Dodaj do ulubionych

16.06.2007

29.05.07, 09:30
jejku zostało 18 dni jak ten czas szybko zlecial. Wszystko pozalatwiane
ustalona godzina w kosciele nauki zrobione i kurs tanca też . Bardzo sie
ciesze na ten dzien a jednoczesnie zaczyna mnie brac stres. Wiedzialam ze to
nastapi ja jestem z tych stresujacych sie ludzi. Moze macie jakies skuteczne
metody na to by się nie stresować???
Życze wszystkim pannom młodym szczegolnie tym czerwcowym smile WSZYSTKIEGO
NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA
Obserwuj wątek
    • gioseppe Re: 16.06.2007 29.05.07, 09:34
      rzeczywiscie, tylko 18 smile

      ja sie jeszcze nie stresuje
      Wczoraj czytalam, ze czerwiec ma byc upalny - 30-34stopnie

      chyba sie ugotuje w tej sukni i spłynie mi makijaz....
      ja sobie nie wyobrazam takiej temperatury na ten dzien!
      cche zeby bylo sloneczko ale ma wiać świeżutki wiaterek! jak nad morzem smile
      • ansy22 Re: 16.06.2007 29.05.07, 09:42
        heh tylko 18 no ja tez bym nie chciala zeby było strasznie upalnie.... ostatnio
        zastanawialam sie czy to ze mna cos jest nie tak ze sie jeszcze nie stresuje
        znajac siebie no i masz dopadl mnie stres ... fajnie by było jakby byl lekki
        wiaterek ja mam ciezka suknie co dziwne bo jest z jedwabiu a z tego co
        słyszalam jedwab nie powinien być cieżki...
    • liste_k Re: 16.06.2007 29.05.07, 10:00
      Witaj, ja na chwilę obecną nie mam stresu jako takiego smile
      Zaczynam się stresować co do sukienki. Bo niby na zamówieniu była podana data
      ślubu na 7 czerwca i telefonu z salony nie ma i nie było do tej pory sad
      Ale poczekam jeszcze troszeczkę.

      Też czytałam o tych upałach sad
      Pociesza mnie fakt, że mój ślub jest o 19 smile w Kościele chłodno a i potem
      jedziemy do klimatyzowanego pomieszczenia smile

      Mam nadzieję, że polecona makijażystka zrobi mi taki makijaż, który się nie
      rozpłynie smile

      Pozdrawiam
      • ansy22 Re: 16.06.2007 29.05.07, 10:15
        No ja tez słyszalam o tych upalach ale mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle
        No ja mam wczesniej ślub bo o 17 ale w kosciele też fajnie chłodno. No i na
        sali klimatyzacja wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie jak trzeba. Makijaz robi
        moja ciocia kosmetyczka tak wiec napewno zrobi porzadie smile
    • czarodziejkakubusia Re: 16.06.2007 29.05.07, 10:09
      Hm za to,też 16.06 czuję podejrzany spokójsmile Wszystko załatwione,tj. u mnie,pan
      młody jeszcze ma koszulę,rejestrację do zamówienia,kwiaty,ale mnie to nie
      martwi.I się uśmiecham.Może uśmiech będzie dobrą terapią?
    • anetina Re: 16.06.2007 29.05.07, 10:47
      ja też mam stresa
      mamy wszystko
      prawie
      muszę kwiatki na stół znaleźć
      no i wiązankę

      a i poduszka na obrączki jeszcze się robi smile
      • ansy22 Re: 16.06.2007 29.05.07, 11:10
        A znacie dziewczyny jakies dobre metody na to zeby sie nie stresować????
        • liste_k Re: 16.06.2007 29.05.07, 11:59
          Tak smile
          Nie myśleć o tym za częstosmile i nie rozważać, czy aby wszystko jest na tip top i
          co będzie jak się coś nie uda smile
          Ja podchodzę do tego na luzie smile
    • aniak1211 Re: 16.06.2007 29.05.07, 20:44
      Niby sie nie stresuje ale denerwuja mnie najmniejsze szczegoly,oczywiscie
      obrywa moj N.
      Za tydzien przylatuje do polski i dopiero pierwsza przymiarka,caly dzien w
      salonie mam spedzic zeby dokonczyc na cacy.
      Barzdziej doczekac sie chyba nie moge przyjazdu do domu,rodzicow nie widzialam
      od wrzesnia.
      Herbatka z melisy jest fajna,ewentualnie mocniejszy wywar z melisy(kropelki lub
      syrop,jednak nie polecam w dniu slubu tylko wieczor przed).
      Wszystkiego najcudowniejszego szesnastki czerwcowe!!!!!!!!!!!!!!
      • irminagizel Re: 16.06.2007 29.05.07, 21:33
        ja te 16 ale slub w Lodzi !! My przyjezdzamy z Szkocji i mamy dwa tygodnie na
        zakup koszuli, krawata , butow moich i Narzeczonego, wiazanki , podwiazki,
        probny makjaz i fryzura i jeszcze pare rzeczy az sie boje!!! Ucalowania
    • nombrilek Re: 16.06.2007 29.05.07, 22:42
      Też się stresuje coraz bardziej, i coraz bardziej zaczyna do mnie docieraz ze o
      ju tuz tuż.. smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka