Gość: emgusto IP: 81.219.176.* 23.11.04, 18:51 Czyli ten erotyczny salon fryzjerski dla panów, o którym swego czasu prasa pisała - był już ktoś? Ciekaw jestem opinii... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj