sandraa3 22.02.06, 23:26 Jest nas troche? ja jestem z listopada, slub w lipcu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bacha1979 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 07:58 Moja przyjaciółka z 21 czerwca wychodzi za mąz 23 wrzesnia. Odpowiedz Link Zgłoś
ewaes Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:24 ślub w kwietniu, 30 stuknie w październiku Odpowiedz Link Zgłoś
azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:36 A którego kwietnia masz ślub? Moja data to 29.04.2006 Odpowiedz Link Zgłoś
azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:33 A ja już skończyłam magiczne 30, mój luby dopiero w listopadzie, więc zdąży się ożenić przed trzydziestką. Ale mnie wrobił, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
justm Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:53 ja. też listopad. i ślub lipiec Odpowiedz Link Zgłoś
sandraa3 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:25 który listopad i który lipiec? ja ur. 2 listopada, a slub 1 lipca. Odpowiedz Link Zgłoś
irlaaa Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 08:59 my lipiec i wrzesień, a ślub w lutym. Zdąrzylismy rzutem na taśmę przed zmianą prefixu na 3 Odpowiedz Link Zgłoś
kati_t Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 09:25 ja też z listopada jest nas troszkę skorpioników ślub 10 czerwca miłego dnia Odpowiedz Link Zgłoś
monia76 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 09:43 no wreszcie ktos z mojego rocznika, juz sie balam, ze jestem najstarsza panna mloda na tym forum. tez jestem z listopada a slub mam 1 lipca Odpowiedz Link Zgłoś
sandraa3 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:33 nastepny skorpion kory listopad? Odpowiedz Link Zgłoś
ciemnanocka Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 10:00 Ja tez zdazylam przed 30)) Slub 3 czerwca, a urodziny 11 sierpnia Odpowiedz Link Zgłoś
pstro2 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 10:07 i ja! i ja! Jestem ze stycznia ślub w maju! Odpowiedz Link Zgłoś
svidy Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 27.02.06, 12:29 Koziorożcu z 15 stycznia - za mąż 7 października. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorka25 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 10:46 ja jestem styczniowa 30-stka a ślub mam w kwietniu ) Odpowiedz Link Zgłoś
azanna Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 23.02.06, 15:57 Z którego stycznia oczywiśćie?))) Odpowiedz Link Zgłoś
daisy761 Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 24.02.06, 08:36 ślub 3 czerwca, urodziny-14.06)))...tez zdążę przed 30tką...ha! pozdr. daisy Odpowiedz Link Zgłoś
bowlby Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 24.02.06, 08:43 Ja jestem z 16.03 więc juz tuż tuż, a zdążyłam przed trzydziestką, ślub był 26.12 www.msek.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pysiekkk ZESPÓŁ tanio!!! 23.02.06, 21:41 Zespół, który 'uświetni' twoje wesele, który sprawi że wy i Wasi goście nigdy tych chwil nie zapomną. El Dorado - obsługa muzyczna wesel, imprez, studniówek i bankietów. Jeśli nie masz jeszcze zespołu wejdź na www.zespolmuzyczny.eldorado.prv.pl i zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz nas posłuchać i co nieco się o nas dowiedzieć. Zapraszamy!! ! Odpowiedz Link Zgłoś
kati_t Re: no dobra, teraz ' 76 ;) 24.02.06, 09:27 a ja z 1-go listopada, Święto Zmarłych udało się mojej mamie hihih a nasz dzień to 10 czerwca miłego dnia Odpowiedz Link Zgłoś