anul2 30.06.05, 08:12 Na zadnym zdjeciu slubnym nie widzialam zegarka na reku panny mlodej. Wiem, ze szczesliwi czasu nie licza... Zastanawiam sie tylko, czy jest z tym zwiazany jakis przesad albo zla wozba??? A moze zegarek po prostu nie pasuje... Jak to jest? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viinga Re: dlaczego panna mloda nie ma zegarka??? 30.06.05, 08:31 Wydaje mi sie że zegarek poprostu nie pasuje. Na szyi piekna bizuteria, a tu jakis tam zegarek na łapce. Chyba, że psował by do reszty bizuterii. Moja kolezanka miała na ślubie zegarek bo go zapomniała zdjąć i na dodatek nie był on na branzolecie tylko na czarnym pasku, zobaczyła to dopiero na zdjęciach. Odpowiedz Link Zgłoś
pepperann Re: dlaczego panna mloda nie ma zegarka??? 30.06.05, 08:52 Też mi się wydaje, że nie jest to związane z przesądem, tylko wyglądem. Zegarek musiałby być na ładnej, pasującej do biżuterii bransoletce i wtedy chyba nikogo by nie raził. A jeśli panna młoda ma rękawiczki (a wiele się na to decyduje) - to chyba całkiem nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
elld Re: dlaczego panna mloda nie ma zegarka??? 30.06.05, 08:53 można założyć zegarek ale jako "elagancką branzoletką", chociaż z zasady do sukni wieczorowej (a za taką można uważać ślubną) nie zakłada się zegarka Odpowiedz Link Zgłoś
lulu20 Re: dlaczego panna mloda nie ma zegarka??? 30.06.05, 09:01 E tam, nie znacie sie Poprostu szczęśliwi czasu nie liczą! )) Odpowiedz Link Zgłoś
masza_20 Re: dlaczego panna mloda nie ma zegarka??? 30.06.05, 11:38 Zegarek poprostu nie pasuje, szczegolnie jesli ma sie rekawiczki. W sumie to po co na weselu zegarek skoro i tak nikt sie nigdzie nie spieszy. Mysle ze kazda panna mloda chcialaby aby ten dzien trwal jak najdluzej, by moc go dobrze zapamietac, a nie ciagle patrzec na zegarek z mysla kiedy goscie sobie wreszcie pojda Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: dlaczego panna mloda nie ma zegarka??? 30.06.05, 11:45 poprostu nie pasuje, ja bym nie ubrała zegarka n aślub bo by poprostu nei pasował do stroju, nie ma chyba z tym żadnych przesądów, w końcu pan młody może miec zegarek, a nawet było by wskazane Odpowiedz Link Zgłoś
baspie o boże !!!!!!!!!!!!!!!!! 30.06.05, 11:57 zegarek?? może jeszcze w sukni zamontować kieszonke na telefon komórkowy??? co wy opowiadacie!! Odpowiedz Link Zgłoś
livia79 Re: o boże !!!!!!!!!!!!!!!!! 30.06.05, 12:10 Baspie, to jest mysl tak miedzy faldkami, hihi a tak serio, bylam kiedys na weselu, gdzie do mlodych wciaz ktos dzwonil z zyczeniami na komore, a oni jak szaleni szukali jej po calej sali gdyby wykorzystac pomysl z kieszonka, nie byloby problemu Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley Komórka na weselu 30.06.05, 17:37 livia79 napisała: > bylam kiedys na weselu, gdzie do mlodych wciaz ktos dzwonil z zyczeniami > na komore, a oni jak szaleni szukali jej po calej sali > gdyby wykorzystac pomysl z kieszonka, nie byloby problemu ROzwiązanie takie sobie, ale problem jest wbrew pozorom serio. Nie wiem, czy chcę mieć przy sobie komórkę na weselu, ale na pewno nie chcę sobie odcinać kontaktu ze światem. Widzę dwa rozwiązania: - oddać świadkowi czy komuś - niech odbiera i w razie potrzeby melduje, co zaszło, - komórkę co prawda zatrzymać, ale zrobić przekierowanie rozmów na kogoś obecnego na weselu - patrz wyżej. P.S. Bóg pisze się z dużej litery, tak samo jak Allach albo Jehowa (to zresztą ta sama osoba). Odpowiedz Link Zgłoś
baspie a_weasley 01.07.05, 06:21 wiesz dobrze ,że taka mądra jesteś i mi powiedziałas bo sama bym na to napewno nie wpadła!! a pisac to mogę jak chce prawda?? czy to jakis rozkaz ??? komórki na ślubie i weselu miec nie bedę bo w tym czasie sie bedę świetnie bawić a nie odpisywać na smks-y i telefony odbierać. ty chyba jestes uzależniona od komórki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
minerwamcg Re: a_weasley 01.07.05, 14:57 Baspie, co Ci jest? Nerwica przedślubna? Może łyczek neospasminy? Weasley napisał (tak, tak, to jest naprawdę facet!) że obsługę telefonu powierzy komuś innemu, nie zamierza osobiście odbierać ani odpisywać. Nie czytałaś? Szkoda. A co do ortografii to zwróć uwagę, że nie Ty jesteś odbiorcą tego, co piszesz. Piszesz do innych, nie dyskutujesz sama ze sobą. Dlatego przyjmij do wiadomości, że może być ktoś, kogo taka pisownia razi. Odpowiedz Link Zgłoś
ollus koniecznie z zegarkiem 30.06.05, 12:14 A ja napewno będę miała zegarek. Bo to mój zaręczynowy. Zamienię tylko pasek na szyfonową wstążeczkę. Nie wyobrażam sobie innej możliwosci. Dla wątpiących w pomysł, kieckę mam niestereotypową, krótką, żadnych typowych dodatków jak welon, rękawiczki... zegarek pasuje idealnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ollus Re: koniecznie z zegarkiem 01.07.05, 11:52 wg mnie bardziej elegancki jest solidny zegarek dobrej marki, niż np sztuczne perły dlatego zdecydowałam się na to pierwsze Odpowiedz Link Zgłoś