Dodaj do ulubionych

Ja tez juz po

13.09.06, 09:16
Witam,

uff i po strachu. Strachu, ze cos nie wyjdzie, ze goscie beda sie kiepsko
bawic, ze nie bede w stanie wykrztusic z siebie ani slowa w kosciele. Bylo
cudownie. Mimo, iz nie znosze byc w centrum uwagi, to czulam sie cudownie.
Kasyno, gdzie mielismy wesele stanelo na wysokosci zadania podobnie DJ'e A i
M, byli naprawde super.
Generalnie jestem happy i polecam ten stan wszystkimsmile

A najwazniejsze, ze w koncu jestesmy mezem i zonasmile
Obserwuj wątek
    • kasiszcz Re: Ja tez juz po 13.09.06, 09:25
      Życzę wszystkiego naj na nowej drodze życia smile jeśli możesz to wklej zdjęcia
      • mysza_klapsiara Re: Ja tez juz po 13.09.06, 09:27
        Wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam serdecznie.
    • ashton Re: Ja tez juz po 13.09.06, 09:27
      Kasyno wojskowe? Uważam że to świetne miejsce na wesele smile
      Życzę, aby stan "happy" towarzyszył Ci każdego dnia!
    • ravna Re: Ja tez juz po 13.09.06, 09:59
      To wszytkiego najlepszego, dużo szczęścia i miłości. Super że wszytko się udało i jesteś zadowolona.smile)
      pozdrawiam
      • agnieszka5661 Re: Ja tez juz po 13.09.06, 12:01
        Wszystkiego najlepszego! dużo szczęścia!
        • anusiaczek87 Re: Ja tez juz po 13.09.06, 12:52
          wszyatkiego naj smile poprosze o namiary na dj na gazetowego smile
    • bogui Re: Ja tez juz po 13.09.06, 12:56
      Gratulacje, serdeczne życzenia szczęśliwości niezmąconej!
      p.s. Czy dobrze pamiętam, miałaś wesele w Awiatorze? Jeśli tak, proszę opisz
      bardziej szczegółowo jak się spisali, ja bawię się tam 23 września. Możesz na
      gazetowego. Bardzo będe ci wdzięczna!
      • vibbeke Re: Ja tez juz po 14.09.06, 08:40
        gratuluje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życiasmile miałaś wesele na
        ul. miecznikowa, prawda? twoja opinia, że pisali się znakomicie uspokoiła mnie,
        bo sama mam tam wesele w sierpniu przyszłego roku i torszkę się niepokoiłam,
        ale widze że niepotrzebniesmile jeśli możesz napisz troszkę szczegółów. jeszcze
        raz wszystkiego najlepszegosmile
        • placebo77 Re: Ja tez juz po 14.09.06, 09:41
          Przede wszystkim dziekuje.
          Co do kasyna to badz pewna ze bedziesz miala super wesele. Nie moge ani jednego
          zlego slowa powiedziec na ich temat, ale po kolei:
          Kierowniczka Pani Zofia Róg przemila osoba (co juz pewne wiesz) bedzie Wam
          pewnie sugerowala przy ustalaniu szczegolow co i jak,ale mozna sie na nia zdac,
          w koncu robi wesele nie pierwszy raz i faktycznie potwierdzilo sie to co
          mowila, proponowala. Podczas wesela tez niest znakomicie, obsluga jest bardzo
          dyskretna (przemyka cichutko miedzy stolami), mila i pomocna, do tego uczciwa
          (jak wychodzilismy juz nad ranem, to jeden z kelnerow wybiegl za nami niosac
          czyjs telefon komorkowy). Jedzenie jest pyszne, a do tego nie sposob go
          przejesc. Wszystko mozna oczywiscie zabrac potem do domu, tylko lepiej miec
          wlasne pojemniki (nam wygrzebali kilka, bo zapomnielismy wlasnych). Dekoracja
          sali tez bez zarzutu, wszystko tak jak chcielismy.
          Generalnie wybralas super i jestem pewna,ze bedziesz miala rownie udane wesele
          jak my.

          Pozdrawiam
          Placebo77
          • vibbeke Re: Ja tez juz po 15.09.06, 00:12
            no to bardzo mnie podbudowałaśsmile dziękuje serdecznie i jeszcze raz wszystkiego
            najlepszegosmile
          • dzastyna Aviator! 15.09.06, 12:20
            My tez mielismy wesele w Aviatorze 19 sierpnia, sala byla świetnie
            przystrojona, jedzenie pyszne, ale jedno co mam im do zarzucenia ze juz okolo 2
            w nocy stoly zrobily sie poprostu puste! Nie wspomne juz o napojach ktore mialy
            byc bez ograniczen czym pozniej tym mniej tego bylo, trzeba bylo szukac po
            stolach zeby cos znalezc, na szczescie mielismy rewelacyjny zespol i w sumie
            nie bylo czasu zauwazyc tego. Soki nalewaja w dzbanki, a pod koniec wesela to
            nalewali sama wode i dodawali chyba dla dekoracji cytryne! najgorsze jest to ze
            w wiekszosci knajp tak robia crying
            Dopiero gdy kierowniczka dostala ochrzan stoly zostaly znowu zastawione.
            Mimo wszystko zabawa byla super i goscie wychodzili zadowoleni, a sala bardzo
            sie im podobala.
            Pozdrawiam!
            • dzastyna Wszystkiego najlepszego! 15.09.06, 12:22
              Rozpisalam sie o sali, a zapomnialam o najwazniejszym zycze duzo szczescia na
              nowej drodze zycia!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka