Dodaj do ulubionych

Przygarnę malutkiego kociaka.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.04, 22:07
Ponieważ kolega Cloudyush nie odpowiedział na mojego maila, a ja jutro będę w
Łodzi (następnym razem dopiero za miesiąc, jak nie lepiej), zapytowywuję się,
czy któryś z forumowiczów nie ma kotków do oddania. Kociak _koniecznie_
malutki, ponieważ musi zaprzyjaźnić się z króliczkiem, jeśli będzie starszy,
mógłby raczej na niego polować;-)
Wolałabym kotkę, ale kocurek też mile widziany. Co ważne: nie szary. Życie
jest wystarczająco szare, więc zwierzątko wolałabym w innym kolorze,
najlepiej czarnym (będzie pasował do królika;-)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to poproszę o odpowiedzi do jutra do godz.
10. Tutaj lub na maila: micin@gazeta.pl .

Obserwuj wątek
    • Gość: Maruda Micin IP: *.tvsat364.lodz.pl 17.05.04, 23:32
      Wprawdzie już po czasie...
      dziwię się, że ten watek pozostał wcześniej bez odpowiedzi...

      Micin, jako zelowianka możesz nie znać adresów Marmurowa 4, Kosodrzewiny 53.

      W pierwszym miejscu jest schronisko i pełno kotków do wyboru do koloru, drugie miejsce to przytulisko... tez pewnie się coś by znalazlo...

      Jeśli jeszcze jesteś bez kociaka jutro wypiszę telefony z ogłoszeń z gazety... Tylko daj znać jak udały się dzisiejsze łowy :)
      Pozdrawiam, Maruda.
      • srootootoo Re: Micinowe Po-łowy 18.05.04, 01:47
        Ano kotek jest już u nas i leży właśnie po-kotem i śpi sobie na foteliku.
        Jest super.Dałem mu na imię Bimber. Juz za samo imię go lubię:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka