skunk 29.11.11, 13:09 www.fundacjafenomen.pl/fundacja/aktualnosci/382-konsultacje-spoleczne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stefan Oszołomy z fundacji fenomen chcą zniszczyć Łódź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.11, 13:35 w imie swojej chorej ideologii walki z samochodami. Pomysły tej fundacji sprowadzą nas do poziomu Chin i Indii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ruffian Re: Oszołomy z fundacji fenomen chcą zniszczyć Łó IP: *.messagelabs.net 29.11.11, 14:00 > Pomysły tej fundacji sprowadzą nas do poziomu Chin i Indii. Spróbuj przeczytać jeszcze raz, to nie boli. Do poziomu Chin: cdn.inquisitr.com/wp-content/2010/08/china-traffic-jam.jpg czy Indii: cdn.wn.com/ph/img/64/ee/b44cf141ca49e863072d929bbd3a-grande.jpg doprowadzi nas brak zrównoważonej polityki transportowej w mieście, budowanie kosztownych, zbędnych arterii i chroniczne niedowinwestowanie komunikacji publicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Oszołomy z fundacji fenomen chcą zniszczyć Łó IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.11, 14:08 To jest prawdziwy poziom, do którego zmierzacie: Indie www.bikeway.pl/galerie/2004/indie/original/india005.jpg Chiny photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,208896,rower-chiny.html photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,208923,rowery-chiny.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ruffian mylisz się IP: *.messagelabs.net 30.11.11, 06:46 Pomyliłeś się. Zdecydowanie bliżej im do stolic europejskich, np Berlina: lh4.googleusercontent.com/-RlOsqk8SoCo/S916fnuot0I/AAAAAAAAD1k/SDfnaJUXuBg/s800/DSCF7899.JPG lub Kopenhagi: farm4.static.flickr.com/3552/3363087001_1c1e0340ef.jpg czy chociażby Strasbourga: lh5.googleusercontent.com/-j50JDUIxMsQ/Tf5xCfTlRYI/AAAAAAAAFyY/jnU5nYC1Hcg/s800/IMG_5177.JPG Polecam głębszą lekturę, sama bezpodstawna złość i lęki nie są najlepszymi doradcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryczek Re: Oszołomy z fundacji fenomen chcą zniszczyć Łó IP: 62.25.109.* 29.11.11, 15:57 Stefan, nie martw się, Łódź niszczy się bardzo skutecznie bez pomocy "oszołomów z fundacji Fenomen". Nic nie powinno zakłócić tego procesu, także bez obaw - nie będzie ani szybciej ani wolniej. Swoją drogą: jeśli ktoś na ulicy zwróci się do Ciebie w jakiś niekulturalny sposób, np. ty łapserdaku - przypomnij sobie wtedy jak Ty opisujesz inne osoby na tym forum i miej jakieś przemyślenie. Pozdrawiam serdecznie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ERG Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbliż... IP: *.toya.net.pl 29.11.11, 13:53 Strategia Pani Prezydent i jej zastępców jest znana.......Zawiera się w dwóch punktach: 1.Przetrwać do kolejnych wyborów. 2.Załapać się na kolejną kadencje..... wszystkie inne cele odpadają......"bo nie ma pieniędzy". Chciałbym dożyć chwile kiedy partie polityczne ogłoszą, że nie prowadzą kampanii wyborczej z braku środków i funduszy Odpowiedz Link Zgłoś
pstryczek-elektryczek Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl 29.11.11, 13:56 skunk napisał: > www.fundacjafenomen.pl/fundacja/aktualnosci/382-konsultacje-spoleczne Ale o co chodzi? Przejrzałem tę stronkę tej wątpliwej fundacji i mam wątpliwość jakie cele ma fundacja poza "czynieniem dobra" i namawianiu wszystkich do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.11, 14:10 Fundacja prowadzi krucjatę z ruchem samochodowym w Łodzi. Chłopcy i dziewczęta z tej "fundacjji" chcieliby, zeby u nas było jak w Indiach: www.bikeway.pl/galerie/2004/indie/original/india005.jpg albo jak w Chinach: photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,208896,rower-chiny.html to są ich wzorce "normalności". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyff pracuja za nasze - ff... IP: *.toya.net.pl 29.11.11, 14:55 Ciekawe, czy miasto rozlicza pana B. z ff, który w godzinach pracy (urzędnik miejski) przesiaduje na facebooku i innych rzeczach prowadząc internetowe krucjaty promujące ideologię fundacji fenomen - której jedynym celem jest dopchanie się do władzy w mieście (ale tylko w gronie osób "zasłużonych") korzystając z głupoty rowerzystów, którzy jeszcze nie zauważyli, że są tylko pionkami w grze. Nie wierzycie? Proszę - idźcie do "organizatorów" Masy Krytycznej i coś im zaproponujcie - gwarantuję, że jeśli nie będzie się to wpisywało w ich szeroko pojęty interes, to nic z tym nie zrobią. A najgorsze, że tak promują siebie jako społeczników - tylko czy społecznie to za pieniądze z dotacji wyciąganych również z miasta? czy społecznie to z pieniędzy ze sprzedaży gadżetów, które są rozprowadzane na masach? nigdzie nie wiedziałem informacji na co idą pieniądze za koszulki, kubeczki i inne pierdoły z rowerem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryczek Re: pracuja za nasze - ff... IP: 62.25.109.* 29.11.11, 15:35 W sądzie rejestrowym leżą jawne akta fundacji, możesz je przejrzeć i znajdziesz tam między innymi sprawozdania finansowe. Podpowiedź: KRS 0000327680. Nie słyszałem o jakiejkolwiek dotacji od miasta dla fundacji Fenomen. Nie rozumiem dlaczego Masa Krytyczna ma robić coś co nie leży w jej interesie. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby robić coś co nie leży w jego interesie. Ta myśl zdecydowanie wymaga rozwinięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p. Re: pracuja za nasze - ff... IP: *.toya.net.pl 29.11.11, 18:03 > Nie rozumiem dlaczego Masa Krytyczna ma robić coś co nie leży w jej interesie. > Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby robić coś co nie leży w jego interesie. > Ta myśl zdecydowanie wymaga rozwinięcia. Też czekam na ciąg dalszy tej rezolutnej myśli :) Odpowiedz Link Zgłoś
minigry.amor.pl W godzinach pracy siedzą na Facebooku? 29.11.11, 18:36 Wiedziałem, ze to hołota, ale tego nie wiedziałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mia100 zrazów Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.opera-mini.net 29.11.11, 16:17 > Fundacja prowadzi krucjatę z ruchem samochodowym w Łodzi. Chłopcy i dziewczęta z tej "fundacjji" chcieliby, zeby u nas było jak w Indiach: rel="nofollow">www.bikeway.pl/galerie/2004/indie/original/india005.jpg > > albo jak w Chinach: rel="nofollow">photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,208896,rower-chiny.html Taktak. W fenomenie biją Murzynów. Ziew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.lodz.mm.pl 29.11.11, 17:53 > > Taktak. W fenomenie biją Murzynów. Serio? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kermit Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbliż... IP: *.astral.lodz.pl 29.11.11, 15:11 Najlepsze jest podpis pod protestem: " z poważaniem Fundacja". To kabaret czy są tacy tajni. Fenomenalnie tajni!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryczek Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: 62.25.109.* 29.11.11, 15:32 Masz tutaj wszystkie dane: krs.ms.gov.pl/Podmiot.aspx?nrkrs=0000327680 Możesz iść do sądu rejestrowego i przejrzeć jawne akta, zawierające między innymi sprawozdania finansowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.11, 15:39 Ale jak się wysyła do kogoś pismo to się pod nim podpisuje. Bo inaczej każdy może takie pismo wysłać. Wysyłanie pism bez podpisów imiennych to dziecinada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryczek Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: 62.25.109.* 29.11.11, 15:42 W takim razie musisz spytać adresata pisma czy dostał je z podpisem, może np. na stronie zamieszczono jedynie PDF a nie skan. Adres to rada.miejska@uml.lodz.pl - jak na piśmie. Odpowiedź powinna rozwiać wątpliwości. Absolutnie na marginesie dodam, że jestem zachwycony poziomem społecznego nadzoru nad społeczeństwem - jest wyższy niż społeczny nadzór nad władzą. Pozdrawiam serdecznie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.lodz.mm.pl 29.11.11, 18:26 Jakiś ty zorientowany w tym kto się gdzie podpisał. Dobrze, że fenomenalni działacze czytają to forum. Szkoda, że wstydzą się podpisywać pod postami ;). Zupełnie jak w tym piśmie na stronie internetowej (nie musi być skan, wystarczą nazwisko lub nazwiska osób, które się podpisały). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryczek Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.80.74.188.in-addr.arpa 29.11.11, 22:10 Myślę, że jeśli na spokojnie, bez emocji, spojrzysz na to pismo jeszcze raz, to zdasz sobie sprawę, że jego perfekcyjna jakość wizualna spowodowana jest tym, że jest to zapisany PDF, a nie skan wydrukowanego pisma. Nie jestem jakiś wybitny w dedukcji, ale to zadanie miało raczej poziom podstawowy. Czy oczekujesz podania tutaj numeru PESEL pod każdym postem? Pewnie zdajesz sobie sprawę jak bezsensowny jest wydźwięk tej prośby napisanej przez osobę, która sama podpisuje się jako dwukropek i nawias. Trudno na ten temat jakoś dalej dywagować. Też uważam, że tzw. społeczniacy powinni mieć mniej praw niż zwykli ludzie, m. in. powinni być chipowani i mieć dostęp do internetu wyłącznie przez imienne karty. Rozważyłbym też kastrację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.lodz.mm.pl 29.11.11, 23:24 Posłuchaj ćwoku. To że jest to zapisany PDF nie wyklucza tego, że zamiast bezosobowego podpisu całej fundacji można było wpisać (przed zapisaniem w formacie PDF) nazwiska osób, które faktycznie podpisały to pismo (no chyba że nie można było, bo pismo zostało wysłane w formie, w jakiej opublikowano je na stronie). Taka jest praktyka jeśli chodzi o publikację pism i dokumentów w internecie. Ale gdzieżby to wiedział amatorski ćwok z fenomenalnej fundacji, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Życzliwy Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.11.11, 00:02 > Posłuchaj ćwoku. Hehe. Słoma z butów zawsze wylezie, wystarczy poczekać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.lodz.mm.pl 30.11.11, 08:01 Ja się tylko dostosowuję do twojego niskiego poziomu dyskursu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryczek Re: Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbl IP: *.80.74.188.in-addr.arpa 30.11.11, 00:04 Ojoj ale się porobiło, w środek kulturalnej wymiany zdań nagle wpadają takie emocje! Nie dziw się, jeśli ktoś na ulicy nazwie nieładnie np. Twoją mamę - przypomnij sobie wówczas, że rzucasz mięsem w nieznane Ci osoby. Takie czasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swen Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbliż... IP: *.toya.net.pl 29.11.11, 15:19 Co Cię dziwi....on działa na zasadzie Fundacja to ja....:-)...Nie wyrósł z rowerka.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ap czyli starając sie o stołek nie miała pomysłu na Ł IP: *.28.48.242.iwacom.net.pl 29.11.11, 15:35 ale dekle ją wybrali a teraz pierwszy rok siedziała i pisała strategię, następny będzie ją poprawiać, rok realizować a w czwartym myśleć o kolejnych wyborach:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mia100 zrazów Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbliż... IP: *.opera-mini.net 29.11.11, 16:11 Ależ strategię pani prezydent to my już poznaliśmy. Brzmi ona następująco: ŻEBY NIE BYŁO NICZEGO. Odpowiedz Link Zgłoś
wirusx Hanna Zdanowska przedstawi strategię na najbliż... 29.11.11, 18:10 Ta pani jest niewiarygodna; powinna swoją strategię rozpocząć od podania się do dymisji zamiast czekać na referendum, jak jej były szef Kropiwnicki... Odpowiedz Link Zgłoś
jakub_polewski Proponuję konkurs... 30.11.11, 02:22 Konkurs dla łodzian na zmianę nazwy strategii... Z mojej strony propozycja: "Jak się naobiecywałam, ale mi nie dali zrobić podwładni". Odpowiedz Link Zgłoś