Dodaj do ulubionych

winietki!!!

11.05.06, 21:47
dziewczyny kupujecie czy robicie same? my chcielibysmy zrobic sami ale brakuje
nam pomysłusad moze cos pokazecie?smilez gory dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mariszka72 Re: winietki!!! 11.05.06, 22:01
      My zrobiliśmy takie:

      marishkatomek.weddingchannel.com.pl/gallery/642-orig.jpg
      (na zdjęciu akurat jest jeszcze wersja "robocza", mniej "idealna")

      Są dopasowane do całej kolorystyki ślubu, zaproszeń oraz prezencików dla gości.
      Chciało mi się z tym bawić bo 1) obiad tylko na 20 osób, 2) uwielbiam robić
      takie rzeczy, 3) mam sporo wolnego czasu.

      Dla nas zrobiliśmy 2 zupełnie inne winietki, a dla świadków - jeszcze inne smile

      • agawi82 Re: winietki!!! 11.05.06, 22:10
        Wysłałam Ci na maila gazetowego link do mojej strony. Są tam również winietki
        nazwane u mnie wizytownikami na stół. Możesz tam sobie coś podpatrzećsmile Pozdrawiam!
        • india222 Re: winietki!!! 11.05.06, 22:19
          mariszka sliczne!!!moze nad prezencikami tez pomyslesmile
          • miaau do agawi 11.05.06, 22:33
            mozesz mi na gazetowego tez podeslac?
            z gory dziekuje!
    • kiwigirl Re: winietki!!! 12.05.06, 11:22
      my robiliśy sami, kupiliśmy wielki arkusz brystolu zielonego czy jak to tam sie
      nazywa, pocieliśmy na kwadraty 8x8cm i poskładaliśy je na pół, osobno
      druknęliśmy na beżowym papierze nazwiska ładną czcionką w "okienkach" 7x3 cm i
      naklejaliśy na kartoniki. ładnie wyglaało bo ciemny zielony tworzył tło/ramkę
      dla jasnych karteczek z imionami i nazwiskami.

      kosztowało nas to w sumie 2 wieczory i jeden ranek pracy oraz 6pln za arkusz
      brystolu (sklep malarski) i bodaj po 10gr były kartki beżowe ktorych kupiłam 5.
      wiec w sumie 7pln zapłaciliśmy a winietki na stoły plus do tego zrobiliśy z tych
      materiałów bodaj 12 menu które stały na stołach.

      gilotynka do papieru bardzo sie w tej operacji przydała! nożyczkami bym mnie
      szlag trafił!
      • india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 11:57
        my bedziemy mieli ok.110 gosci.wiec troche sie napracujemy ale satysfakcja
        wielkasmile!!!tylko skad tu gilotynke wziasc?
        • kiwigirl Re: winietki!!! 12.05.06, 15:04
          sklepy papiernicze polecam, my swoja kiedys w tchibo kupiliśmy ale np. w
          foptograficznych może popytaj też, albo poszukaj w "artystycznych"?
          to taka domowa, raptem do rozmiaru A4 mieścisz kartki i na pewno nie ma ostrzy
          jakiśtam super, ale do domowej obróbki zdjęć czy cięcia winietek starczyła, a
          kosztowała moze ze 30pln.
    • golinda Re: winietki!!! 12.05.06, 12:07
      podobnie jak zaproszenia winietki robię sama z tego samego papieru co
      zaproszenia, z boku będą przewiązane tiulową wstążką z zaproszeń
      czcionka też będzie ta sama smile
      • india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 12:20
        my bedziemy mieli zaproszenia z cartali
        classicstudio.printia.pl/pl/slubne/pokaz.php?
        &id=01.10.222&ujecie=ujecie1&zedycja=&klucz1=katalog&szukaj=
        tyle ,ze szare.chcialabym zrobic tak:szare tlo na to jasna kartka z nazwiakami
        a nad tym taka kokardke jak na zaproszeniach.moze wiecie gdzie mogladym dostac
        taki "sznureczek" ? dziurkaczem musialabym zrobic dwie male dziurkismileczy sa
        dostepne takie dziurkacze ,zeby nie robiły takich duzych dziur?smilesmile
        • miaau Re: winietki!!! 12.05.06, 12:51
          gliotynka dobra rzecz, mi tata przytnie na profesjonalnym nozu
          introligatorskim.. jak nie macie gilotynki zapytajcie u introligatora jakiegos,
          albo drukarni zwyklej..
          • margola22 Re: winietki!!! 12.05.06, 12:54
            są też mniejsze, poręczne na kartke A4. pracuje w biurze i u nas na wyposażeniu
            są chyba 3 lub 4 różnej wielkości
            • india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 13:40
              te zproszenia maja numer 01.10.222.(cos nie chca sie wyswietlicsmile)wiecie moze
              gdzie szukac takich sznureczkow?
              • esmeralda_pl Re: winietki!!! 12.05.06, 14:12
                ja proponuję zapytać w pasmanterii...np. Pan Guzik na ul. Widok w Wawie
                • india222 Re: winietki!!! 12.05.06, 17:18
                  dziki esmeralda.pochodze troche moze cos zanajdesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka