Gość: micin
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.05.04, 22:07
Ponieważ kolega Cloudyush nie odpowiedział na mojego maila, a ja jutro będę w
Łodzi (następnym razem dopiero za miesiąc, jak nie lepiej), zapytowywuję się,
czy któryś z forumowiczów nie ma kotków do oddania. Kociak _koniecznie_
malutki, ponieważ musi zaprzyjaźnić się z króliczkiem, jeśli będzie starszy,
mógłby raczej na niego polować;-)
Wolałabym kotkę, ale kocurek też mile widziany. Co ważne: nie szary. Życie
jest wystarczająco szare, więc zwierzątko wolałabym w innym kolorze,
najlepiej czarnym (będzie pasował do królika;-)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to poproszę o odpowiedzi do jutra do godz.
10. Tutaj lub na maila: micin@gazeta.pl .