general_einstein
07.08.03, 17:46
Nie mam nic do tej pani lecz uważałem że taki temat przyciagnie uwagę. My
jako społeczeństwo obywatelskie powinniśmy pomagać władzy. Zwłaszcza w
temacie który władza nie może wejść a mianowicie Edukacja. W polskiej
oświacie nie ma bowiem systemu dzięki któremu mógłby sie on sam naprawiać.
Prawda jest taka: nauczyciele boja sie dyrekcji, dyrekcja kuratorium,
kuratorium ministerstwa. Kazdy siedzi cicho żeby przełożony do czegoś się nie
przyczepił. W lepszej sytuacji jesteśmy my uczniowie. Nas dyrektor z pracy
nie wywali (kurator tez nie;)).
????????CO WEDŁUG WAS TRZEBA ZMIIENIĆ MOŻE REKRUTACJE DO LICEÓW ??????????