Dodaj do ulubionych

Linie nocne S

IP: *.23.rev.vline.pl 06.11.09, 15:05
Witam Was forumowicze:]
Mam pytanko , bo słyszałem kiedyś ze w łodzi były kiedys autobusy nocne nie zaczynające się od 151 czy N tylko S-1 itp czy ktoś ma bliższe informacje na ten temat? Np trasy jakimi jeżdziły?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Linie nocne S 06.11.09, 15:26
      To były linie służbowe dla pracowników MPK.
      Były rozkłady na przystankach nawet.
    • yavorius łap link 06.11.09, 15:31
      forum.gazeta.pl/forum/w,391,639131,,linie_S.html?v=2
    • Gość: STUDI Re: Linie nocne S IP: *.gdynia.asseco.pl 06.11.09, 17:28
      Były linie oznaczone S1 do S6. Niektóre miały różne warianty trasy (S-1 jedne
      kurs przez Zakładową Andrzejów i Rokicińską...). Jedna z linii była też linia
      podmiejska - dojeżdżała do os. 650 lecia w Zgierzu.

      Do Pabianic jeździł wtedy tramwaj nocny służbowy MPK Łódź - chyba trzy kursy.
      Pierwszy dojeżdżał do Łaskiej około północy. Drugi coś około 1:30 i jeszcze
      jeden przed 4:00.
      • Gość: : Re: Linie nocne S IP: *.opera-mini.net 06.11.09, 17:41
        I znowu chamsko manipulujesz, bylo wiecej linii podmiejskich!
        • Gość: STUDI Re: Linie nocne S IP: *.gdynia.asseco.pl 06.11.09, 19:25
          To napisz jaka i gdzie gamoniu
          • irasiad.prof.kaczynskiego Re: Linie nocne S 06.11.09, 19:50
            S3 Konstantynów
            S4 Zgierz

            "gamoniu"
            • Gość: STUDI Re: Linie nocne S IP: *.gdynia.asseco.pl 06.11.09, 20:04
              I nie można normalnie?

              S4 to znałem z rozkładów.
              S3 to miało faktycznie wiele wariantów trasy, oprócz jak piszesz kursów do
              Konstantynowa także niektóre kursy (chyba nawet jeden...) do Chocianowic.

              Jedynym S - autobusem jakim jechałem to S1 z Andrzejowa.
              • irasiad.prof.kaczynskiego Re: Linie nocne S 06.11.09, 20:07
                Przecież napisałem normalnie.

                A tak, zapomniałem, przecież tutaj każdy kto się z tobą nie zgadza to ta sama osoba.
      • Gość: magik Re: Linie nocne S IP: *.retsat1.com.pl 06.11.09, 19:28
        > Jedna z linii była też linia
        > podmiejska - dojeżdżała do os. 650 lecia w Zgierzu.

        Z tego co pamiętam S4 jeździło z Nowych Sachów przez Limankę właśnie do Zgierza.
        Ale S3 (Nowe Sady - dookoła Retkini) miało 1 czy 2 kursy podmiejskie do
        Konstantynowa.

        > Do Pabianic jeździł wtedy tramwaj nocny służbowy MPK Łódź - chyba trzy kursy.

        Do Pabianic liniowo jeździło również 141 z Czajkowskiego zahaczając o zajezdnie
        na Dąbrowskiego/Kilińskiego oraz na Choćkach.

        • Gość: STUDI Re: Linie nocne S IP: *.gdynia.asseco.pl 06.11.09, 19:44
          141 zniknęło wraz z podziałem MPK Łódź na trzy spółki.
          Ten tramwaj służbowy to kursował dość długo po 2000 roku. Przeżył 41bis i linię
          nocna 101 do Zgierza. Kiedy przestała nie pamiętam
      • Gość: Natenczas Re: Linie nocne S IP: 195.117.116.* 07.11.09, 15:31
        pamiętam że trasy tych linii były niezwykle pokręcone
    • Gość: rozczulony Re: Linie nocne S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.09, 22:17
      piękne (i nie tak dawne) czasy. ileż to razy eSka ratowała mi w nocy tyłek przed
      zmarznięciem :)
    • Gość: Swiety Re: Linie nocne S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.09, 04:28
      Nadal jeżdżą linie służbowe w MPK.
      Ze Zgierza z osiedla 650-lecia na Limanowskiego Zgierską (jeszcze parę lat temu
      jechała na Nowe Sady ale została przycięta) obsługiwana przez busa z PKS.
      Z Telefonicznej jeździło coś do Lutomierskiej (też bus z PKS-u) ale chyba
      zostało zlikwidowane po reformie linii nocnych
      Na Nowe Sady też jeżdżą służbowe (obsługiwane własnym sumptem przez jelcze Vero)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka