Dodaj do ulubionych

Dyskryminacja w pracy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 07:33
I tak niech Pani zrobi. Niech nie myślą, że sa pństwem w państwie a pracownik
jest nikim. Niecgh płacą wysokie odszkodowanie!
Obserwuj wątek
    • Gość: adi z Bałut Re: Niech Pani tak zrobi IP: *.pai.net.pl 14.01.05, 07:45
      Im szybciej tym lepiej!!!!
    • Gość: anies Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.toya.net.pl 14.01.05, 07:54
      Tak trzymać!!! Wieszaki okropne...im się wydaje, że tak ma wyglądać cały
      świat!!!Już nigdy nie wejdę do tego sklepu!!A Pani niech walczy!!!Trzeba im
      udowodnić co znaczą prawa pracownika i każdego człowieka, do godności!!
    • Gość: MarcinK. Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.pronox.com / *.pronox.com 14.01.05, 09:42
      Kurdeczka, naprawdę chciałbym przeczytać w GW i to ogólnopolskiej, że własnie
      ta firma musi Pani wypłacić spore odszkodowanie!!!!!!!!!! Jakby na mnie trafiło
      to bym im nie odpuścił absolutnie. Niech Pani idzie z tym do sądu!!!!
      • Gość: literka m Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 10:31
        abstrachujac od powodow - nastepnym razem trzeba zamiast "jest pani za gruba"
        mowic: "nie daje sobie pani rady z obowiazkami" i wszystko bedzie zgodne z
        prawem.

        nawiasem mowiac, agencje ochroniarskie wymagaja odpowiedniego wzrostu i nikt
        nie krzyczy, ze to niezgodne z prawem.

        ps
        poszkodowanej pani serdecznie wspolczuje
    • Gość: p.g Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 11:29
      • Gość: pg Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 11:42
        kasiu trzymaj sie.ktos kto ma choc troszke rozumku jest z toba.
    • Gość: who_the Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 13:29
      szczerze mowiac rozumiem powody tej firmy (chociaz wylozone w ten sposob daja
      podstawe do skarzenia ich, to fakt). jezeli firma chce zatrudnic _atrakcyjna_
      (wedlug aktalnie obowiazujacych trendow, ostetecznie sklep nie bedzie promowal
      mody na "puszyste" w imie rownosci pracownikow) kobiete, a kandydatka nie
      spelnia wymagan, bo jest po prostu za tlusta - to slusznie jej nie zatrudnili.
      oczywiscie glupio zrobili mowiac to wprost, pewnie poniosa konsekwencje, ale
      niech nie ludzi sie NIKT, kto sadzi, ze firma zmieni polityke. po prostu na
      dzien dobry beda odrzucac kandydatki z nadwaga
      • Gość: J.S. Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 14.01.05, 14:24
        Tak jest
    • Gość: dubaj Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 13:41
      zanim pojdziesz kolejny raz obzerac sie fast foodami(np mcdonald's)pomysl o
      swoim wygladzie... ludzie-dbajcie o siebie.Zwariowaliscie? Jak modelka przytyje
      to tez ma oddawac sprawe do sadu? W handlu sprzedajesz towar i nieco tez swoj
      wyglad-trudno...Bylo tyle nie jesc frytek!
      • Gość: JA Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.lodz-wschod1.sdi.tpnet.pl 14.01.05, 14:27
        Idioto jeden, chyba nie wiesz o czym mówisz. Przez miesiąc nikomu nie
        przeszkadzało kilka kg nadwagi, a nagle okazało się, że jest tak fatalnie, że
        trzeba zwolnić? Nie widzieli przy zartudnianiu? A poza tym pewnie jesteś chudy
        jak szczapa i nie masz najbledszego pojęcia o tuszy i problemach ludzi
        okrągłych??????????? Dlaczego wszystkim chudym wydaje się, że grubi są grubi
        wyłącznie z powodu obżarstwa? Powodów tuszy jest tyle ilu jest ludzi. Ma wpływ
        na to mnóstwo czynników w tym genetyczne, ale o tym chudzi nie chcą wiedzieć,
        bo oni są chudzi bez powodu, nawet gdy jedzą więcej niż puszyści (znam takich
        tuziny- gdybym ja jadła tyle co niektórzy z nich, to nie mieściłabym się w
        żadne drzwi). Poza tym, jak widać na zdjęciu Pani Kasia jest zadbana i nie
        wygląda odstraszająco. Czy tylko chudzi mają monopol na "bycie ładnym"? Ludzie,
        w jakim my świecie zyjemy? Nie każdy ma figurę modelki, a i modelkom możnaby
        wiele zarzucić, choćby zanik biustu. Niech taki wieszak z deską z przodu
        spróbuje reklamować biustonosze...kupa śmiechu..
        PUSZYŚCI NIE DAJMY SIĘ CHUDZIELCOM!!!!!!!!! Przecież w tej wojnie o nic innego
        nie chodzi. Są tacy, którym kształty krągłe się po prostu podobają. Pani Kasiu,
        trzymam kciuki. A co do firmy, to jak ma takie wymagania, to niech napisze w
        ogłoszeniu, że zatrudni wyłącznie chude (niekoniecznie mądre i pracowite) i
        nikt nie będzie miał pretensji.
    • Gość: Scandalo nawarzyliscie piwka? IP: *.introweb.nl 14.01.05, 14:45
      To go teraz pijcie!Wszyscy wyklinaja tu na firme,a ta tylko robi to, na co
      pozwalaja jej przepisy i kultura panujaca na polskim rynku pracy. A pozwala jej
      na wiele,bo sama dostala pozwolenie od tych na ktorych glosowaliscie w wyborach
      do Sejmu i na piekne ,a raczej niebieskie oczy za kontaktowymi szklami!
      Wybraliscie przeciez przyszlosc,juz zapomnieliscie?No to ja macie!Teraz CBOS-y
      znowu donosza o genialnych preferencjach barankow wyborczych nad Wisla- az sie
      plakac chce.Czyli jak ktos juz przytomnie zauwazyl :"Polak przed szkoda i po
      szkodzie glupi".Glosujcie wiec na partie i osoby prowadzace w rankingach ,a
      jak je juz wybierzecie ,to w nagrode zobaczycie "gest Kozakiewicza"
      podparte "rada Zdrojewskiego".
    • Gość: Filopat Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.toya.net.pl 14.01.05, 15:39
      Panie Iwaszkiewicz, a co Pan zrobił w tej sprawie(poza doradzaniem drogi
      sądowej)?
    • topjes Veritas... 14.01.05, 16:19
      A skąd już tak wszyscy na tym forum wiedzą CO SIE DOKŁADNIE STAŁO? Jasnowidzowie
      sami? :)))Przecież "przesympatyczna" pani Kasia (o ile dobrze zapamiętałem) może
      mówić co jej się żywnie podoba - pożyjemy, zobaczymy.
      Inna sprawa, że sklep powinien mieć możliwość doboru personelu wg wyglądu - co w
      tym dziwnego? A proponowanie by powiedzieć jej, że np nie wyrabia się z
      obowiązkami to jest właśnie hipokryzja.

      pzdr
      topjes
    • Gość: koneser:) chude jest obrzydliwe IP: *.lodz.mm.pl 14.01.05, 16:48
      chude jest obrzydliwe fuj.... a jak dzwoni szkieletem.... ohyda....... a p.
      Kasia :) niczego sobie, niezła laseczka ;)
    • Gość: karolcia Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 16:50
      daj im popalić Kasiu !!!!!!!! niech mają za swoje ! jesteś kochana !!!!!
      kooooocham cie !!!! trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje ze Ci sie wszystko
      uda! pamietaj "JESTES KIMS" PS- JAK PRZECZYTASZ, TO PUSC SMS LUB CYNKA HI !
      JESTEM Z CIEBIE DUMNA ! K.L.
      • Gość: olek Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 17:06
        to tyko proba
    • Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 19:30
      Byłam niedawno w tym sklepie. Badziewny towar, plastikowe torebki po 30
      złotych, modele jak dla babć do kościoła. Firma mogłaby zadbać o dobry
      asortyment, bo sporo klientów przechodzi na drugą stronę ulicy i udaje się
      do "Krokodyla". Sprzedawca powinien być kompetentny, życzliwy i musi umieć
      doradzić. W sklepie który był niedaleko z ciuszkami i zabawkami sprzedawała
      szczupła, młoda dziewczyna i dwudziestoletni macho, tylko, że klientami to oni
      zajmowali się najmniej.
    • Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 19:33
      Nigdy nie wejdę nawet do tego sklepu!
    • kuubaa Zastanówmy się. 14.01.05, 19:57
      Czy pani Kasia ma prawo w każdej chwili i bez żadnych warunków stwierdzić, że
      rozwiązuje umowę o pracę, bo np. kierowniczka sklepu jest za chuda? Chyba
      nikomu nie przyszłoby do głowy twierdzić, że pracodawca może siłą pracownika
      zatrzymać albo i nawet straszyć roszczeniem odszkodowawczym. Nawet nie można
      zapytać pracownika dlaczego rzucił pracę.
      Więc jaka instytucja, jakie prawo ma zmuszać kogoś do zatrudniania niechcianego
      pracownika? Ktoś wyżej podał dobry przykład z ochroniarzami, ale nie jest
      wykluczone, że idąc dalej Waszym tokiem rozumowania kurdupel będzie miał prawo
      domagać się zatrudnienia do ochrony. A dalej - "mądry inaczej" zechce zostać
      dziennikarzem, brzydal zagrać rolę amanta w westernie itd. Tego nie było nawet
      w socjaliźmie!
      A swoją drogą to nie wyobrażam sobie, że mógłbym pracować gdzieś, gdzie jestem
      niechciany. Pani Kasi życzę znalezienia pracodawcy, którego nie będzie musiała
      na siłę trzymać się. Jeśli chce i potrafi pracować na pewno jej się to uda.
      Tylko czy gdy pojawi się gdzieś z c.v. nie skojarzą ją z osobą, która może
      przysporzyć kłopotów i naśle gazetę?
    • kol.3 Re: Dyskryminacja w pracy 14.01.05, 22:02
      Klient wchodzi do sklepu i najbardziej go interesuje, czy sprzedawczyni ma 62
      cm w talii, jak ma 63 cm to wychodzi i nic nie kupuje, bo kto by kupował w
      sklepie, który zatrudnia takie grube baby.
      • Gość: jinx grubym nie IP: 128.95.183.* 15.01.05, 00:46
        trzeba sie ruszac i miske odstawic i nie bedzie takich problemow.
    • Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 11:38
      A głupim - tak!
      • Gość: marianczyk Re: Dyskryminacja w pracy IP: 213.241.90.* 15.01.05, 12:14
        uspokoj sie zakompleksiona grubasnico
        • Gość: pimpek Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 14:19
          zenada czlowieku. zal mi cie.
        • Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 19:50
          Zajmij się własnymi kompleksami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka