nikusia1986 07.09.06, 11:43 jw już tylko parę chwil Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martyna1985 wszystkiego naj naj 07.09.06, 11:52 zycze, zeby wszystko ulozylo sie tak, jak sobie wymarzyliscie, by byl to poczatek wspanialej dla Was drogi, bez problemow. Abys kazdego ranka, spogladajac na męża nie zalowala, ze to ten. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: wszystkiego naj naj 07.09.06, 11:57 Przyłączam się do życzeń. Choć szczerze mówiąc trochę trudno uwierzyć, że to właściwy wybór mając na względzie wiek Nikusi (sądząc z nicka ma chyba 20 lat). Ale niektórym się udaje, więc oby tak było i w tym wypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
martyna1985 marvy 07.09.06, 12:04 ja mam 21 i wierze, ze to jest wlasciwy wybor, choc slub za 7,5 miesiaca. Juz nieraz byly ostre dyskusje na ten temat. Ja i tak nadal uwazam, ze wiek nie ma tu NIC do rzeczy, bo mozna wyjsc za maz w wieku 30 lat i po kilku latach- miesiacach sie rozwiesc a mozna wyjsc w wieku 20 i zyc przez cale zycie szczescliwie. U mnie w rodzinie i wsrod znajomych mam dokladnie takie przyklady. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: marvy 07.09.06, 12:09 Absolutnie nie mam zamiaru się kłócić Poprostu nieodmiennie zadziwiają mnie tak poważne decyzje w tak młodym wieku. A co do przykładów to wśród moich znajomych po rozwodach są wyłącznie ludzie, którzy pobierali się bardzo młodo. Odpowiedz Link Zgłoś
martyna1985 Re: marvy 07.09.06, 12:10 Ja tez nie chce sie kłocic Nie ma o czym mowic, zecie samo pokaze nam A teraz nie zasmiecajmy watku Nikusi pozdrawiami milego dnia zycze Odpowiedz Link Zgłoś
ozi29 Re: marvy 07.09.06, 12:15 zazdroszcze ci ze ty juz tak niedlugo bedziesz zonka a co do wieku to nie dziwie sie ja gdybym znala swojego misia w wieku nawet 18 lat to juz bym byla mezatka dobre pare latek))) wiek nie gra roli... uczucie i odpowiedzialnosc gora!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 :) 07.09.06, 12:36 Dziękuję za życzenia Już na tym formu była bardzo poważna dyskusja na temta wieku ale nie chcę do tego powaracać, bo nie ma sensu czuję, że to to i już a jak nie wyjdzie (pfu pfu) no to trudno, ale wiem, ze tak nie będzie ja Wam również życzę przyjemnego dnia ja właśnie skończyłam sprzątanie łazienki i staram się doprowadzić moje pazurki do jakiegoś stanu bo o 16 idę robić sobie tipsy mam nadzieję, że będę zadowolona pozdrawiam * Odpowiedz Link Zgłoś
monaliska1985 Re: :) 07.09.06, 13:00 witaj nikusia. wszystkiego naj. zyczonka złożę ci jeszcze później , trzymam kciuki za ciebie żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś. pozdrawiam cieplutko. Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: :) 07.09.06, 13:26 jejku bacha normalnie do wczoraj był luz a dziś juz mam wiercenie w brzuchu do tej pory zjadłam kilka winogron i 3 kawałki arbuza i nie mam na nic innego ochoty hehe monaliska nawet nie wiesz jaka jestem sczęśliwa z resztą wiesz zobaczysz zaraz, zanim się obejrzysz Ty będziesz 2 dni przed ślubem a najbardziej cieszę się z tego, że już mam sukienkę że jest wszytsko ok !!! do następnego razu * Odpowiedz Link Zgłoś
eedytkaa Re: :) 07.09.06, 13:43 Witaj nikusia wszystkiego co najlepsze, ale zobaczysz jak to szybko minie hehe, życze powodzonka )) Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: :) 07.09.06, 13:45 ooo mężatak się znalazła dziękuję bardzo <przytul> no w końcu ty już możesz coś na ten temat powiedzieć mam nadzieję, że wszystko poszło po Waszej myśli już nie mogę się doczekać Ps. Edytko czekam na relację i zdjęcia * Odpowiedz Link Zgłoś
eedytkaa Re: :) 07.09.06, 13:51 no w sumie poszło tak jak miało byś pogoda była piękna, chociaż rano zapowiadało się na deszcz w kościle było na przysiedze tak że nie potrafie tego opisać a zresztą zobaczysz sama zapomniałam tylko koła do sukienki heh i ciągła mi się po ziemi a pozatym to chyba wszytsko poszło zgodnie z planem, zabawa do białego rana o 7 byłam w domku a dziś wróciłam z podróży. Powodzenia Nikusia ))) Odpowiedz Link Zgłoś
mlody_zonkos Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 13:53 > już tylko parę chwil celebruj je, te chwile to najszczesliwsze chwile w zyciu Odpowiedz Link Zgłoś
eedytkaa Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 14:11 oj tak najwspanialsze tylko strasznie szybko uciekają zanim sie obejżysz a już bedzie po wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
annawoj Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 14:53 ja tez nie moge sie doczekac tej soboty) Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 14:56 eedytkaa napisała: > oj tak najwspanialsze tylko strasznie szybko uciekają zanim sie obejżysz a > już bedzie po wszystkim Za szybko... Odpowiedz Link Zgłoś
mlody_zonkos Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 16:37 > Za szybko... jak kazde najlepsze chwile w zyciu Odpowiedz Link Zgłoś
mlody_zonkos Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 16:37 > oj tak najwspanialsze tylko strasznie szybko uciekają zanim sie obejżysz a > już bedzie po wszystkim tia, tylko jak sie czlowiek obudzi z reka w nocniku, to juz po ptokach Odpowiedz Link Zgłoś
zakochana.sunia Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 22:26 Zazdroszczę) Mi zostało jeszcze 9 miesięcy)życzę szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 to już jutro.... 08.09.06, 07:56 a za oknem leje jak..... buuuuu podmuchajcie troszkę przez okno, żeby jutro było ładnie dobrze??? to może być Wasz prezent dla mnie hehe zaraz lecę się ubierać bo trzeba zacząć zamykać wszystkie sprawy dziś fryzjer potem lokal (zawiezienie alkoholu i ustalenie otatnich szkopułów) no i spowiedź, a na wieczór zacznął się zjeżdżać pierwsi goście sorki za błędy, ale mam tipsy i nie umiem jeszcze się nimi obsługiwać pozdrawima * Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 Re: to już jutro.... 08.09.06, 08:12 A TY na necie?? Zamiast leżeć i odpoczywać, to Ty oczka męczysz kompem!! Już mi stąd!! A sio!!) Odpowiedz Link Zgłoś
monaliska1985 Re: to już jutro.... 08.09.06, 09:11 racja basiu niech lepiej nikusia nam odpoczywa , kochana pozałatwiaj sobie wszystko na spokojnie, wiesz że mocno trzymam kciuki za was , buziaki, pozdrówki Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: to już jutro.... 08.09.06, 09:27 oj dziewuszki ile można leżeć na całe szczęście pogoda zaczyna isę poprawiać jutro ma by do 20 st. ze słonkiem więc nawet w miarę (na całe szczęście kupiłam sobie szal - tak z głupa ) o 11 lecę do fryzjera a o 14 w końcu moja sukienka będzie w domku ale mnie te tipsy wkurzają grrr nie umiem sobie poradzić specjalnie dla Was moje kochane już schodzę z kompa i wpadnę tu potem (tak ok 21) żeby poopowaidać jak mi dziś minął dzień buziaczki * Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 Rozumiem, że najszybciej jak będziesz mogła 08.09.06, 09:29 otzrymamy dłuuuuuuugasny opis i foty?? Odpowiedz Link Zgłoś
nikola55 Powodzenia dziewczyny!!! 08.09.06, 09:42 Trzymam za Was kciuki i życzę, aby wszystko było tak jak sobie wymarzyłyście )) Ps. Mój ślub za trzy tygodnie, więc jeszcze stres mnie nie dopadł. Jak znajdziecie chwilkę, napiszcie co czuje panna młoda DZIEŃ PRZED ŚLUBEM??? Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Do zastanowienia 08.09.06, 09:54 Odnośnie małżeństw w bardzo młodym wieku zacytuję kawałek wywiadu z Kingą Rusin: – I mówi to kobieta, która w trzy dni po ślubie wyjechała do Ameryki jako żona korespondenta, nie wiedząc, co ją tam czeka. Trzeba chyba dużej odwagi, by podjąć taką decyzję? K.R.: Czy mając 23 lata można mówić o odwadze? To raczej brak wyobraźni, zaślepienie uczuciem, przeświadczenie, że razem pokona się wszelkie trudności. To także chęć spędzania z człowiekiem, którego się kocha, 24 godzin na dobę. Wtedy perspektywa wyjazdu, urządzania pierwszego wspólnego domu wydaje się rajem. Ta decyzja była bardzo spontaniczna. Dziś nazwałabym to młodzieńczą głupotą. (...) – Bez wrogości? Mogłaby się Pani z byłym mężem przyjaźnić? (Chwila zastanowienia). Myślę, że tak, w odpowiednich okolicznościach. Uważam, że to jeden z najinteligentniejszych ludzi, jakich znam. Bardzo ciekawa osobowość. – I dlatego się Pani w nim kiedyś zakochała? (Śmiech). Jak się ma 23 lata, nie zakochuje się w inteligencji. Działają hormony, uroda, sposób mówienia, patrzenia. Ta cała magia między dwojgiem ludzi. Ale oczywiście jest bardzo ważne, że mężczyzna ma coś do powiedzenia, ma zainteresowania, imponuje kobiecie. A w moim mężu było wszystko, co mogło kobiecie imponować. Tak, myślę, że Tomek jest dobrym kandydatem na przyjaciela, z którym można wieść ciekawe rozmowy. Odpowiedz Link Zgłoś
athandavan Do Marvy 08.09.06, 10:19 Kochana, piekne to, moralizatorskie, i w ogole. Autorka watku za maz wychodzi jutro. JUTRO. Jak Ty bys sie czula, gdyby Cie ktos 'uraczyl' takimi tekstami z serii patronizing na dzien przed slubem. Sadzac po 'zyciowej madrosci' twoich postow - moznaby sie przyczepic, ze, na przyklad, jestes za stara na malzenstwo. Albo jakis inny 'rownie wazny' powod. Dzien przed slubem, marvy. Oczywiscie mozna zignorowac, ale zadra w sercu pozostanie. To takze zostawiam Ci pod rozwage. Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: Do Marvy 08.09.06, 10:43 Jeżeli ktoś przejmuje się tym co pisze anonimowa osoba na forum to chyba powinien się zastanowić czy w ogóle dojrzał. athandavan napisała: > Sadzac po 'zyciowej madrosci' twoich postow > moznaby sie przyczepic, ze, na przyklad, jestes za stara na malzenstwo. Albo > jakis inny 'rownie wazny' powod. Możesz się przyczepiać do czego tylko masz ochotę. Mój narzeczony jakoś uważa mnie za osobę w odpowiednim wieku na małżeństwo I w przeciwieństwie do Ciebie oraz autorki wątku nie traktuję wyjścia za mąż w kategoriach sukcesu życiowego. Może lepiej byś zrobiła zastaniwając się nad tym co piszę, bo Tobie "życiowej mądrości" chyba brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
athandavan Re: Do Marvy 08.09.06, 10:49 wiec po co te uwagi. w tytule postu napisalas, ze pod zastanowienie. jesli nie chcesz zeby sie ktokolwiek nimi przejmowal, to po co w ogole zaczynalas? mnie chodzi o zwykla ludzka zyczliwosc. jesli nie potrafi sie powiedziec niczego milego, to moze lepiej w niektorych sytuacjach zamilknac. Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: Do Marvy 08.09.06, 11:09 Jest pewna różnica między przejmowaniem się a zastanowieniem. Jeżeli ktoś uważa jakiś post za głupotę to nie ma powodu się tym przejmować, ale może też uznać coś za ważne dla siebie. Wszystko zależy od człowieka od inteligencji człowieka. athandavan napisała: > jesli nie potrafi sie powiedziec niczego > milego, to moze lepiej w niektorych sytuacjach zamilknac. Posty Nikusi nie od dziś są infantylne, dlatego największa przysługa jaką mogę jej oddać to skłonić ją do myślenia. Odpowiedz Link Zgłoś
athandavan Re: Do Marvy 08.09.06, 11:59 nie ma jak samarytanska postawa. mialas duzo czasu by oddac jej te 'przyslugi', bo nika na forum bywala czesto. na dzien przed slubem warto zamilknac. Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: Do Marvy 08.09.06, 12:02 Nie sądzę, żebyś musiała się martwić o Nikusię. Z jej umysłem dwunastolatki i tak nie zrozumie słowa z tego co piszę. Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: Do Marvy 08.09.06, 14:52 Jest mi bardzo przykro, że mnie tak postrzegasz no ale trudno Napisałaś co uważałaś, ale chyba nie sądziłaś, że mnie tym odciągniesz od ślubu Mój P. również uważa, że nie jestem za młoda na ślub (choć jest ode mnie trochę starszy) Każdy ma prawo do pisania tego czego chce, no ale jest przykro jeśli ktoś kogoś krytykuje przez posty nie poznawszy nic a nic tej osoby I tak życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia osobom przychylnym mi i tym którym przeszkadzam pojawiając się na tym foru Odpowiedz Link Zgłoś
ddevilka ja tez rocznik 86 :) 08.09.06, 11:23 nikusia ja tez jestem z rocznika 86 ale slub dopiero za 9 mieisecy.Strasznie Ci zadroszcze ze to juz. Życze wspaniałej zabawy i szczecia na nowej drodze zycia Odpowiedz Link Zgłoś
magdak28 Re: to już jutro 08.09.06, 12:14 dziewczyny,wpadłam na moment aby zobzczyć czy tak jak ja przeżywacie ten dzień. u mnie już wszystko gotowe, tylko samochód do ubrania i dziś po południu już przyjeżdzają goście. Ja odczuwam już ten niesamowity dreszczyk emocji, ciekawe jak dziś prześpie noc. trzymajcie kciuki. Gorąco pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ozi29 Re: to już jutro 08.09.06, 13:16 po co te aluzje co do wieku nikusi nie rozumie??????? to ona wychodzi za maż w takim wiekuczy ty mervy???????? Odpowiedz Link Zgłoś
annlee000 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 13:26 trzymajcie sie cieplutko i zeby tylko deszczu nie było!! a głupimi komentarzami sie nie przejmuj! to poprostu ludzka zazdrosc .... same wychodza za moz w kwiecie wieku no i zazdroszca buzka** Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 13:33 annlee000 napisała: > to poprostu ludzka zazdrosc .... > same wychodza za moz w kwiecie wieku no i zazdroszca O tak Podsumowanie godne dużego intelektu. Faktycznie mam czego zazdrościć 20- latce bez wykształcenia, stałej pracy i mieszkania za to z narzeczonym pracującym "na kopalni". Odpowiedz Link Zgłoś
martyna1985 marvy 08.09.06, 14:59 oj marvy marvy nie mozna uogólniać takich przypadków. Ja te wszystki uczucie przeżyłam mając 15 lat, wlasnie wtedy poznałam mojego Narzeczonego. Po prawie 5 latach człowiek zupełnie inaczej patrzy, nawet mając 21...wierzysz w to? Mieszkamy ze sobą 3 rok, już zbudowalismy wspólny świat. Bardzo dużo ze sobą przeżyliśmy, od rozpaczy po śmierci bliskich nam osób, po różnego rodzaje wypadków, dłuższe i krótkie rozłaki, po euforie związane z narodzinami dzieci wsród bliskich...Myśle, ze tylko w takich sytuacjach mozna naprawde sie poznac, będąc nawet młoda osobą. Nie każda osoba niewiele po 20. jest infantylną księżniczką marzącą o księciu i uważającą weselę jak bal swojego życia. Życie nas uczy jak mamy żyć, jakimi ludźmi być, a ocenianie kogoś po kilku postach uważam za nierozsądne. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:00 przepraszam bardzo - uaktualnienie danych: -praca jest -studja są -mieszkanie jest a co Ci przeszkadza, że "na kopalni"??? i dalczego u cudzysłowiu??? czy każdy kto pracuje w gornictwie musi pracować na dole??? i tu niespodzianka - kierownicze stanowisko nie rozumiem o co Ci chodzi??? jeśli Ci coś przeszkadza to mnie olej i tyle a nie krytykuj i udowadniaj swoimi tezami jaka to ja jestem dziecinna i w ogóle nie znasz mnie, tak jak i ja Ciebie, więc proszę nie oceniaj, bo możesz się bardzo pomylić. Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:08 nikusia1986 napisała: > przepraszam bardzo - uaktualnienie danych: > -praca jest > -studja są > -mieszkanie jest Jeszcze niedawno pisałaś coś innego. Staż za 400zł to nie praca, wynajmowany pokój to nie mieszkanie, a technikum to nie studia. > a co Ci przeszkadza, że "na kopalni"??? i dalczego u cudzysłowiu??? Cytowałam Ciebie. > nie rozumiem o co Ci chodzi??? Nie lubię głupoty, a Twoje posty są jej wybitnym przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 Ja też w wieku 20 lata nie zdecydowałabym się na 08.09.06, 15:10 ślub, co nie zmienia faktu, że nic mi do tego kiedy kto wychodzi za mąż/ żeni się. Zatem życzę Ci Nikusia wszystkiego naj, naj!Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 20:35 sorry ale naprawdę nie wiem skąd Ci się wzieęło to z tym wynajentym pokojem?????????????????? pierwsze słyszę mieszkanie właśnie kupujemy (pod koniec października się wprowadzamy), na studia się dostałam a pracę po stażu też już mam!!!! pomyśl trochę i nie pisz bzdur Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 Nikusia, w tej chwili odejdź od kompa!!!!:) 08.09.06, 20:54 Chcesz jutro mieć królocze oczka?? Ja bym nie chciała. Trzymaj się, wyśpij i jutro promieniej radością. Ty z Wawki jestes?? Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia1986 Re: Nikusia, w tej chwili odejdź od kompa!!!!:) 09.09.06, 05:43 cześć Bacha tylko nie krzycz i tak pół nocy nie przespałam z nerwów hehe ja jestem ze śląska i niestety pogoda nie zapowiada się ciekawie, ale mam nadzieję, że do 14 się poprawi dozobaczenia za parę dni Odpowiedz Link Zgłoś
ozi29 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 17:16 marvy masz cos do pracujacych na kopaln???uwierz taki sztygar zapewne zarabia wiecej niz ty ... zalosne... Odpowiedz Link Zgłoś
ddevilka Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:06 my tez mieszkmay razem od pol roku w nowym kupionym przez nas mieszkaniu(na kredyt).razem pracujemy i mamy niezle zarobki, wyksztalcenie tez jest, a w sumei to sie robi-studjujemy. Nie wiem dlaczego ludzie uwazaj ze w wieku 20 lat nic nie mozna osiagnoac i ze jesli ktos bierze slubw w wieku 20 lat to pewnei bedzie mieszkla z rodzicami i liczyl na ich finansowo Odpowiedz Link Zgłoś
mauraa Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:16 Moim zdaniem wiek zawarcia małżeństwa nie ma tutaj żadnego znaczenia o ile te dwie osoby robią to z własnej nieprzymuszonej woli (mam tutaj na myśli np. ciąże itp.) Czasami zdarza się, że 30-latkowie pobierają się a potem rozchodzą itd. Wiek wcale nie jest wyznacznikiem dorosłości. Jednym słowem nie widzę tutaj jakiejś specjalnej zależności. Moi dziadkowie pobrali się bardzo młodo, babcia miała 18 lat, a dziadek 20 i do dzisiaj są wzorem szczęśliwego małżeństwa (złota rocznica ślubu za nimi) Myślę również, że nikt z nas nie ma prawa wróżyć komuś jakie będzie jego małżeństwo bo sam jeszcze nie wie co go czeka! Pozdrawiam nikusię i wszystkie młodziutkie mężatki -- Jestem tu nowa Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:21 Myślę, że najlepszym dowodem na brak dojrzałości do małżeństwa 20-latek jest ich tępy upór i całkowity brak wyobraźni. Ot dziecinne zaślepienie. Odpowiedz Link Zgłoś
agnrek Re: Do zastanowienia 08.09.06, 15:24 Marvy, nikt z nas nie ma daru prorokowania abi przewidywania przyszłości. W wieku lat 10 uważamy osobę 20-letnią za wiekową, w wieku lat 30 uważamy 20- latkę za dzieciaka i tak dalej. Nie wiemy, co będzie za 10 lat i jak bardzo się zmienimy, prawda? Najważniejsze to mieć stałe zasady i wartości w życiu i szukać takich samych u partnera. I mieć nadzieję i robić wszystko, żeby być szczęśliwym Odpowiedz Link Zgłoś
marvy Re: Do zastanowienia 08.09.06, 15:32 agnrek napisała: > Najważniejsze to mieć stałe zasady i wartości w życiu i szukać takich samych > u partnera. I mieć nadzieję i robić wszystko, żeby być szczęśliwym Pięknie to napisałaś Odpowiedz Link Zgłoś
stolberg Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 19:23 wszystkiego naj-----aby ten dzien byl waznym dniem do konca waszego zycia Odpowiedz Link Zgłoś
monaliska1985 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 19:46 nikusia, nie daj się prowokować, nie warto się kłócić z kimś kto jest innych poglądów, ani go przekonywać do swoich, my wiemy jaka jest prawda. Słonko to już twoje ostatnie chwile przed tym wielkim wydarzeniem. Wiesz że jestem z Tobą Odpowiedz Link Zgłoś
miss_paradox Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 21:59 Powodzenia! ) Odpowiedz Link Zgłoś
eedytkaa Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 09.09.06, 10:51 Powodzenia Nikusia trzymam za Was kciuki mocnooooo!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś