Dodaj do ulubionych

Obrączki Excelsior ?

23.06.09, 15:39
Obserwuj wątek
    • orkam31 Re: Obrączki Excelsior ? 23.06.09, 21:37
      Dziewczyny kupowałyście obrączki tej firmy? polecacie?
      • mrozonka82 Re: Obrączki Excelsior ? 24.06.09, 13:10
        My posiadamy i zdecydowanie polecamy smile
        picasaweb.google.co.uk/am.szymczuk/LubMartynyIArturaMierzCin14062008?authkey=Gv1sRgCO-MxZqE4JmZJA#5215581078104630962
        picasaweb.google.co.uk/am.szymczuk/LubMartynyIArturaMierzCin14062008?authkey=Gv1sRgCO-MxZqE4JmZJA#5217363236034806770
        Obsługa w Excelsiorze jest miła i profesionalna, terminowi, potrafią
        doradzić szczególnie w kwesti rozmiaru jeśli nie jesteś pewna.. Ceny
        konkurencyjne w porównaniu z sieciówkami typu Apart i Kruk.
        Korzystałam też z renowacji, wszystko bez zarzutu.
        Polecam ich salon w centrum Wawy na przeciwko Rotundy oraz w C.H.
        Arkadia.
      • tudusia Re: Obrączki Excelsior ? 24.06.09, 13:33
        My kupowaliśmy i generalnie jesteśmy zadowoleni, tylko z
        dopasowaniem rozmiaru były problemy, pomimo że długo pani nam
        doradzała i mierzyła palce na pierwszym spotkaniu. Moją obrączke
        trzeba było pomniejszyć a narzeczonego obrączke pomniejszono i znowu
        trzeba powiększyć bo z wielkimi oporami wchodzi przez kostke,
        wejdzie zależy jakiego dnia lub jak sie ją nasmaruje kremem.
    • asienka13 Re: Obrączki Excelsior ? 24.06.09, 13:17
      Mam z tej firmy pierscionek zaręczynowy i bardzo sobie chwalę, ale
      tylko pierścionek. Musiałam go jednak zmniejszyc. I tu bardzo
      zawiodłam się na obsłudze. Pani próbowała mi wmówić, że zmiejszać
      nie trzeba bo żadna różnica pomiędzy 15 a 13...
      Daliśmy im szansę szukając obrączek. I znów zawód. Tym razem pan nie
      potrafił nam pomóc, wybierając z diamencikami itp (chyba próbując
      nam wcisnąc najdroższe), a szukaliśmy najzwyklejszych. Jak już coś
      mieliśmy na oku, to było drogo.
      Zdecydowaliśmy się na red rubin. Profesjonalna obsługa, duży wybór,
      konkurencyjne ceny.
    • ymka82 Re: Obrączki Excelsior ? 22.08.09, 12:43
      My mamy obrączki z Excelsiora i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie
      mieliśmy własnego wzoru, więc wzięliśmy gotowy od nich, ale
      słyszałam, że są w stanie zrobić każdy wzór, bo mają ręcznie robione.
      Po 3 dniach obrączki były do odebrania już z grawerką i pomniejszone.
      Duży wybór i obsługa bardzo miła, dostałam brylancik do obrączki
      gratis. Fajne jest też to, że przez to, że mają ręcznie robione, to
      mogą pomniejszać nawet kilka rozmiarów, bo jak mieliśmy pierścionek
      zaręczynowy od Kruka, to okazało się, że trzeba go sporo zmniejszyć.
      Czekaliśmy dwa tygodnie, a potem dostaliśmy nowy, bo powiedzieli, że
      o tyle nie da się zmniejszyć. Niby ok, ale to w sumie już nie ten sam
      pierścionek, który dostałam na zaręczyny...
    • misia_zdzisia2 Re: Obrączki Excelsior ? 23.08.09, 12:56
      a my mamy z lisiewskiego - full wypas. Duzy wybór i obraczki katalogowe mozna
      modyfikowac wg własnego uznania. Jest nawet przymiarka kiedy obraczki sa w
      stanie surowym, Ceny maja konkurencyjne i sporo znizek. Sklep maja w Wawie na
      Waliców

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka