kratka-w-kratke
16.04.07, 12:35
jestescie niepraktykujace? Tak sie zastanwiam, wszyscy (prawie) biora slub
koscielny, a ja w Boga wierza, ale do kosciola nie chodze i nie zamierzam.
Moj narzeczony to juz jest totalnie anty. No ale jakos sobie nie wyobrazam,
zebym mogla nie wziac slubu koscielnego. Czy to nie jest nienormalne?