Gość: qba IP: *.chello.pl 05.08.03, 00:10 Byl ktos z tego biura to dział El greco prosze o opinie POZDRAWIAM I WIECEJ OPTYMIZMU SA WAKACJE!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anka Re: Orange Holidays IP: *.osiedle.net.pl 05.08.03, 20:26 właśnie dzis wykupiłam wyjazd z tego biura na 4 osoby:P nie wiem zbyt wiele o biurze powiedziano mi że ma wszystkie papiery mam nadzieje że nie padnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwka Re: Orange Holidays IP: *.wroc.zigzag.pl 05.08.03, 20:48 Oczywiscie , że nie padnie! Uszka do góry! życzę super zabawy i pozdrawiam iwka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga_1 Re: Orange Holidays IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.03, 22:44 ja nie byłabym taka pewna tego biura, przeciez aladin i oni to to samo, zamiast wierzyć im na słowo, to trzeba było zasięgnąc lepiej opinii na ich temat w innych źródłach. Zreszta kto kupuje w biurze, które dopiero funkcjonuje od misiaca. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renatka Re: Orange Holidays IP: *.echostar.pl 06.08.03, 14:47 ja też jadę z tego biura i to już 29.08 do See Gull w Hurghadzie i leeko się cykam,ale papiery mają OK, wię może będzie dobrze ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: Orange Holidays IP: *.crowley.pl 17.08.03, 17:03 Orange Holidays to były Alladin...ja bym nie ryzykowała... praownik biura podróży... Odpowiedz Link Zgłoś