Dodaj do ulubionych

sincerity 3143

05.04.07, 14:13
planuję ślub w sukni sincerity 3143
www.mirage.siedlce.pl/kol.php?i=5&bb=kol/sin/duze/3143.jpg&p=kol/sin/
komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=14503&limit_od=0&limit_do=21
to natomiast znalazłam na dziewczynietongue_out umiescila w necie mam nadzieje,ze sie
nie pogniewa

moze pomozecie mi w dodatkach, przedwe wszystkim co na ramiona, bo to bedzie
pazdziernik, szal czy bolerko no i kwiatki bardziej okragle czy zwisajace?
Obserwuj wątek
    • agnrek Re: sincerity 3143 05.04.07, 14:17
      Bardzo fajna sukienka. Jeśli planujesz welon, to szal absolutnie nie, może być
      bolerko. Kwiatki okrągłe, jeśli jesteś drobna i niewysoka, jeśli wysoka , to
      mogą być zwisające.
      • miska2525 Re: sincerity 3143 05.04.07, 14:21
        bolerko jeśli już to chyba gładkie?
        • agnrek Re: sincerity 3143 05.04.07, 14:23
          Raczej tak, bo sukienka jest bardzo zdobna. Jeśli jednak będzie ciepło, to z
          niego zrezygnuj.
          • miska2525 Re: sincerity 3143 05.04.07, 14:24
            to będzie październik, liczę, że może być chłodno
    • agnrek Re: sincerity 3143 05.04.07, 14:20
      Ja mam tylko jedną uwagę - dlaczego 99% dziewczyn nie widzi, że mikrofon, na
      którym jest zrobiony bukiet, nie może być tak ordynarnie biały i plastikowy????
      Psuje to cały efekt. Piekny bukiet i plastik w ręku.
      Powinien być owinięty wstążką materiałową, u mnie była ona zielona, imitowała
      łodygę, pasowała do liści.
      • maga801 Re: sincerity 3143 05.04.07, 14:30
        ja proponuję zrezygnować z mikrofonu. Moja florystka zrobiła mi piękny bukiet
        bez tego okropnego plastiku, a kwiety odpowiednio ponabijała na druty, dzięki
        którym uzyskała pożądany kształt. Całą wiązankę owinęła mi zieloną florystyczną
        taśmą, żeby miało kolor liści.
        Też uważam, że biały plastik jest okropny!
        • mela81 Re: sincerity 3143 05.04.07, 16:47
          suknia bardzo klasyczna ,szal byłby dobry ale lepsze bolerko bukiet lekko
          zwisajacy
          • plumka25 Re: sincerity 3143 06.04.07, 09:36
            Ładna suknia, prosta, klasyczna, myślę, że bolerko, z jednolitej tkaniny,
            październik to na pewno coś grubszego,coś w rodzaju żakietu, nie wiem czy jest
            cos takiego w salonach ślubnych, wiązanka myślę, że lekko zwisająca, raczej z
            klasycznych kwiatków, chociaż może z domieszką storczykówsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka