Dodaj do ulubionych

no dobra, teraz ' 76 ;)

22.02.06, 23:26
Jest nas troche? ja jestem z listopada, slub w lipcu.
Obserwuj wątek
    • bacha1979 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 07:58
      Moja przyjaciółka z 21 czerwca wychodzi za mąz 23 wrzesnia. smile
    • ewaes Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:24
      ślub w kwietniu, 30 stuknie w październiku
      • azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:36
        A którego kwietnia masz ślub? Moja data to 29.04.2006
    • azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:33
      A ja już skończyłam magiczne 30, mój luby dopiero w listopadzie, więc zdąży się
      ożenić przed trzydziestką. Ale mnie wrobił, prawda?smile
      • justm Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:53
        ja. też listopad. i ślub lipiec smile
        • sandraa3 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:25
          który listopad i który lipiec? wink ja ur. 2 listopada, a slub 1 lipca.
    • irlaaa Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:59
      my lipiec i wrzesień, a ślub w lutym. Zdąrzylismy rzutem na taśmę przed zmianą
      prefixu na 3 wink
    • kati_t Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 09:25
      ja też z listopadasmile jest nas troszkę skorpioników smile

      ślub 10 czerwca smile

      miłego dnia smile
    • monia76 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 09:43
      no wreszcie ktos z mojego rocznika, juz sie balam, ze jestem najstarsza panna
      mloda na tym forum. tez jestem z listopada a slub mam 1 lipca
      • sandraa3 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:33
        nastepny skorpion smile kory listopad?
        • monia76 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:50
          10
    • celina.j Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 09:43
      a ja z lipca, slub w maju
    • ciemnanocka Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 10:00
      Ja tez zdazylam przed 30smile))
      Slub 3 czerwca, a urodziny 11 sierpniawink
    • pstro2 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 10:07
      i ja! i ja!
      Jestem ze stycznia ślub w maju!
      • svidy Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 27.02.06, 12:29
        Koziorożcu z 15 stycznia - za mąż 7 października.
    • wiewiorka25 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 10:46
      ja jestem styczniowa 30-stka a ślub mam w kwietniu surprised)
      • azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:57
        Który styczeń? Ja 22.
        • azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:57
          Z którego stycznia oczywiśćie?smile)))
          • pstro2 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 17:05
            ja 28 stycznia (wodnik)
            • daisy761 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 24.02.06, 08:36
              ślub 3 czerwca, urodziny-14.06wink)))...tez zdążę przed 30tką...ha!
              pozdr.
              daisy
              • bowlby Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 24.02.06, 08:43
                Ja jestem z 16.03 więc juz tuż tuż, a zdążyłam przed trzydziestką, ślub był 26.12



                www.msek.republika.pl
    • pysiekkk ZESPÓŁ tanio!!! 23.02.06, 21:41
      Zespół, który 'uświetni' twoje wesele, który sprawi że wy i Wasi goście nigdy
      tych chwil nie zapomną. El Dorado - obsługa muzyczna wesel, imprez, studniówek
      i bankietów. Jeśli nie masz jeszcze zespołu wejdź na
      www.zespolmuzyczny.eldorado.prv.pl i zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz nas
      posłuchać i co nieco się o nas dowiedzieć. Zapraszamy!! !
    • kati_t Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 24.02.06, 09:27
      a ja z 1-go listopada, Święto Zmarłych smile udało się mojej mamie smile hihih

      a nasz dzień to 10 czerwca smile

      miłego dnia smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka