Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc

25.02.18, 22:15
Potrzebuję wsparcia w formie żywności przez jeden miesiąc potem poradzę sobie samodzielnie.Nie chcę nic za darmo więc proszę dodajcie mi rachunki za żywność i numer konta ja zwrócę jak tylko wyjdę na prostą.Jestem mamą 8 latki.Pracowałam ale niestety zachorowałam i straciłam tą pracę a dodatkowo przyszła mi wysoka dopłata do prądu .Potrafię żyć skromnie i mimo niewysokich dochodów do tej pory radziłam sobie samodzielnie ale nie byłam w stanie nic odłożyć.

Bardzo szybko Udało mi się znaleźć nową pracę.Ledwo zaczęłam pracę córeczka zachorowała.Dostanę chorobowe za 1/4 etatu bo, w takim zakresie mam podpisaną umowę.Pierwsza praca była na czarno.Pracodawca obiecywał mi umowę ale nie dotrzymał słowa.

Moje przychody to 500 zl alimentów i moje wynagrodzenie za pracę.Moje wydatki to 800 zł wynajem mieszkania. 52zł administracja w tym woda i śmieci.oraz prąd wedle zuzycia. Wszystko mam na prąd łążcznie z ogrzewaniem.
Z ubrań nie wyrastam więc mam.Srodki czystości też.
Obserwuj wątek
    • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 25.02.18, 23:14
      Tutaj masz zasady korzystania z pomocy: forum.gazeta.pl/forum/w,615,155056510,155056510,Zasady_korzystania_z_pomocy_.html

Na tym forum raczej nie udziela się pomocy finansowej.
      Masz 500+?
      Zasiłki z MOPS? Rodzinny, celówki, dopłatę do mieszkania?

• renata.36 Re: Proszę o pomoc 26.02.18, 12:32
        A rodzinne, 500+, jakieś zasiłki z opieki ?
      • amemam Re: Proszę o pomoc 26.02.18, 19:27
        Nie proszę o pomoc finansową.
        .Nie korzystałam z pomocy Mopsu.Do tej pory radziłam sobie sama.Gdyby nie choroba moja dziecka i dopłata prądu to spokojnie dałabym radę.Teraz rozważam udanie się do Mopsu ale godziny otwarcia Mopsu pokrywają się z godzinami mojej pracy.Nie mam 500 plus ani rodzinnego.
        • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 26.02.18, 19:42
          Tak, zauważyłam, że chcesz potem zwrócić za żywność, źle zrozumiałam, przepraszam.

Ale najpierw powinnaś skorzystać z pomocy państwa, z tego co Ci się należy.
          Czemu nie masz 500+, rodzinnego, dopłaty do mieszkania?
          Dożywianie córki w szkole, stypendium, celówka na opał lub inne potrzeby?
          • renata.36 Re: Proszę o pomoc 27.02.18, 11:46
            Nie żebym miała coś przeciwko twojej prosbie amemam.Jednak jedzenie kupuje się za pieniądze. Mam nadzieje,że odpowiesz na wszystkie pytania ze szpilki i,że ktos z nas wtedy ci pomoże.
            • ewa9717 Re: Proszę o pomoc 28.02.18, 22:31
              I napisz, z jakich okolic jesteś, czasem łatwiej się podzielić bez pośrednictwa poczty wink
              • amemam Re: Proszę o pomoc 01.03.18, 04:37
                Kraków. Do tej pory dawałam radę samodzielnie. Gdyby nie to , że szef nie wypłacił mi ostatniej wypłaty
                (pracowałam na czarno szef obiecywał numowę ale nie podpisał). Plus wysoka dopłata za prąd i choroba moja i dziecka to nie byłabym w takiej sytuacji w jakiej jestem teraz. Nie występowałam o zasiłki bo, starczało mi na życie. Wiem ,że inne osoby pracują na czarno i wtciagają kasę od podatników ale nie ja bo, jest to nie uczciwe.Do 500 plus przekroczyłam dochód, który jest bardzo niski.
                • hugo43 Re: Proszę o pomoc 01.03.18, 14:55
                  Jak to?pracujac na czarno przekroczyłas dochód?
                • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 01.03.18, 15:39
                  Jakim cudem przekroczyłaś dochód skoro pracowałaś na czarno?
                  I dlaczego TERAZ nie występujesz o zasiłki, skoro masz trudną sytuację?
                  Dlaczego nie odpowiedziałaś na pytania ze szpilki?
                  • amemam Re: Proszę o pomoc 01.03.18, 16:36
                    Na czarno pracowałam przez trzy miesiące.Nie mam jakn iść do Mopsu bo, w godzinach ich funkcjonowania jestem w pracy.Pracuję od dwóch tygodni. TU mam umowę.
                    • amemam Re: Proszę o pomoc 01.03.18, 16:46
                      Wydaje mi się, że odpowiedziałam na wszystkie ptyania za szpilki.
                      • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 01.03.18, 17:03
                        Gdzie?
                        • amemam Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 18:35
                          W postach powyżej.
                          • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 19:27
                            Możesz zalinkować, bo ja nie widzę odpowiedzi na pytania ze szpilki.
                            A dokumenty wysłałaś? Do kogo?
                            • amemam Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 21:08
                              Jakie dokumenty?
                            • amemam Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 21:15
                              Proszę poczytaj moje posty. Wątek nie jest długi.Jakie dokumenty o zasiłkach z MOPS u przecież mówiłam, że nie korzystałam z pomocy Mopsu.
                              • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 21:23
                                Na pytania ze szpilki zazwyczaj odpowiada się po kolei, tutaj.
                                Ty nie napisałaś czy może Ci pomóc rodzina, czy może Ci pomóc ojciec dziecka, skoro jego córka ma chodzić głodna.
                                Bez dokumentów czyli uwiarygodnienia się nikt Ci tutaj nie pomoże, zasady są jasne.
                                Poza tym dlaczego mają Ci pomagać prywatni ludzie, jeśli najpierw powinnaś się zgłosić do MOPS-u po pomoc państwa, która Ci się należy?
            • amemam Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 18:39
              W zasadzie prawie każda pomoc jest pomocą finansową. Koszty wysyłki. Ubrania które komuś przekazuję kiedyś kupilam.Pozatym teoretycznie mogłabym je wystawić na allegro.
              • pani.owiec Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 19:28
                I powinnaś wystawić na allegro skoro nie masz dziecku co dać jeść.
                • amemam Re: Proszę o pomoc 02.03.18, 21:01
                  Mówię tutaj o za małych ubrankach które kiedyś przekazałam.
    • palacz67 Re: Proszę o pomoc 03.03.18, 07:20
      Witam, może byś poprosiła o pomoc w szkole? Napisz podanie o zapomogę losową, zazwyczaj są rostrzygane pozytywnie. Wychowawca powinien pomóc i doradzić. Pozdrawiam
      • amemam Re: Proszę o pomoc 03.03.18, 15:57
        Spobuję. Dziękuję.
    • prochottka1 Re: Proszę o pomoc 05.03.18, 19:16
      potrzebujesz możne jakieś ubrania dla córki?
      • amemam Re: Proszę o pomoc 06.03.18, 22:29
        Bardzo dziękuję za propozycję.Na razie ma.Jedynie wyrosla z majtek 128 robią się ciasne.
        • malinowe_lody Re: Proszę o pomoc 09.03.18, 07:31
          co byś potrzebowała żywności ?
          • amemam Re: Proszę o pomoc 12.03.18, 22:58
            Głównie gotuję zupy bo, są najtańsze oraz naleśniki,placki,frytki...np.przecier pomidorowy,,skrzydełka z kurczaka,porcje rosołowe,mąka, konserwy, drzemy,olej,ryż,kasze,makarony, warzywa,płatki śniadaniowe,mleko.
            • chynia Re: Proszę o pomoc 14.03.18, 19:24
              Mam własnej roboty przetwory dżemy, powidła ,soki jak reflektujesz podaj adres na coorde@wp.pl to przygotuję paczkę
            • malinowe_lody Re: Proszę o pomoc 15.03.18, 07:27
              Napisz na maila malinowe_lody@gazeta.pl skąd jesteś, zobaczę czy jest tam jakiś sklep internetowy, lub domówimy się w zakresie wysyłki.
              • mika911 Re: Proszę o pomoc 15.03.18, 13:47
                Ta kobieta jest jakaś dziwna. Nie uwiarygodnia się dokumentami. Odpowiada jak chce, nic sensownie. Może niech ktoś z Koszalina odwiedzi ta Panią i potwierdzi.
                • mika911 Re: Proszę o pomoc 15.03.18, 13:48
                  O Kraków chodziło. Pomyliłam z innym wątkiem.
    • chynia Re: Proszę o pomoc 18.03.18, 12:27
      odezwij się czy jesteś w domu czy nie, bo zamilkłaś. Córka studiuje i pracuje, więc nie będzie miała czasu latać z paczką do skutku aż Cię zastanie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka