Gość: KrzysiekLodz
IP: *.23.rev.vline.pl
06.11.09, 15:05
Witam Was forumowicze:]
Mam pytanko , bo słyszałem kiedyś ze w łodzi były kiedys autobusy nocne nie zaczynające się od 151 czy N tylko S-1 itp czy ktoś ma bliższe informacje na ten temat? Np trasy jakimi jeżdziły?
Pozdrawiam