Dodaj do ulubionych

CZE CHAMY ŁÓDZKIE

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.01, 15:47
WALCIE SIĘ NA CYCE
Obserwuj wątek
    • Gość: wroclawi na Wroclawskim forum jest temat: skad sie bierze nienawisc do Warszawy IP: 213.195.155.99, 217.96.4.* 09.04.01, 19:50
      n agorze mamy odpowiedz !
    • Gość: Leszczu Re: CZE CHAMY ŁÓDZKIE IP: *.bellatlantic.net 20.04.01, 03:38
      cze chamie stoliczny. co sloma w buciki uwiera?
    • Gość: Pitman Re: CZE CHAMY ŁÓDZKIE IP: 217.99.165.* 06.05.01, 13:03
      Co wieśniaku, nie masz za grosz wychowania. Tak to tylko można się zachowywać w
      warszawce. Jak się chcesz przywitać, to powiedz to jak należy np. " Dzień dobry
      wielmożna szlachto łódzka".
    • Gość: Łodziak Re: CZE CHAMY ŁÓDZKIE IP: *.lodz.gazeta.pl 06.05.01, 18:48
      Szczery, pocałuj nas w cztery litery.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka