Dodaj do ulubionych

czy ktoś ma zbędne szelki do wózka

28.07.05, 13:10
witam, moze któras z mam ma zbedne szelki do wózka , moja mała wczoraj sama
usiadła mi w wózku, ale jest jeszcze bardzo chwiejna i wystarczy chwila
nieuwagi aby wypadła
może akurat komuś sa niepotrzebne to chętnie przyjmę
oczywiście pokryję koszty przesyłki
pozdrawiam
Aga
Obserwuj wątek
    • nikpat mam szelki do wozka z checia odstapie napisz na pr 28.07.05, 16:06

    • agapk Re: czy ktoś ma zbędne szelki do wózka 29.07.05, 09:09
      witam, odpisałam na priv
      pozdrawiam
      Aga
    • agapk wciaz potrzebuje 02.08.05, 10:07
      niestety nikpat sie nie odezwała a ja wciaz potrzebuje szelek do wozka
      jesli ktos mmialby zbedne to bardzo prosze
      dostep do netu bede miala dopiero w pt wiec wtedy odpisze ewentualny osobom,
      ktore chcialyby nam takie szelki podarowc
      pzdr
      Aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka