Dodaj do ulubionych

to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

07.09.06, 11:43
jw

już tylko parę chwil smile
Obserwuj wątek
    • martyna1985 wszystkiego naj naj 07.09.06, 11:52
      zycze, zeby wszystko ulozylo sie tak, jak sobie wymarzyliscie, by byl to
      poczatek wspanialej dla Was drogi, bez problemow. Abys kazdego ranka,
      spogladajac na męża nie zalowala, ze to ten. Pozdrawiam
      • marvy Re: wszystkiego naj naj 07.09.06, 11:57
        Przyłączam się do życzeń. Choć szczerze mówiąc trochę trudno uwierzyć, że to
        właściwy wybór mając na względzie wiek Nikusi (sądząc z nicka ma chyba 20 lat).
        Ale niektórym się udaje, więc oby tak było i w tym wypadku.
        • martyna1985 marvy 07.09.06, 12:04
          ja mam 21 i wierze, ze to jest wlasciwy wybor, choc slub za 7,5 miesiaca. Juz
          nieraz byly ostre dyskusje na ten temat. Ja i tak nadal uwazam, ze wiek nie ma
          tu NIC do rzeczy, bo mozna wyjsc za maz w wieku 30 lat i po kilku latach-
          miesiacach sie rozwiesc a mozna wyjsc w wieku 20 i zyc przez cale zycie
          szczescliwie. U mnie w rodzinie i wsrod znajomych mam dokladnie takie
          przyklady. Pozdrawiam
          • marvy Re: marvy 07.09.06, 12:09
            Absolutnie nie mam zamiaru się kłócićsmile Poprostu nieodmiennie zadziwiają mnie
            tak poważne decyzje w tak młodym wieku. A co do przykładów to wśród moich
            znajomych po rozwodach są wyłącznie ludzie, którzy pobierali się bardzo młodo.
            • martyna1985 Re: marvy 07.09.06, 12:10
              Ja tez nie chce sie kłocicsmile Nie ma o czym mowic, zecie samo pokaze namsmile A
              teraz nie zasmiecajmy watku Nikusismile pozdrawiami milego dnia zycze
              • marvy Re: marvy 07.09.06, 12:11
                Wzajemnie miłego dniasmile
                • ozi29 Re: marvy 07.09.06, 12:15
                  zazdroszcze ci ze ty juz tak niedlugo bedziesz zonkasmile a co do wieku to nie
                  dziwie sie ja gdybym znala swojego misia w wieku nawet 18 lat to juz bym byla
                  mezatka dobre pare latekwink))) wiek nie gra roli... uczucie i odpowiedzialnosc
                  gora!!!!!!!!
          • ozi29 Re: marvy 07.09.06, 13:15
            tak trzymac!zgadzam sie w 100%smile
    • nikusia1986 :) 07.09.06, 12:36
      Dziękuję za życzenia smile
      Już na tym formu była bardzo poważna dyskusja na temta wieku ale nie chcę do
      tego powaracać, bo nie ma sensu smile
      czuję, że to to i już smile a jak nie wyjdzie (pfu pfu) no to trudno, ale wiem, ze
      tak nie będzie big_grin
      ja Wam również życzę przyjemnego dnia smile ja właśnie skończyłam sprzątanie
      łazienki i staram się doprowadzić moje pazurki do jakiegoś stanu bo o 16 idę
      robić sobie tipsy smile mam nadzieję, że będę zadowolona

      pozdrawiam kiss*
      • bacha1979 Re: :) 07.09.06, 12:39
        A jak humor dopisuje?? Dreszczyk już jest??smile
        • monaliska1985 Re: :) 07.09.06, 13:00
          witaj nikusiasmile. wszystkiego naj. zyczonka złożę ci jeszcze później smile, trzymam
          kciuki za ciebie żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś. pozdrawiam
          cieplutko.
          • nikusia1986 Re: :) 07.09.06, 13:26
            jejku bacha normalnie do wczoraj był luz a dziś juz mam wiercenie w brzuchu smile
            do tej pory zjadłam kilka winogron i 3 kawałki arbuza i nie mam na nic innego
            ochoty hehe
            monaliska kiss nawet nie wiesz jaka jestem sczęśliwa big_grin z resztą wiesz smile
            zobaczysz zaraz, zanim się obejrzysz Ty będziesz 2 dni przed ślubem smile

            a najbardziej cieszę się z tego, że już mam sukienkę smile że jest wszytsko ok !!!

            do następnego razu kiss*
            • eedytkaa Re: :) 07.09.06, 13:43
              Witaj nikusia smile wszystkiego co najlepsze, ale zobaczysz jak to szybko minie
              hehe, życze powodzonka smile))
              • nikusia1986 Re: :) 07.09.06, 13:45
                ooo mężatak się znalazła tongue_out
                dziękuję bardzo <przytul> no w końcu ty już możesz coś na ten temat
                powiedzieć smile
                mam nadzieję, że wszystko poszło po Waszej myśli smile

                już nie mogę się doczekać

                Ps.
                Edytko czekam na relację i zdjęcia kiss*
                • eedytkaa Re: :) 07.09.06, 13:51
                  no w sumie poszło tak jak miało byś pogoda była piękna, chociaż rano zapowiadało
                  się na deszcz smilew kościle było na przysiedze tak że nie potrafie tego opisać a
                  zresztą zobaczysz sama smile zapomniałam tylko koła do sukienki heh i ciągła mi się
                  po ziemi a pozatym to chyba wszytsko poszło zgodnie z planem, zabawa do białego
                  rana o 7 byłam w domku smile a dziś wróciłam z podróży. Powodzenia Nikusia smile)))
    • mlody_zonkos Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 13:53
      > już tylko parę chwil smile

      celebruj je, te chwile

      to najszczesliwsze chwile w zyciu smile
      • eedytkaa Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 14:11
        oj tak najwspanialsze smile tylko strasznie szybko uciekają zanim sie obejżysz a
        już bedzie po wszystkim smile
        • annawoj Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 14:53
          ja tez nie moge sie doczekac tej sobotysmile)
        • bacha1979 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 14:56
          eedytkaa napisała:

          > oj tak najwspanialsze smile tylko strasznie szybko uciekają zanim sie obejżysz a
          > już bedzie po wszystkim smile



          Za szybko...sad
          • mlody_zonkos Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 16:37
            > Za szybko...sad

            jak kazde najlepsze chwile w zyciu
        • mlody_zonkos Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 16:37
          > oj tak najwspanialsze smile tylko strasznie szybko uciekają zanim sie obejżysz a
          > już bedzie po wszystkim smile


          tia,
          tylko jak sie czlowiek obudzi z reka w nocniku, to juz po ptokach
    • zakochana.sunia Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.09.06, 22:26
      Zazdroszczęsmile) Mi zostało jeszcze 9 miesięcysmile)życzę szczęścia i powodzenia na
      nowej drodze życia!!!
    • nikusia1986 to już jutro.... 08.09.06, 07:56
      a za oknem leje jak..... buuuuu podmuchajcie troszkę przez okno, żeby jutro
      było ładnie smile dobrze??? to może być Wasz prezent dla mnie tongue_out hehe
      zaraz lecę się ubierać bo trzeba zacząć zamykać wszystkie sprawy smile dziś
      fryzjer potem lokal (zawiezienie alkoholu i ustalenie otatnich szkopułów) no i
      spowiedź, a na wieczór zacznął się zjeżdżać pierwsi goście smile
      sorki za błędy, ale mam tipsy i nie umiem jeszcze się nimi obsługiwać big_grin

      pozdrawima kiss*
      • bacha1979 Re: to już jutro.... 08.09.06, 08:12
        A TY na necie?? Zamiast leżeć i odpoczywać, to Ty oczka męczysz kompem!! Już mi
        stąd!! A sio!!smile)
        • monaliska1985 Re: to już jutro.... 08.09.06, 09:11
          racja basiu niech lepiej nikusia nam odpoczywasmile , kochana pozałatwiaj sobie
          wszystko na spokojnie, wiesz że mocno trzymam kciuki za was smile, buziaki,
          pozdrówki
          • nikusia1986 Re: to już jutro.... 08.09.06, 09:27
            smile
            oj dziewuszki smile ile można leżeć smile na całe szczęście pogoda zaczyna isę
            poprawiać smile jutro ma by do 20 st. ze słonkiem więc nawet w miarę (na całe
            szczęście kupiłam sobie szal - tak z głupa smile)
            o 11 lecę do fryzjera a o 14 w końcu moja sukienka będzie w domku big_grin
            ale mnie te tipsy wkurzają grrr tongue_out nie umiem sobie poradzić tongue_out

            specjalnie dla Was moje kochane już schodzę z kompa i wpadnę tu potem (tak ok
            21) żeby poopowaidać jak mi dziś minął dzień

            buziaczki kiss*
            • bacha1979 Rozumiem, że najszybciej jak będziesz mogła 08.09.06, 09:29
              otzrymamy dłuuuuuuugasny opis i foty??
    • nikola55 Powodzenia dziewczyny!!! 08.09.06, 09:42
      Trzymam za Was kciuki i życzę, aby wszystko było tak jak sobie
      wymarzyłyście smile))
      Ps. Mój ślub za trzy tygodnie, więc jeszcze stres mnie nie dopadł.
      Jak znajdziecie chwilkę, napiszcie co czuje panna młoda DZIEŃ PRZED ŚLUBEM???
    • marvy Do zastanowienia 08.09.06, 09:54
      Odnośnie małżeństw w bardzo młodym wieku zacytuję kawałek wywiadu z Kingą Rusin:

      – I mówi to kobieta, która w trzy dni po ślubie wyjechała do Ameryki jako żona
      korespondenta, nie wiedząc, co ją tam czeka. Trzeba chyba dużej odwagi, by
      podjąć taką decyzję?

      K.R.: Czy mając 23 lata można mówić o odwadze? To raczej brak wyobraźni,
      zaślepienie uczuciem, przeświadczenie, że razem pokona się wszelkie trudności.
      To także chęć spędzania z człowiekiem, którego się kocha, 24 godzin na dobę.
      Wtedy perspektywa wyjazdu, urządzania pierwszego wspólnego domu wydaje się
      rajem. Ta decyzja była bardzo spontaniczna. Dziś nazwałabym to młodzieńczą
      głupotą. (...)

      – Bez wrogości? Mogłaby się Pani z byłym mężem przyjaźnić?
      (Chwila zastanowienia). Myślę, że tak, w odpowiednich okolicznościach. Uważam,
      że to jeden z najinteligentniejszych ludzi, jakich znam. Bardzo ciekawa
      osobowość.

      – I dlatego się Pani w nim kiedyś zakochała?
      (Śmiech). Jak się ma 23 lata, nie zakochuje się w inteligencji. Działają
      hormony, uroda, sposób mówienia, patrzenia. Ta cała magia między dwojgiem
      ludzi. Ale oczywiście jest bardzo ważne, że mężczyzna ma coś do powiedzenia, ma
      zainteresowania, imponuje kobiecie. A w moim mężu było wszystko, co mogło
      kobiecie imponować. Tak, myślę, że Tomek jest dobrym kandydatem na przyjaciela,
      z którym można wieść ciekawe rozmowy.


      • athandavan Do Marvy 08.09.06, 10:19
        Kochana, piekne to, moralizatorskie, i w ogole.

        Autorka watku za maz wychodzi jutro. JUTRO.

        Jak Ty bys sie czula, gdyby Cie ktos 'uraczyl' takimi tekstami z serii
        patronizing na dzien przed slubem. Sadzac po 'zyciowej madrosci' twoich postow -
        moznaby sie przyczepic, ze, na przyklad, jestes za stara na malzenstwo. Albo
        jakis inny 'rownie wazny' powod. Dzien przed slubem, marvy.

        Oczywiscie mozna zignorowac, ale zadra w sercu pozostanie. To takze zostawiam Ci
        pod rozwage.
        • marvy Re: Do Marvy 08.09.06, 10:43
          Jeżeli ktoś przejmuje się tym co pisze anonimowa osoba na forum to chyba
          powinien się zastanowić czy w ogóle dojrzał.

          athandavan napisała:

          > Sadzac po 'zyciowej madrosci' twoich postow
          > moznaby sie przyczepic, ze, na przyklad, jestes za stara na malzenstwo. Albo
          > jakis inny 'rownie wazny' powod.

