zygzaczencja 20.06.05, 21:59 Witam! Mam pytanko, gdzie mam sie udac po ladne i przede wszystkim niedrogie zaproszenia slubne w Warszawie lub bliskich okolicach. Dzieki za odp. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
water_lilly Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 00:02 Ja mogę Ci powiedzieć,gdzie nie iść po zaproszenia - do Forum na Ogrodowej. 1.spóźnili się 4 dni,a b.zależało nam na terminie 2.inny kolor(fiolet to nie bordo...) zaproszeń 3.inna czcionka 4.inny papier użyty do zrobienia wkładki 5.dwie nadęte panny,które nie są zbyt miłe ani specjalnie pomocne 6.pani,która wydaje zaproszenia nie wierzy w ani jedno słowo klienta,jeżeli termin minął 3 dni temu,to znaczy że sama "przeprawiłaś sobie ołówkiem" datę odbioru...pas Pewnie są też na forum osoby zadowolone w obsługi w tej firmie,ja do nich nie należę.W każdej sytuacji próbuję znaleźć coś fajnego i pozytywnego,ale w historii z Forum nie było takich akcentów. Odpowiedz Link Zgłoś
podtenadres Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 00:40 My wybralismy zaproszenia na Ogrodowej.Nic zlego nam sie nei przydarzylo.Bardzo zalezalo nam na czasie i wszystko przebieglo bardzo sprawnie. Mysle ze w tym miejscu moze zajsc opoznienie terminu odbioru. Jest tam ogromny wybor zaproszen i przychodzi tam codzeinnie baaaaardzo duzo ludzi.Jedni ogladaja,jedni odbieraja probne,inni juz ostateczne zaproszenia.Caly czas panuje tam ruch.Nic dziwnego ze czasem sytuacja wymyka sie spod kontroli.Jednak mysle ze tak bogata oferta i punkt znajdujacy sie w Centrum Warszawy rekompensuja ewentualne niedociagniecia organizacyjne. Dla mnie obsluga byla bardzo mila. Odpowiedz Link Zgłoś
mika761 Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 08:30 ja po wizycie na ogrodowej po prostu zrezygnowałam, wybór owszem jest duży, ceny wcale nie małe, ale za to bałagan ogromny, trudno się dopchać do kogoś kto by pomógł, złożyć zamówienie graniczy z cudem, więc pewnie dlatego takie błędy wolałam nie ryzykować że przy odbiorze wydadzą mi coś innego niż zamawiałam ja zamawiałam w cartalii w pasażu na świętokrzyskiej, wybór faktycznie mniejszy, ceny jak wszędzie, ale za to spokój, z osobą obsługującą można siąść o wszystko wypytać i spokojnie złożyć zamówienie po odbiorze byłam zadowolona, żadnego błędu, wszystko miło. Odpowiedz Link Zgłoś
ania.de Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 10:25 ja polecam KOBIS na Nowym Świecie przy Foksal, terminowo, tanio, miła obsługa (oprócz jednej babki). ciasno w lokalu ale to nie jest najważniejsze przecież. polecam. ps. część kopert dostaliśmy gratis. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna.w Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 12:10 polecam cartalię. www.cartalia.com.pl, metro swietokrzyska Odpowiedz Link Zgłoś
nutencja1 Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 15:29 taktak zdecydowanie kobis na nowym swiecie polecam Odpowiedz Link Zgłoś
ringsos Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 12:12 ja też polecam cartalię.... Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 15:21 najlepsze sa w Cartalii na internecie Odpowiedz Link Zgłoś
zygzaczencja Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 21.06.05, 21:06 Wszytkim bardzo dziekuje za odpowiedz. Dzisiaj odwiedzilismy wszystkie przez was polecane miejsca, bylismy nawet w grodzisku i chyba wlasnie w tym ostatnim miejscu kupimy nasze zaproszenia. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
ardzuna Re: A gdzie w Grodzisku? 21.06.05, 22:26 Przyłączam się do pytania. I: "dlaczego w Grodzisku"? Co zdecydowało, że akurat tam: wzornictwo, cena, obsługa? czy mogłabyś opisać wrażenia z pozostałych miejsc, które odwiedziłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
zygzaczencja Re: A gdzie w Grodzisku? 22.06.05, 17:08 A wiec w Grodzisku na Placu Króla Zygmunta Starego 9. Zdecydowalismy sie tam pojechac poniewaz bardzo chwalil sobie to miejsce kolega mojego przyszlego meza w pracy. No i bylismy milo zaskoczeni, niby malutki lokalik ale maja chyba z 14 katalogow, a wiec jest w czym wybierac. Ceny rozne, a wiec mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie. My na nasze zaproszenia przeznaczalismy sume ok 5 zl za sztuke, a spodobalo nam sie bardzo zaproszenie za 3 zl sztuka z wydrukiem, koperta a wiec gotowe do wreczenia. Mila obsluga, przyjemnie, mozna bylo ogladac i ogladac...... jedyny minus to ciasnota. Moje wrazenia z pozostalych miejsc w ktorych bylismy, tez w maire pozytywnie, wiecej miejsca to na +, ale na minus ceny , te ladniejsze zaproszenia koszowaly o wiele wiecej plus do tego trzeba bylo doliczyc cene wydruku, a wiec zaproszenie takie jakie nas w Grodzisku wynioslo 3 zl , w pozostalych miejscach kosztowalo ok 6 plus wydruk. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sitasia Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 22.06.05, 07:46 Witam my zamawialismy w jk zproszenia na ul Solidarnosci przy kinie Femina. tel 652- 13-59. Wyszło niedrogo za 110 szt zapłaciclismy około 300 zl wraz z kopertami i nadrukiem dwoch różnych tekstów. Najlepiej tam isc w południe bo pozniej jest duzo ludzi a oni maja mały pokoik i trudno sie rozłozyc z katalogami. Czynne od 11-19 Najlepiej zadzwonic i zapytac o strone internetowa wybrac w domciu na spokojnie a tam tylko pojsc i zamówic. Pozdrawim K Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.sobota Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 24.06.05, 17:58 napewno nie na Ogrodowa - opisalem to przed chwila w poscie: ZAPROSZENIE.COM - OGRODOWA 1A - MASAKRA!!!! polecam - przeczytajcie sobie zanim tam traficie i poczytajcie te krytyczne uwagi - moim zdaniem sa sluszne - mozno to okreslic jednym slowem - CHAOS Odpowiedz Link Zgłoś
narta_80 Re: GDZIE PO ZAPROSZENIA W WAWIE??? 25.06.05, 12:04 czy mowisz o firmie JK media? Jesli tak, to my wlasnie czekamy na projekt zaproszen, ktore wybralismy, chodzi o rozklad tersci itd. Daj znac, jak ew wyszlo, ciekawa jestem BARDZO... Odpowiedz Link Zgłoś