29.07.07, 15:52
czy karaoke jest dobrym pomysłem na wesele? jeżeli tak to jak go
zorganizować? czy trzeba załatwiac projektor i ekran? czy podkłąd muzyczny
moze zrobić kapela?
Obserwuj wątek
    • auwmen Re: karaoke 29.07.07, 20:50
      u mnie będzie to jest to jedyna cywilizowana zabawa jaką znalazłam w repertuarze
      atrakcji weselnych, zapewnia mi to zamówiony DJ, ale można też samemu wystarczy
      komputer lub laptop (są odpowiednie programy) ewentualnie konsola play station2
      i można szaleć
    • koko-szanelll Re: karaoke 30.07.07, 08:08
      my planujemy zrobic karaoke.To świetny pomysł.zarówno ja jak i mój luby
      spiewamy czasami dla przyjemnosci wiec planujemy takze zaśpiewac piosenki dla
      siebie ze specjalna dedykacjasmile
      • asik801 Re: karaoke 30.07.07, 08:10
        No my też się nad tym zastanawiamysmile) Może być niezła zabawa, u nas większość
        gosci to będą młode osoby lubiące się bawić, więc myślę ze to może być dobry
        pomysłsmile)
    • kamelia04.08.2007 Re: karaoke 30.07.07, 11:50
      my też wpadliśmy na taki pomysł, mamy go zamiar skonsultować z dj'em. Jak mi
      sie uda cos ustalić, to ci mogę napisać
      • natka1983 Re: karaoke 30.07.07, 11:59
        My będziemy mieć karaoke. Restauracja ma "sprzęt" do którego można podpiąć
        laptopa, więc pospiewamy troche smile DJ zaproponował nam zorganizowanie karaoke.
    • gosiarkar Re: karaoke 30.07.07, 14:32
      a o której rozpoczynacie karaoke ?
      pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka