india222 11.05.06, 21:47 dziewczyny kupujecie czy robicie same? my chcielibysmy zrobic sami ale brakuje nam pomysłu moze cos pokazecie?z gory dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mariszka72 Re: winietki!!! 11.05.06, 22:01 My zrobiliśmy takie: marishkatomek.weddingchannel.com.pl/gallery/642-orig.jpg (na zdjęciu akurat jest jeszcze wersja "robocza", mniej "idealna") Są dopasowane do całej kolorystyki ślubu, zaproszeń oraz prezencików dla gości. Chciało mi się z tym bawić bo 1) obiad tylko na 20 osób, 2) uwielbiam robić takie rzeczy, 3) mam sporo wolnego czasu. Dla nas zrobiliśmy 2 zupełnie inne winietki, a dla świadków - jeszcze inne Odpowiedz Link Zgłoś
agawi82 Re: winietki!!! 11.05.06, 22:10 Wysłałam Ci na maila gazetowego link do mojej strony. Są tam również winietki nazwane u mnie wizytownikami na stół. Możesz tam sobie coś podpatrzeć Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
india222 Re: winietki!!! 11.05.06, 22:19 mariszka sliczne!!!moze nad prezencikami tez pomysle Odpowiedz Link Zgłoś
miaau do agawi 11.05.06, 22:33 mozesz mi na gazetowego tez podeslac? z gory dziekuje! Odpowiedz Link Zgłoś
kiwigirl Re: winietki!!! 12.05.06, 11:22 my robiliśy sami, kupiliśmy wielki arkusz brystolu zielonego czy jak to tam sie nazywa, pocieliśmy na kwadraty 8x8cm i poskładaliśy je na pół, osobno druknęliśmy na beżowym papierze nazwiska ładną czcionką w "okienkach" 7x3 cm i naklejaliśy na kartoniki. ładnie wyglaało bo ciemny zielony tworzył tło/ramkę dla jasnych karteczek z imionami i nazwiskami. kosztowało nas to w sumie 2 wieczory i jeden ranek pracy oraz 6pln za arkusz brystolu (sklep malarski) i bodaj po 10gr były kartki beżowe ktorych kupiłam 5. wiec w sumie 7pln zapłaciliśmy a winietki na stoły plus do tego zrobiliśy z tych materiałów bodaj 12 menu które stały na stołach. gilotynka do papieru bardzo sie w tej operacji przydała! nożyczkami bym mnie szlag trafił! Odpowiedz Link Zgłoś
india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 11:57 my bedziemy mieli ok.110 gosci.wiec troche sie napracujemy ale satysfakcja wielka!!!tylko skad tu gilotynke wziasc? Odpowiedz Link Zgłoś
kiwigirl Re: winietki!!! 12.05.06, 15:04 sklepy papiernicze polecam, my swoja kiedys w tchibo kupiliśmy ale np. w foptograficznych może popytaj też, albo poszukaj w "artystycznych"? to taka domowa, raptem do rozmiaru A4 mieścisz kartki i na pewno nie ma ostrzy jakiśtam super, ale do domowej obróbki zdjęć czy cięcia winietek starczyła, a kosztowała moze ze 30pln. Odpowiedz Link Zgłoś
golinda Re: winietki!!! 12.05.06, 12:07 podobnie jak zaproszenia winietki robię sama z tego samego papieru co zaproszenia, z boku będą przewiązane tiulową wstążką z zaproszeń czcionka też będzie ta sama Odpowiedz Link Zgłoś
india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 12:20 my bedziemy mieli zaproszenia z cartali classicstudio.printia.pl/pl/slubne/pokaz.php? &id=01.10.222&ujecie=ujecie1&zedycja=&klucz1=katalog&szukaj= tyle ,ze szare.chcialabym zrobic tak:szare tlo na to jasna kartka z nazwiakami a nad tym taka kokardke jak na zaproszeniach.moze wiecie gdzie mogladym dostac taki "sznureczek" ? dziurkaczem musialabym zrobic dwie male dziurkiczy sa dostepne takie dziurkacze ,zeby nie robiły takich duzych dziur? Odpowiedz Link Zgłoś
miaau Re: winietki!!! 12.05.06, 12:51 gliotynka dobra rzecz, mi tata przytnie na profesjonalnym nozu introligatorskim.. jak nie macie gilotynki zapytajcie u introligatora jakiegos, albo drukarni zwyklej.. Odpowiedz Link Zgłoś
margola22 Re: winietki!!! 12.05.06, 12:54 są też mniejsze, poręczne na kartke A4. pracuje w biurze i u nas na wyposażeniu są chyba 3 lub 4 różnej wielkości Odpowiedz Link Zgłoś
india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 13:40 te zproszenia maja numer 01.10.222.(cos nie chca sie wyswietlic)wiecie moze gdzie szukac takich sznureczkow? Odpowiedz Link Zgłoś
esmeralda_pl Re: winietki!!! 12.05.06, 14:12 ja proponuję zapytać w pasmanterii...np. Pan Guzik na ul. Widok w Wawie Odpowiedz Link Zgłoś
india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 17:18 dziki esmeralda.pochodze troche moze cos zanajde Odpowiedz Link Zgłoś