Dodaj do ulubionych

Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 18:21
co przywiozła? na pewno kaca...
Obserwuj wątek
    • Gość: lodzermensch Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: 87.204.177.* 15.03.11, 18:53
      To jest chore!
      Jak się schowa dworzec fabryczny to będzie więcej miejsca pod inwestycje w samym centrum miasta, jakby ich teraz nie było?
      Cała jedna pierzeja ul. Zachodniej i kawał Narutowicza i Ogrodowej, Piotrkowska prze Manhattanem, Róg Piotrkowskiej i Zamenhofa, Pabianicka przy Piotrkowskiej, Rzgowska i dawne zakłady Stolarowa, Róg Sienkiewicza i Piłsudskiego, róg Kilińskiego i Piłsudskiego, Plac Dąbrowskiego (jedna pierzeja) i długo można by było tak to ciągnąć.
      Jeżeli już miasto sprzeda działkę robi się niej burdel za przeproszeniem przykłady tkalni Scheiblera na Kilińskiego, Eskimo na Piotrkowskiej(wstyd dla miasta) słynna działka pod Hiltona, Zakłady Norbelana i Harnama. Rozdupcyli zabytki i działki straszą mieszkańców i turystów. Nie wiem na tym miejscu po co coś takiego jak Plastyk miasta, powinien on dbać o to, żeby nie było takich szkarad jak po Eskimo... Właściciel powinien być zobligowany do estetycznego doprowadzenia zabytkowej ruiny do takiego stanu, żeby nie straszyła! To jest Piotrkowska czy na Świdnickiej we Wrocławiu czy Nowym Świecie w Warszawie takie coś by przeszło? Ale wracając do inwestorów, jeżeli nie interesują się wymienionymi działkami w centrum to jaka gwarancja, że zainteresują się terenami wokół dworca?

      Aha jeszcze jedna sprawa. drodzy forumowicze czy kiedykolwiek była poruszana sprawa obskurnego metalowego ogrodzenia koło katedry? To jest po prostu żałosne, że obok Katedry, kurii biskupiej, seminarium właściciel już od kilkunastu lat odgradza się od ludzi tymczasowym ogrodzeniem w stylu wiaty garażowej...
    • chiure cienko, oj cienko........ 15.03.11, 19:06
      Z tymi firmami to mozna było porozmawiać, ale nie za 150 tysiecy złotych.Co o tym sądzić, jesli likwiduje sie szkoły i zubaza oswiatę w naszym miescie po to by co nie co zaoszczędzić.

      Czyli poza rozmowami efektów nie ma. Szukacie nie wiadomo czego, a w zasiegu reki CŁC Gehryego , Colliers, Camerimage, Lynch. To sa wizytówkki, które by przyciagały inwestorów. No skoro pani Zdanowska sie już z walczakiem na wyjeździe zaprzyjaźniła, mozemy oczekiwać dalszej wojenki z Żydowiczem.
      A Bydgoszcz z naszej głupoty się cieszy.
    • Gość: anty-komuch Znowu ten Joński!!! IP: 31.60.23.* 15.03.11, 19:26
      Nic Hanna-Nasza-Hanna nie przywiozła oprócz kaca? To wszystko wina Jońskiego. Pani Prezydent, niech pani coś zrobi z tym Jońskim, bo inaczej znowu gó.no z kolejnego wyjazdu Pani przywiezie...
      • Gość: łodzianin na pewno Joński IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 21:36
        Zgadzam się, na pewno winny jest Joński. Pewnie chodził za Zdanowską po Cannes i złośliwie oświetlał Trupannę latarką, a ludzie uciekali na ten widok. Wszędzie, panie, komusze spiski...

        Szkoda, że Zdanowska nie reklamowała swoich osiagnięć, tj. zamykanych szkół - to by na pewno wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie. W końcu takiego debilizmu w Cannes jeszcze nie widziano.
    • Gość: bałuciarz Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.skomur.pl 15.03.11, 20:55
      Pytanie - co Łódź przywiozła z wyjazdu z Cannes - a no nic. A jeśli policzymy koszty utrzymania delegacji - pozostałe wydatki w Cannes - kolacje - przyjdzie zrobić BILANS. I co z tego wyjdzie .....a no ........poczekamy....zobaczymy. i rozliczymy..... a może jednak....coś wyjdzie..... poczekamy do wakacji.
      Ważne by zyski z wyjazdu były niższe niż koszty. A jak jest ???????
    • Gość: zmartwiony Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 21:21
      Brawo Biuro Prasowe Urzędu Miasta !!! Autor artykułu skrył się za inicjałami to chyba sam go nie pisał. szkoda tylko że nikt nie pofatygował się aby zebrać rzetelny materiał przed publikacją. Trzy lata temu wszystkie te firmy odwiedziły Urząd Miasta i zapoznały się z projektem Nowego Centrum i propozycja jego realizacji w partnerstwie publiczno-prywatnym .Z firmy Warimpex był jej szef Pan Jurkowicz. Miasto poniosło jedynie koszty wynagrodzenia pracowników uczestniczących w spotkaniach i materiałów przygotowanych w ramach przedstawianej prezentacji. Nie były to kwoty nawet zbliżone do 150 tys PLN. Ciekawe czy przedstawiciele tych firm zapomnieli o tych spotkaniach , czy możne ktoś jest nie poinformowany . Materiały z tych spotkań znajdują się w Urzędzie należało jedynie o nie spytać i rzetelnie przygotować się do wyjazdu. Jaka szkoda że Pani Prezydent nie chce wiedzieć co działo się w mieście w nawet wtedy gdy była wiceprezydentem. Długi nos Pinokia na bilbordzie wykupionym przez kibiców Widzewa nie jest pozbawiony racji. Szkoda tego Miasta
    • Gość: mikro_klik Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.182.51.235.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.03.11, 21:22
      Chłopaki i dziewczyny! Nikt nie podejmuje decyzji o inwestowaniu w 3 minuty i tak już, zaraz na targach. Co Łódź przywiozła to się okaże w przeciągu najbliższych parunastu miesięcy. A kompletnie się z Wami nie zgadzam, że sam pomysł wyjazdu był trefny. Trefne to było nie wystawianie się tam przez 8 lat za kadencji tego pożal się Boże idioty, który szczęśliwie już w Łodzi nic do powiedzenia nie ma i oby już NIGDY nie miał.
      • Gość: łodzianin kropaszenka ma do powiedzenia... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 21:39
        ależ ma do powiedzenia. Jeśli nie zauważyłeś, to pani zdanowska ma w dupie mieszkańców i wynik referendum i właśnie posadziła baletnicę tomaseską na stołku prezesa ZWiK. Posady znaleźli również pozostali przytupywacze kropaszenki. A więc - znowu wraca nowe.
      • Gość: urzednik Re: Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.play-internet.pl 15.03.11, 21:42
        Gość portalu: mikro_klik napisał(a):

        > Chłopaki i dziewczyny! Nikt nie podejmuje decyzji o inwestowaniu w 3 minuty i t
        > ak już, zaraz na targach. Co Łódź przywiozła to się okaże w przeciągu najbliższ
        > ych parunastu miesięcy. A kompletnie się z Wami nie zgadzam, że sam pomysł wyja
        > zdu był trefny. Trefne to było nie wystawianie się tam przez 8 lat za kadencji
        > tego pożal się Boże idioty, który szczęśliwie już w Łodzi nic do powiedzenia ni
        > e ma i oby już NIGDY nie miał.


        ten pożal sie idiota, tez tam jexdził i rozmawiał, ale robił to nie za miejskie pieniadze tylko sponsorów takich jak Apsys. Po to, zeby pogadać z kim sie chce i pokazać prezentację o NCŁ nie trzeba wykupywać stoiska za grube dziesiątki czy setki tysiecy złotych.

      • Gość: 6ik Re: Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.11, 09:06
        Prezydent miasta Łodzi w Cannes się wystawiła?
        Nie wierzę!
        To jest pomówienie!
    • Gość: no tak Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.03.11, 22:36
      Artykuł nic nie mówi o tym:
      - co Łódź pokazała na stoisku targowym (z obrazku strony www umł wynika, że jakieś szkice Libeskinda oderwane od tematu jakiegokolwiek),
      - jaką ofertę wystawiło miasto - jakie nieruchomości do zagospodarowania (tylko NCŁ),
      - kto pojechał (zdaje się, że dwóch ludzi spoza urzędu) i po co,
      - co opowiadali inwestorom żeby ich zachęcić,
      - jakie firmy inwestorskie interesowały się tematem poza APsysem, który mając Masnufakturę zrobił to niejako z grzeczności, a Warimpex jest firmą wykonawczą, która realizowała Manu ?
    • Gość: tomwi Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: 212.160.172.* 16.03.11, 13:44
      Hanka, może w końcu zabierzesz się za porządną pracę razem ze swoimi posiołkami?
      Co konkretnego zrobiłaś, poza: wymianą dyrektorskich, prezesowskich stołków?
      Gdzie jest realizacja obietnic wyborczych?
      Czy "wybiórcza" mogłaby zaprezentować na swoich stronach wyborcze obietnice ekipy rządzącej?
      Jeszcze raz: DO ROBOTY!!
    • Gość: papin Co Łódź przywiozła z wyjazdu do Cannes IP: *.zwik.lodz.pl 24.03.11, 12:06
      Przywieziono przede wszystkim operatora komercyjnego dla ZWiK. Co nie jest dobrą wiadomością dla mieszkańców Łodzi nie wspominając o pracownikach tej firmy. Miasto ma dziurę w budżecie i chce ją załatać sprzedając jedną z niewielu spółek miejskich przynoszącą zyski (10 mln zł za 2010 rok). Czy mieszkańców Łodzi stać na taki luksus? Uderzy to przecież w kieszeń każdego mieszkańca. Czy po to wybraliśmy panią prezydent żeby nasze firmy oddawała w ręce obcokrajowców?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka