planuję ślub w sukni sincerity 3143
www.mirage.siedlce.pl/kol.php?i=5&bb=kol/sin/duze/3143.jpg&p=kol/sin/
komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=14503&limit_od=0&limit_do=21
to natomiast znalazłam na dziewczynie

umiescila w necie mam nadzieje,ze sie
nie pogniewa
moze pomozecie mi w dodatkach, przedwe wszystkim co na ramiona, bo to bedzie
pazdziernik, szal czy bolerko no i kwiatki bardziej okragle czy zwisajace?