ania294 05.04.07, 13:06 Nie moge się juz doczekać tego dnia Kto czeka na ten dzień w takiej eufori jak ja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misumi Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:07 ja ) ale stres też jest Odpowiedz Link Zgłoś
pomidorekk Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:15 ja raczej bez euforii euforię mam na myśl o podrózy poslubnej co równa si 2 tygodni odpoczynku od stresu, nerwów, pracy, kłótni z rodziną i w ogóle całego tego bałaganu. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_kr3 Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:09 Ja też się nie mogę już doczekać,bo jak dalej tak pójdzie to zniknę a sukienkę będę musiała kupić w sklepie z ubrankami do komunii - od połowy stycznia schudłam już 8 kg! Odpowiedz Link Zgłoś
liste_k Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:11 Widać jesteś bardzo podatna na stres Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:13 też się cieszę, stresuję sie trochę też czy uda sie wszystkiego dopilnować i nie zafundować gościom jakiegoś niedociągnięcia. Zależy mi na tym, żeby gościom sie podobało, żeby sie dobrze bawili. Suknię już mam, na kwiaty, buty, bieliznę nie mam pomysłu, ale tym akurat w ogóle sie nie przejmuję. Za miesiąc mam zaręczyny, będzie się działo Odpowiedz Link Zgłoś
martyna1985 Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:16 i ja tez ślub za 3 tygodnie stres jest, ja chudne;/ najbardziej zmalały mi piersi...a zawsze byly małe. 20. ide na przymierke ostatnia i mam nadzieje, ze mi nie spadnie!! Wydaje mi się, ze jem normalnie, ale chyba tylko mi sie wydaje, bo na wadze znow 1 kg mniej. U mnie to nie wskazane, bo mam 170cm a waze juz 51kg...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:18 u mnie tendencja jest odwrotna, mam przyrost masy (nie jestem w ciąży). chciałabym schudnąć 3 kg. Odpowiedz Link Zgłoś
martyna1985 kamelia 05.04.07, 13:21 nie wiem jaki masz wzrost i wage, ale mi babeczka z salonu powiedziala, ze te szczuple kobiety przed slubem chudną, a te ,które mają więcej ciałka tyją... Dziwne to troszke dla mnie, ale każdy inaczej przeżywa stres. Ja np nie moge w ogóle jeśc mam ścisk żoładka a inne na tle nerwowym jedza.... Odpowiedz Link Zgłoś
ania294 Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:46 ja tez jestem coraz szczuplejsza Odpowiedz Link Zgłoś
gatta26 Re: Kto się nie moze doczekac i cieszy tak jak ja 05.04.07, 13:49 Ja też nie moge się doczekać. Od wczoraj mam luz psychiczny, bo zamówiłam suknię, więc - jak dla mnie - największy problem z głowy . Teraz mogę spokojnie czekać... Odpowiedz Link Zgłoś