          Możesz się przyczepiać do czego tylko masz ochotę. Mój narzeczony jakoś uważa
          mnie za osobę w odpowiednim wieku na małżeństwosmile I w przeciwieństwie do Ciebie
          oraz autorki wątku nie traktuję wyjścia za mąż w kategoriach sukcesu życiowego.
          Może lepiej byś zrobiła zastaniwając się nad tym co piszę, bo Tobie "życiowej
          mądrości" chyba brakuje.

          • athandavan Re: Do Marvy 08.09.06, 10:49
            wiec po co te uwagi. w tytule postu napisalas, ze pod zastanowienie. jesli nie
            chcesz zeby sie ktokolwiek nimi przejmowal, to po co w ogole zaczynalas?

            mnie chodzi o zwykla ludzka zyczliwosc. jesli nie potrafi sie powiedziec niczego
            milego, to moze lepiej w niektorych sytuacjach zamilknac.
            • marvy Re: Do Marvy 08.09.06, 11:09
              Jest pewna różnica między przejmowaniem się a zastanowieniem. Jeżeli ktoś uważa
              jakiś post za głupotę to nie ma powodu się tym przejmować, ale może też uznać
              coś za ważne dla siebie. Wszystko zależy od człowieka od inteligencji
              człowieka.

              athandavan napisała:

              > jesli nie potrafi sie powiedziec niczego
              > milego, to moze lepiej w niektorych sytuacjach zamilknac.

              Posty Nikusi nie od dziś są infantylne, dlatego największa przysługa jaką mogę
              jej oddać to skłonić ją do myślenia.
              • athandavan Re: Do Marvy 08.09.06, 11:59
                nie ma jak samarytanska postawa.

                mialas duzo czasu by oddac jej te 'przyslugi', bo nika na forum bywala czesto.

                na dzien przed slubem warto zamilknac.
                • marvy Re: Do Marvy 08.09.06, 12:02
                  Nie sądzę, żebyś musiała się martwić o Nikusię. Z jej umysłem dwunastolatki i
                  tak nie zrozumie słowa z tego co piszę.
                  • nikusia1986 Re: Do Marvy 08.09.06, 14:52
                    Jest mi bardzo przykro, że mnie tak postrzegasz no ale trudno
                    Napisałaś co uważałaś, ale chyba nie sądziłaś, że mnie tym odciągniesz od ślubu
                    Mój P. również uważa, że nie jestem za młoda na ślub (choć jest ode mnie trochę
                    starszy)
                    Każdy ma prawo do pisania tego czego chce, no ale jest przykro jeśli ktoś kogoś
                    krytykuje przez posty nie poznawszy nic a nic tej osoby
                    I tak życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia osobom przychylnym mi
                    i tym którym przeszkadzam pojawiając się na tym foru smile
    • ddevilka ja tez rocznik 86 :) 08.09.06, 11:23
      nikusia ja tez jestem z rocznika 86 ale slub dopiero za 9 mieisecy.Strasznie Ci
      zadroszcze ze to juz. Życze wspaniałej zabawy i szczecia na nowej drodze zyciasmile
      • ddevilka Re: ja tez rocznik 86 :) 08.09.06, 11:29
        g
    • magdak28 Re: to już jutro 08.09.06, 12:14
      dziewczyny,wpadłam na moment aby zobzczyć czy tak jak ja przeżywacie ten dzień.
      u mnie już wszystko gotowe, tylko samochód do ubrania i dziś po południu już
      przyjeżdzają goście. Ja odczuwam już ten niesamowity dreszczyk emocji, ciekawe
      jak dziś prześpie noc. trzymajcie kciuki. Gorąco pozdrawiam
      • ozi29 Re: to już jutro 08.09.06, 13:16
        po co te aluzje co do wieku nikusi nie rozumie??????? to ona wychodzi za maż w
        takim wiekuczy ty mervy????????
    • annlee000 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 13:26
      trzymajcie sie cieplutko i zeby tylko deszczu nie było!!
      a głupimi komentarzami sie nie przejmuj!
      to poprostu ludzka zazdrosc ....
      same wychodza za moz w kwiecie wieku no i zazdroszcasmile
      buzkakiss**
      • marvy Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 13:33
        annlee000 napisała:

        > to poprostu ludzka zazdrosc ....
        > same wychodza za moz w kwiecie wieku no i zazdroszca

        O taksmile Podsumowanie godne dużego intelektu. Faktycznie mam czego zazdrościć 20-
        latce bez wykształcenia, stałej pracy i mieszkania za to z narzeczonym
        pracującym "na kopalni".
        • martyna1985 marvy 08.09.06, 14:59
          oj marvy marvysmile nie mozna uogólniać takich przypadków. Ja te wszystki uczucie
          przeżyłam mając 15 lat, wlasnie wtedy poznałam mojego Narzeczonego. Po prawie 5
          latach człowiek zupełnie inaczej patrzy, nawet mając 21...wierzysz w to?
          Mieszkamy ze sobą 3 rok, już zbudowalismy wspólny świat. Bardzo dużo ze sobą
          przeżyliśmy, od rozpaczy po śmierci bliskich nam osób, po różnego rodzaje
          wypadków, dłuższe i krótkie rozłaki, po euforie związane z narodzinami dzieci
          wsród bliskich...Myśle, ze tylko w takich sytuacjach mozna naprawde sie poznac,
          będąc nawet młoda osobą. Nie każda osoba niewiele po 20. jest infantylną
          księżniczką marzącą o księciu i uważającą weselę jak bal swojego życia. Życie
          nas uczy jak mamy żyć, jakimi ludźmi być, a ocenianie kogoś po kilku postach
          uważam za nierozsądne. Pozdrawiam
        • nikusia1986 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:00
          przepraszam bardzo - uaktualnienie danych:
          -praca jest
          -studja są
          -mieszkanie jest

          a co Ci przeszkadza, że "na kopalni"??? i dalczego u cudzysłowiu???
          czy każdy kto pracuje w gornictwie musi pracować na dole???
          i tu niespodzianka - kierownicze stanowisko

          nie rozumiem o co Ci chodzi??? jeśli Ci coś przeszkadza to mnie olej i tyle a
          nie krytykuj i udowadniaj swoimi tezami jaka to ja jestem dziecinna i w ogóle
          nie znasz mnie, tak jak i ja Ciebie, więc proszę nie oceniaj, bo możesz się
          bardzo pomylić.
          • marvy Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:08
            nikusia1986 napisała:

            > przepraszam bardzo - uaktualnienie danych:
            > -praca jest
            > -studja są
            > -mieszkanie jest

            Jeszcze niedawno pisałaś coś innego. Staż za 400zł to nie praca, wynajmowany
            pokój to nie mieszkanie, a technikum to nie studia.

            > a co Ci przeszkadza, że "na kopalni"??? i dalczego u cudzysłowiu???

            Cytowałam Ciebie.

            > nie rozumiem o co Ci chodzi???

            Nie lubię głupoty, a Twoje posty są jej wybitnym przykładem.
            • bacha1979 Ja też w wieku 20 lata nie zdecydowałabym się na 08.09.06, 15:10
              ślub, co nie zmienia faktu, że nic mi do tego kiedy kto wychodzi za mąż/ żeni
              się. Zatem życzę Ci Nikusia wszystkiego naj, naj!Pozdro!
            • nikusia1986 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 20:35
              sorry ale naprawdę nie wiem skąd Ci się wzieęło to z tym wynajentym
              pokojem?????????????????? pierwsze słyszę uncertain mieszkanie właśnie kupujemy (pod
              koniec października się wprowadzamy), na studia się dostałam a pracę po stażu
              też już mam!!!!
              pomyśl trochę i nie pisz bzdur
              • bacha1979 Nikusia, w tej chwili odejdź od kompa!!!!:) 08.09.06, 20:54
                Chcesz jutro mieć królocze oczka??
                Ja bym nie chciała. smile
                Trzymaj się, wyśpij i jutro promieniej radością. Ty z Wawki jestes??
                • nikusia1986 Re: Nikusia, w tej chwili odejdź od kompa!!!!:) 09.09.06, 05:43
                  cześć Bacha big_grin tylko nie krzycz tongue_out i tak pół nocy nie przespałam z nerwów hehe
                  ja jestem ze śląska i niestety pogoda nie zapowiada się ciekawie, ale mam
                  nadzieję, że do 14 się poprawi smile

                  dozobaczenia za parę dni kiss
        • ozi29 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 17:16
          marvy masz cos do pracujacych na kopaln???uwierz taki sztygar zapewne zarabia
          wiecej niz ty ... zalosne...
    • ddevilka Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:06
      my tez mieszkmay razem od pol roku w nowym kupionym przez nas mieszkaniu(na
      kredyt).razem pracujemy i mamy niezle zarobki, wyksztalcenie tez jest, a w
      sumei to sie robi-studjujemy. Nie wiem dlaczego ludzie uwazaj ze w wieku 20 lat
      nic nie mozna osiagnoac i ze jesli ktos bierze slubw w wieku 20 lat to pewnei
      bedzie mieszkla z rodzicami i liczyl na ich finansowo
      • mauraa Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:16
        Moim zdaniem wiek zawarcia małżeństwa nie ma tutaj żadnego znaczenia o ile te
        dwie osoby robią to z własnej nieprzymuszonej woli (mam tutaj na myśli np. ciąże
        itp.) Czasami zdarza się, że 30-latkowie pobierają się a potem rozchodzą itd.
        Wiek wcale nie jest wyznacznikiem dorosłości. Jednym słowem nie widzę tutaj
        jakiejś specjalnej zależności. Moi dziadkowie pobrali się bardzo młodo, babcia
        miała 18 lat, a dziadek 20 i do dzisiaj są wzorem szczęśliwego małżeństwa (złota
        rocznica ślubu za nimi)big_grin
        Myślę również, że nikt z nas nie ma prawa wróżyć komuś jakie będzie jego
        małżeństwo bo sam jeszcze nie wie co go czeka!
        Pozdrawiam nikusię i wszystkie młodziutkie mężatkismile

        --
        Jestem tu nowa
        • marvy Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 15:21
          Myślę, że najlepszym dowodem na brak dojrzałości do małżeństwa 20-latek jest
          ich tępy upór i całkowity brak wyobraźni. Ot dziecinne zaślepienie.
          • agnrek Re: Do zastanowienia 08.09.06, 15:24
            Marvy,
            nikt z nas nie ma daru prorokowania abi przewidywania przyszłości.
            W wieku lat 10 uważamy osobę 20-letnią za wiekową, w wieku lat 30 uważamy 20-
            latkę za dzieciaka i tak dalej. Nie wiemy, co będzie za 10 lat i jak bardzo się
            zmienimy, prawda?
            Najważniejsze to mieć stałe zasady i wartości w życiu i szukać takich samych u
            partnera. I mieć nadzieję i robić wszystko, żeby być szczęśliwym smile
            • marvy Re: Do zastanowienia 08.09.06, 15:32
              agnrek napisała:

              > Najważniejsze to mieć stałe zasady i wartości w życiu i szukać takich samych
              > u partnera. I mieć nadzieję i robić wszystko, żeby być szczęśliwym smile

              Pięknie to napisałaśsmile
    • stolberg Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 19:23
      wszystkiego naj-----aby ten dzien byl waznym dniem do konca waszego zycia
      • monaliska1985 Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 19:46
        nikusia, nie daj się prowokować, nie warto się kłócić z kimś kto jest innych
        poglądów, ani go przekonywać do swoich, my wiemy jaka jest prawdasmile. Słonko to
        już twoje ostatnie chwile przed tym wielkim wydarzeniem. Wiesz że jestem z
        Tobą smile
    • miss_paradox Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.09.06, 21:59
      Powodzenia!

      smile)
      • eedytkaa Re: to już tylko 2 dni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 09.09.06, 10:51
        Powodzenia Nikusia trzymam za Was kciuki mocnooooo!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka