Dodaj do ulubionych

Orange Holidays

IP: *.chello.pl 05.08.03, 00:10
Byl ktos z tego biura to dział El greco prosze o opinie
POZDRAWIAM I WIECEJ OPTYMIZMU SA WAKACJE!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: anka Re: Orange Holidays IP: *.osiedle.net.pl 05.08.03, 20:26
      właśnie dzis wykupiłam wyjazd z tego biura na 4 osoby:P nie wiem zbyt wiele o
      biurze powiedziano mi że ma wszystkie papiery mam nadzieje że nie padnie
      • Gość: iwka Re: Orange Holidays IP: *.wroc.zigzag.pl 05.08.03, 20:48
        Oczywiscie , że nie padnie! Uszka do góry!
        życzę super zabawy i pozdrawiam
        iwka
        • Gość: Aga_1 Re: Orange Holidays IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.03, 22:44
          ja nie byłabym taka pewna tego biura, przeciez aladin i oni to to samo,
          zamiast wierzyć im na słowo, to trzeba było zasięgnąc lepiej opinii na ich
          temat w innych źródłach. Zreszta kto kupuje w biurze, które dopiero
          funkcjonuje od misiaca.
          pozdrawiam
          • Gość: Renatka Re: Orange Holidays IP: *.echostar.pl 06.08.03, 14:47
            ja też jadę z tego biura i to już 29.08 do See Gull w Hurghadzie i leeko się
            cykam,ale papiery mają OK, wię może będzie dobrze ?!
            • Gość: beata Re: Orange Holidays IP: *.crowley.pl 17.08.03, 17:03
              Orange Holidays to były Alladin...ja bym nie ryzykowała...

              praownik biura podróży...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka