orkam31 Re: Obrączki Excelsior ? 23.06.09, 21:37 Dziewczyny kupowałyście obrączki tej firmy? polecacie? Odpowiedz Link Zgłoś
mrozonka82 Re: Obrączki Excelsior ? 24.06.09, 13:10 My posiadamy i zdecydowanie polecamy picasaweb.google.co.uk/am.szymczuk/LubMartynyIArturaMierzCin14062008?authkey=Gv1sRgCO-MxZqE4JmZJA#5215581078104630962 picasaweb.google.co.uk/am.szymczuk/LubMartynyIArturaMierzCin14062008?authkey=Gv1sRgCO-MxZqE4JmZJA#5217363236034806770 Obsługa w Excelsiorze jest miła i profesionalna, terminowi, potrafią doradzić szczególnie w kwesti rozmiaru jeśli nie jesteś pewna.. Ceny konkurencyjne w porównaniu z sieciówkami typu Apart i Kruk. Korzystałam też z renowacji, wszystko bez zarzutu. Polecam ich salon w centrum Wawy na przeciwko Rotundy oraz w C.H. Arkadia. Odpowiedz Link Zgłoś
tudusia Re: Obrączki Excelsior ? 24.06.09, 13:33 My kupowaliśmy i generalnie jesteśmy zadowoleni, tylko z dopasowaniem rozmiaru były problemy, pomimo że długo pani nam doradzała i mierzyła palce na pierwszym spotkaniu. Moją obrączke trzeba było pomniejszyć a narzeczonego obrączke pomniejszono i znowu trzeba powiększyć bo z wielkimi oporami wchodzi przez kostke, wejdzie zależy jakiego dnia lub jak sie ją nasmaruje kremem. Odpowiedz Link Zgłoś
asienka13 Re: Obrączki Excelsior ? 24.06.09, 13:17 Mam z tej firmy pierscionek zaręczynowy i bardzo sobie chwalę, ale tylko pierścionek. Musiałam go jednak zmniejszyc. I tu bardzo zawiodłam się na obsłudze. Pani próbowała mi wmówić, że zmiejszać nie trzeba bo żadna różnica pomiędzy 15 a 13... Daliśmy im szansę szukając obrączek. I znów zawód. Tym razem pan nie potrafił nam pomóc, wybierając z diamencikami itp (chyba próbując nam wcisnąc najdroższe), a szukaliśmy najzwyklejszych. Jak już coś mieliśmy na oku, to było drogo. Zdecydowaliśmy się na red rubin. Profesjonalna obsługa, duży wybór, konkurencyjne ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
ymka82 Re: Obrączki Excelsior ? 22.08.09, 12:43 My mamy obrączki z Excelsiora i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie mieliśmy własnego wzoru, więc wzięliśmy gotowy od nich, ale słyszałam, że są w stanie zrobić każdy wzór, bo mają ręcznie robione. Po 3 dniach obrączki były do odebrania już z grawerką i pomniejszone. Duży wybór i obsługa bardzo miła, dostałam brylancik do obrączki gratis. Fajne jest też to, że przez to, że mają ręcznie robione, to mogą pomniejszać nawet kilka rozmiarów, bo jak mieliśmy pierścionek zaręczynowy od Kruka, to okazało się, że trzeba go sporo zmniejszyć. Czekaliśmy dwa tygodnie, a potem dostaliśmy nowy, bo powiedzieli, że o tyle nie da się zmniejszyć. Niby ok, ale to w sumie już nie ten sam pierścionek, który dostałam na zaręczyny... Odpowiedz Link Zgłoś
misia_zdzisia2 Re: Obrączki Excelsior ? 23.08.09, 12:56 a my mamy z lisiewskiego - full wypas. Duzy wybór i obraczki katalogowe mozna modyfikowac wg własnego uznania. Jest nawet przymiarka kiedy obraczki sa w stanie surowym, Ceny maja konkurencyjne i sporo znizek. Sklep maja w Wawie na Waliców Odpowiedz Link Zgłoś