alina1980
25.05.06, 12:11
Tydzien temy zmarła babcia mojego narzeczonego. Na stypie rodzina pytała się
czy odwoła slub, sugerując, że powinien...
Ślub 1 lipca, wszystko zamówione, więc nie da rady.
Jest mi przykro, bo jak mój chłopak ma się czuć w tym momencie...
Tzn., że nie możemy się cieszyć naszym dniem... ?
Naprawdę zrobiło mi się przykro...