Dodaj do ulubionych

Małopolski piknik w Londynie

IP: 195.116.153.* 15.09.03, 07:58
za 400tys zorganizowano impreze w kilkunastomilionowej aglomeracji - dla
1300 osob. Ile to wypadlo na osobe? jaki to odsetek mieszkancow Londynu?
Obserwuj wątek
    • Gość: malo polak Sluszna koncepcja.. IP: *.dipool.highway.telekom.at 15.09.03, 08:54
      lecz na baaardzo zakrojana skale...podczas gdy wegrzy czy czesi
      wydaja na poromocje panstwa miliony euro, my w Polszy jedynie
      tysiace... to kropla w morzu.... zainteresowan jakie mozemy
      wzbudzic naszym krajem.
    • Gość: patron Re: Małopolski piknik w Londynie IP: *.bci.net.pl 15.09.03, 09:11
      ta "świetna zabawa" kosztowała nie 400 a 600 tyś.; biorąc pod uwagę artystów
      i "brać kurkową"(super atrakcja turystyczna z Krakowa!!!!) myślę, ze
      odwiedzających było poniżej 1000 - super cena dotarcia do klienta - 600 PLN za
      1 głowę
    • Gość: M Re: Małopolski piknik w Londynie IP: 194.70.144.* 15.09.03, 10:18
      prubowalem wejsc na ten piknik niestety jak zaznaczyl autor
      Wojciech Pelowski braklo miejsc wladze napewno bawily sie
      wspaniale w srodku
      ale niewiem czy ci VIP-owie rzeczywiscie przywioza do krakowa
      jako turysci tyle samo co mogli by zwykli londynczycy
      stalem rowniez przez okolo godz w kolejce przed wejsciem i tam
      anglicy byli bardzo rozczarowani i nieoszczedzali epitetow pod
      adresem polakow i naszych umiejetnosci organizacji wiec z mojej
      strony plotu piknik odniusl zupelnie odwrotny skutek od
      zamierzonego
      co jest rownie dziwne lokalnie nie ukazaly sie zadne informacje
      na temat pikniku
      ciekawe kto tak naprawde mial sie dowiedziec o krakowie
      ambasador? krakowski magistrat ? ich rodziny bo napewno nie
      londynczycy
    • Gość: qh Re: Małopolski piknik w Londynie IP: *.crowley.pl 15.09.03, 15:04
      gh
    • Gość: adeks Re: Małopolski piknik w Londynie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.03, 19:35
      Małopolska i Polacy pokazali jak zwykle co potrafią, tzn. nic. Paru gości się
      przejechało do Londynu, a i tak nic z tego nie wyniknie...
    • Gość: londoner Re: Małopolski piknik w Londynie IP: 141.2.200.* 17.09.03, 00:13
      jeden crap, oprocz 10 prawdziwych anglikow podstarzala emigracja
      made in poland, naprawde zalosna impreza... :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka