Gość: szczery IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.01, 15:47 WALCIE SIĘ NA CYCE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wroclawi na Wroclawskim forum jest temat: skad sie bierze nienawisc do Warszawy IP: 213.195.155.99, 217.96.4.* 09.04.01, 19:50 n agorze mamy odpowiedz ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszczu Re: CZE CHAMY ŁÓDZKIE IP: *.bellatlantic.net 20.04.01, 03:38 cze chamie stoliczny. co sloma w buciki uwiera? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pitman Re: CZE CHAMY ŁÓDZKIE IP: 217.99.165.* 06.05.01, 13:03 Co wieśniaku, nie masz za grosz wychowania. Tak to tylko można się zachowywać w warszawce. Jak się chcesz przywitać, to powiedz to jak należy np. " Dzień dobry wielmożna szlachto łódzka". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodziak Re: CZE CHAMY ŁÓDZKIE IP: *.lodz.gazeta.pl 06.05.01, 18:48 Szczery, pocałuj nas w cztery litery. Odpowiedz Link Zgłoś