Dodaj do ulubionych

CO MYŚLICIE O TORUNIU

IP: *.torun.mm.pl 21.11.03, 17:40
Obserwuj wątek
    • tomcrac Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU 21.11.03, 22:53
      bardzo dobrze mysle o Toruniu
      • Gość: lolo Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 22.11.03, 00:54

        popieramy
        chyba że w Toruniu represjonuje się Bydgoszczan za miejsce urodzenia lub
        zamieszkania - to mniej
    • Gość: wszedzie Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU IP: *.net.autocom.pl 26.11.03, 12:02
      To było w 1945 ciekawe prowincjonalne miasteczko. Przeniesiony z Wilna
      uniwersytet (ludzie). Koledzy z trudem mówili po polsku (zakazany polski
      podczas wojny). Czysta Wisła do pływania, wchodzili do niej tacy którzy
      wiedzieli jak się pływa po niej. Nauczyciele (gimn. Kopernika) znali się na
      swoim zawodzie. Wiele, wiele......
      • lothar_m Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU 26.11.03, 16:15
        mam tam rodzinę.Miejska starówka - przepiękna.Wiele się tam pozmieniało.Wokół
        rynku bruk, parę pubów w lecie ogródki i koncerty.Jest taka fajna tawerna nad
        wisłą.Mają nasze piwo w litrowych dzbankach.Jest gites.
        ...tylko hejnału nie grają.
        Poza tym dla mnie troszkę okolica monotonna. Nie lubię nizin.To chyba jakaś
        fobia?!
    • pete79 Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU 26.11.03, 16:22

      z piernikami mi sie kojarzy
    • Gość: Monika Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 26.11.03, 18:13
      Nigdy nie byłam, ale chciałabym zobaczyć zabytkową starówkę.
      I zjeść pierniczka.... choć w Krakowie na Grodzkiej jest sklep z toruńskimi
      piernikami. Więc... moze sie skuszę :)))))
    • gregry Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU 26.11.03, 20:43
      :)
    • Gość: Billy Re: CO MYŚLICIE O TORUNIU IP: *.chello.pl 26.11.03, 21:46
      Super miasto,
      widok starowki o wschodzie slonca z mostu Pisludskiego (szedlem z pociagu z
      dworca) jest niezapomnianym przezyciem!!!
      pozdrowionka dla Torunia i wszystkich Torunian;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka