jejku zostało 18 dni jak ten czas szybko zlecial. Wszystko pozalatwiane
ustalona godzina w kosciele nauki zrobione i kurs tanca też . Bardzo sie
ciesze na ten dzien a jednoczesnie zaczyna mnie brac stres. Wiedzialam ze to
nastapi ja jestem z tych stresujacych sie ludzi. Moze macie jakies skuteczne
metody na to by się nie stresować???
Życze wszystkim pannom młodym szczegolnie tym czerwcowym

WSZYSTKIEGO
NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA