wellusia 29.07.07, 15:52 czy karaoke jest dobrym pomysłem na wesele? jeżeli tak to jak go zorganizować? czy trzeba załatwiac projektor i ekran? czy podkłąd muzyczny moze zrobić kapela? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
auwmen Re: karaoke 29.07.07, 20:50 u mnie będzie to jest to jedyna cywilizowana zabawa jaką znalazłam w repertuarze atrakcji weselnych, zapewnia mi to zamówiony DJ, ale można też samemu wystarczy komputer lub laptop (są odpowiednie programy) ewentualnie konsola play station2 i można szaleć Odpowiedz Link Zgłoś
koko-szanelll Re: karaoke 30.07.07, 08:08 my planujemy zrobic karaoke.To świetny pomysł.zarówno ja jak i mój luby spiewamy czasami dla przyjemnosci wiec planujemy takze zaśpiewac piosenki dla siebie ze specjalna dedykacja Odpowiedz Link Zgłoś
asik801 Re: karaoke 30.07.07, 08:10 No my też się nad tym zastanawiamy) Może być niezła zabawa, u nas większość gosci to będą młode osoby lubiące się bawić, więc myślę ze to może być dobry pomysł) Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: karaoke 30.07.07, 11:50 my też wpadliśmy na taki pomysł, mamy go zamiar skonsultować z dj'em. Jak mi sie uda cos ustalić, to ci mogę napisać Odpowiedz Link Zgłoś
natka1983 Re: karaoke 30.07.07, 11:59 My będziemy mieć karaoke. Restauracja ma "sprzęt" do którego można podpiąć laptopa, więc pospiewamy troche DJ zaproponował nam zorganizowanie karaoke. Odpowiedz Link Zgłoś