to żadna gwarancja. Na pytanie czy mogę sfinansować zakup z użyciem rachunku powierniczego na początek zapanowała konsternacja, potem Pani podjęła walkę, ale jak się zreflektowała że chyba błądzi to poprosiła o telefon. Do dziś nie oddzwoniła - nie wiem czy jej było głupio czy firma musi dojrzeć do takich produktów. Jak widzę jakie problemy niektórzy "deweloperzy" gotują swoim klientom, to nie zamierzam kupować inaczej. Przy braku skutecznego systemu sprawiedliwości i dochodzenia swoich racji jest to jedyne narzędzie. Na chwilę obecną znalazłem jednego dewelopera na terenie Krakowa, który rozumie te obawy - NordicHouse. Ciekawe ile będę czekał nim reszta zrozumie czego obawia się część klientów. W obecnej sytuacji daje im pół roku na wsłuchanie się potrzeby rynku:) Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 łukaszu?!?!?!?!? 29.11.08, 15:04 czyli chcesz powiedzieć że osobomszukającym mieszkań w bronowicach polecach wolę duchacką w tej samej cenie? Chyba trzeba na głowę upaść aby za mieszkania na Kurdwanowie, woli Duchackiej Czy Ruczaju płacić tyle samo co na Bronowicach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: łukaszu?!?!?!?!? IP: *.eranet.pl 29.11.08, 15:37 Ależ nic takiego nikomu nie proponuję. Wręcz wyraźnie piszę, ile będę czekał, aż deweloperzy po tej stronie Wisły pójdą po rozum do głowy. Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na ryzyko i muszę kupić inwestycję zabezpieczoną w 100%. Na chwilę obecną ubolewam, że NordicHouse, jedyny zidentyfikowany przeze mnie oferujący powiernictwo, buduje na Podgórzu, a nie na Krowodrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: łukaszu?!?!?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 18:50 Możesz kupić sobie mieszkanie od agmenu już gotowe, obok inwestycji atalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: łukaszu?!?!?!?!? IP: *.chello.pl 01.12.08, 18:49 Od Agmenu za taaaaką kasę buahaha nie żartuj. Chyba ich pogięło. Cena wybudowania 1m2 wraz z działką w Krakowie to ok. 2000 zł/m2 a ty chcesz płacić po 7300 czy 8000 zł. Puknij się w głowę. Na szczęście czas robienia ludzi w bambuko przez deweloperów minął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BZX Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.multi-play.net.pl 11.01.09, 13:52 WITAM CZY KTOS NEGOCJOWAŁ Z ATALEM WARUNKI UMOWY? ZWŁASZCZA SPRAWĘ USTALENIA TERMINU PODPISANIA AKTÓW KOŃCOWYCH-PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI. ZAMIERZAM KUPIĆ OD NICH MIESZKANIE I BARDZO PROSZĘ O WSZELKIE INFORMACJE. JEZELI KTOŚ PODPISAŁ LUB ZAMIERZA PODPISAĆ Z NIMI UMOWĘ PROSZĘ PODAĆ MAILA W CELU WYMIANY INFORMACJI. DZIĘKUJĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lkkl Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.236.spine.pl 11.01.09, 18:55 Tak z innej beczki, po ile teraz (po negocjacjach) liczą sobie za metr? Pozdrawiam, lkkl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BZX Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.multi-play.net.pl 11.01.09, 20:33 WSZYSTKO ZALEŻY OD WKŁADU PROCENTOWEGO DLATEGO NIE CHCĘ MYLNIE ODPOWIEDZIEĆ,BO PRZY ROZNYCH OPCJACH SĄ ROZNE CENY ZA M.,ALE OD LISTOPADA CENY SIĘ NIE ZMIENIŁY. Odpowiedz Link Zgłoś
koziorozec13 Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K 28.01.09, 11:05 hej, ja wlasnie ogladalam te mieszkania i budynek B1 - bardzo atrakcyjne i atrakcyjna jest cena (5700 - 6700), i to na pewno tez do negocjacji. Zmartwily mnie tylko negatywne opinie na tym forum, choc nie znalazlam w sumie zadnego konkretnego zarzutu. jesli ktos ma jakies informacje to bardzo prosze o informacje n amiala, bede bardzo bardzo zobowiazana, bo to w tym momencie inwestycja numer 1 dla mnie i jestem mocno zainteresowana zakupem. Bede wdzieczna za odzew, moj mail: koziorozec13@op.pl. Dziekuje bardzo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.chello.pl 01.12.08, 18:53 A wiesz ile kosztuje wybudowanie 1m2 w Kraku? ok. 2000 zł/m2. Dajcie dalej nabijać się deweloperom w butelkę to ceny będą jakie będą. Głupich nie sieją. Lolu przez swoją głupotę dałaś się skroić na ok. 350% zysku jaki wycisnął z ciebie deweloper. Jesteś genialna buahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do ja ja, jesteś idiotą, IP: *.centertel.pl 01.12.08, 22:41 jesli potrrafisz budować mieszkania po 2000 PLN to na poproszę od razu kilka tysięcy metrów, koszt budowy poniżej 4000 PLN to cud, a dochodzi działka i inne koszty, więc na ceny dużo poniżej tych obowiązujących na nowych inwestycjach w okolicy bym nie liczył, 6000 to minimalna marża dewelopera i cięcia w standardzie bo za tanio są sprzedawane. naprawdę mogę załatwić ci roboty na kilka lat jeśli wiesz jak budować po 2000 PLN/m2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Do " ja" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 17:58 odpisuję Tobie bezimienny " Ja" . Widzę, że spadłeś z księżyca. Może mi podasz adres to z ochotą kupię sobie mieszkanie w krakowie po dwa lub trzy tysiące za metr. Jestem zainteresowana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amatorski_analityk Re: Do " ja" IP: *.chello.pl 07.12.08, 18:27 Gość portalu: lola napisał(a): > odpisuję Tobie bezimienny " Ja" . Widzę, że spadłeś z księżyca. Może > mi podasz adres to z ochotą kupię sobie mieszkanie w krakowie po dwa > lub trzy tysiące za metr. Jestem zainteresowana Poczekaj jeszcze rok. Zimą 2009 w Nowej Hucie będą po 4 tys. Kombinat zwalnia 20% załogi, ok. 1000 ludzi. Kto będzie chciał mieszkać w Hucie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaniepokojona Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: 62.121.129.* 03.02.09, 13:51 Czy mi się wydaję, ale chyba budowa staneła w miejscu. Po rozmowie z p.Szymonem już dawno powinne być zaczęte tynki zewnętrzne a wewnętrzne już być skończone w budynku nr 1 i 2, ale nie są. Czyżby Atal miał kłopoty ?? ludzi też na budowie nie ma za wiele . ok wiem że jest zima, ale to nie przeszkadza przy wykonywaniu prac na zewnątrz do minus 4 stopni a zima nie jest jszcze taka straszna (chyba ze sie mylę bo w tym temacie do ekstertów nie należę ale czytać na forach to umiem)) po tym co zrobił leopard, providentia i jeszcze jakiś deweloper w krakowie zaczełam się obawiać. Może ktoś z was ma informajce co się dzieję bo zaczynają mnie nerwy ponosić.Jak można odstąpić od umowy - wie ktoś ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.silesia-region.pl 23.02.09, 13:49 Kupilem mieszkanie w Katowicach od ATALA i narazie wszystko jest w porzadku. Jedyne czego sie boje to paniki ludzi, ktorzy sami sie nakrecają a to w zasadzie stanowi najwieksze zagrożenie. Jak czytam o tym, że ATAL to oszusci z uzasadnieniem takim, że cena metra wynosila 7200 zł/m2 to nie ATAL oszust tylko kupujący trąba bo ze tyle dał wcześniej kiedy teraz cena jest o 20 % nizsza. Nie ma mowy o oszustwie. Ja podpisalem umowe przedwstepna w formie aktu notarialnego i teraz czekam az inwestycja sie skonczy. A jak sledze na miejscu roboty budowlane to praca idzie szybko i sprawnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaniepokojona Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: 62.121.129.* 23.02.09, 15:01 Dzięki za odpowiedź. Z tych nerwów nie mogłam usiedzieć i też już byłam na budowie i widziałam,że ocieplają budynek nr 1 to mi kamień z serca spadł.Oby tak dalej.To teraza Atal sprzedaje swoje mieszkania taniej o 20 % ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asiaaiuto na budowie pracują IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.09, 15:06 witajcie, pracuję tuż obok tych bloków i z okna codziennie widzę postęp prac na budowie, ostatnio coś spowolniło się, ale może to przez mrozy i śniegi, ale fakt - ocieplają jeden blok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 23:54 Niestety widzę że większość z Was daje ponieść się panice. Tak naprawdę ten kryzys to fikcja, gdyż zapotrebowanie na rynku mieszkaniowym w Polsce jest ogromne, nie takie jak w niemczech gdze stoi pełno pustostanów!!!!! Oczywiście problemy z kredytami spowalniają koniunktórę, ale doprowadzi to do tego, że w ciągu 3-4 lat ilość nowych mieszkań gotowych do zamieszkania spadnie blisko do zera. Oczywiście trzeba wystrzegać się inwestycji na etapie "dziura w ziemi", ale te o których piszecie są już zawansowane. Radze jednak podpisywać umowy przedwsępne poświadczane notarialnie, w razie problemów syndyk lub inny likwidator musi je uwzględnić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 00:16 Sorry za orty, jestem strasznym dyslektykiem!!:)Oczywiści są to tylko moje poglądy na obecną sytuację!! CZytałem że wiele osób ma zastrzeżenia do umów jakie proponują deweloperzy. Myślę że wydająć kilka set tysięcy to może warto byłoby poradzić się jakiegoś prawnika, który zawsze coś doradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 15:23 Wykańczają elewacje budynków, pięknie, bardzo mi sie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konstanty Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.09, 15:32 widać, że nie bardzo znasz się na pogodzie. mrozy były w styczniu dość poważne - wtedy większość firm zawiesza prace do marca/kwietnia. nikt nie porusza się po budowie ruchem konika szachowego obserwując termometr - dzisiaj robimy a jutro nie, pojutrze tak a w czwartek za zimno. ogranicza temperatura na przestrzeni CAŁEJ doby. zima w tym roku spowolniła wiele prac bo JEST to zima. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bajbus Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.13, 23:29 tu piszą, że dali im certyfikat wiarygodności property24.com.pl/atal-sa-z-certyfikatem-wiarygodnosci-biznesowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A TY to odkryłeś po czterech latach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.13, 15:59 Prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: kto zarezerwował mieszkanie w firmie Atal w K IP: *.stavanger.kommune.no 19.09.13, 10:51 Wiarygodność biznesowa nie równa się wiarygodności w stosunku do Klientów. Przykładem Osiedle Mieszczaǹskie I i Osiedle Mieszczaǹskie 11 we Wrocławiu i tamtejsza walka Właścicieli z deweloperem o usunięcie wad budowlanych, które powodują systematyczną i bardzo szybką degradację nowych przecież budynków. Więcej na stronie: om.wroclaw.pl/watek-osiedle-mieszczanskie-ii-usterki.html Odpowiedz Link Zgłoś