Dodaj do ulubionych

Zespół ZURAWSKI

17.10.03, 11:56
Wie ktoś o nich coś? Wiem tylko tyle, że to zespól włosko-brazylijski,
śpiewają m.in. piosenkę pt. "Lei che", którą można usłyszeć zamawiając na
www.radioem.pl/ (trzeba kliknąć w "eM czyli moja muzyka", jest na
liście piosenek do wyboru pod nr 231) i słuchać na 107. 6 FM między 18 a
20.30. Baarzdo fajne nagranie:)
Aż dziw, że jeszcze żadna krakowska rozgłośnia nie zainteresowała się tym
zespołem. W końcu to takie nazwisko w naszym mieście:)

PS. Wiśle chyba właśnie losują rywala w II rundzie pucharu UEFA.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka