Gość: jacek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 07:33 I tak niech Pani zrobi. Niech nie myślą, że sa pństwem w państwie a pracownik jest nikim. Niecgh płacą wysokie odszkodowanie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adi z Bałut Re: Niech Pani tak zrobi IP: *.pai.net.pl 14.01.05, 07:45 Im szybciej tym lepiej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anies Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.toya.net.pl 14.01.05, 07:54 Tak trzymać!!! Wieszaki okropne...im się wydaje, że tak ma wyglądać cały świat!!!Już nigdy nie wejdę do tego sklepu!!A Pani niech walczy!!!Trzeba im udowodnić co znaczą prawa pracownika i każdego człowieka, do godności!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinK. Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.pronox.com / *.pronox.com 14.01.05, 09:42 Kurdeczka, naprawdę chciałbym przeczytać w GW i to ogólnopolskiej, że własnie ta firma musi Pani wypłacić spore odszkodowanie!!!!!!!!!! Jakby na mnie trafiło to bym im nie odpuścił absolutnie. Niech Pani idzie z tym do sądu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: literka m Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 10:31 abstrachujac od powodow - nastepnym razem trzeba zamiast "jest pani za gruba" mowic: "nie daje sobie pani rady z obowiazkami" i wszystko bedzie zgodne z prawem. nawiasem mowiac, agencje ochroniarskie wymagaja odpowiedniego wzrostu i nikt nie krzyczy, ze to niezgodne z prawem. ps poszkodowanej pani serdecznie wspolczuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pg Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 11:42 kasiu trzymaj sie.ktos kto ma choc troszke rozumku jest z toba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: who_the Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 13:29 szczerze mowiac rozumiem powody tej firmy (chociaz wylozone w ten sposob daja podstawe do skarzenia ich, to fakt). jezeli firma chce zatrudnic _atrakcyjna_ (wedlug aktalnie obowiazujacych trendow, ostetecznie sklep nie bedzie promowal mody na "puszyste" w imie rownosci pracownikow) kobiete, a kandydatka nie spelnia wymagan, bo jest po prostu za tlusta - to slusznie jej nie zatrudnili. oczywiscie glupio zrobili mowiac to wprost, pewnie poniosa konsekwencje, ale niech nie ludzi sie NIKT, kto sadzi, ze firma zmieni polityke. po prostu na dzien dobry beda odrzucac kandydatki z nadwaga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 14.01.05, 14:24 Tak jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dubaj Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 13:41 zanim pojdziesz kolejny raz obzerac sie fast foodami(np mcdonald's)pomysl o swoim wygladzie... ludzie-dbajcie o siebie.Zwariowaliscie? Jak modelka przytyje to tez ma oddawac sprawe do sadu? W handlu sprzedajesz towar i nieco tez swoj wyglad-trudno...Bylo tyle nie jesc frytek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.lodz-wschod1.sdi.tpnet.pl 14.01.05, 14:27 Idioto jeden, chyba nie wiesz o czym mówisz. Przez miesiąc nikomu nie przeszkadzało kilka kg nadwagi, a nagle okazało się, że jest tak fatalnie, że trzeba zwolnić? Nie widzieli przy zartudnianiu? A poza tym pewnie jesteś chudy jak szczapa i nie masz najbledszego pojęcia o tuszy i problemach ludzi okrągłych??????????? Dlaczego wszystkim chudym wydaje się, że grubi są grubi wyłącznie z powodu obżarstwa? Powodów tuszy jest tyle ilu jest ludzi. Ma wpływ na to mnóstwo czynników w tym genetyczne, ale o tym chudzi nie chcą wiedzieć, bo oni są chudzi bez powodu, nawet gdy jedzą więcej niż puszyści (znam takich tuziny- gdybym ja jadła tyle co niektórzy z nich, to nie mieściłabym się w żadne drzwi). Poza tym, jak widać na zdjęciu Pani Kasia jest zadbana i nie wygląda odstraszająco. Czy tylko chudzi mają monopol na "bycie ładnym"? Ludzie, w jakim my świecie zyjemy? Nie każdy ma figurę modelki, a i modelkom możnaby wiele zarzucić, choćby zanik biustu. Niech taki wieszak z deską z przodu spróbuje reklamować biustonosze...kupa śmiechu.. PUSZYŚCI NIE DAJMY SIĘ CHUDZIELCOM!!!!!!!!! Przecież w tej wojnie o nic innego nie chodzi. Są tacy, którym kształty krągłe się po prostu podobają. Pani Kasiu, trzymam kciuki. A co do firmy, to jak ma takie wymagania, to niech napisze w ogłoszeniu, że zatrudni wyłącznie chude (niekoniecznie mądre i pracowite) i nikt nie będzie miał pretensji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scandalo nawarzyliscie piwka? IP: *.introweb.nl 14.01.05, 14:45 To go teraz pijcie!Wszyscy wyklinaja tu na firme,a ta tylko robi to, na co pozwalaja jej przepisy i kultura panujaca na polskim rynku pracy. A pozwala jej na wiele,bo sama dostala pozwolenie od tych na ktorych glosowaliscie w wyborach do Sejmu i na piekne ,a raczej niebieskie oczy za kontaktowymi szklami! Wybraliscie przeciez przyszlosc,juz zapomnieliscie?No to ja macie!Teraz CBOS-y znowu donosza o genialnych preferencjach barankow wyborczych nad Wisla- az sie plakac chce.Czyli jak ktos juz przytomnie zauwazyl :"Polak przed szkoda i po szkodzie glupi".Glosujcie wiec na partie i osoby prowadzace w rankingach ,a jak je juz wybierzecie ,to w nagrode zobaczycie "gest Kozakiewicza" podparte "rada Zdrojewskiego". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filopat Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.toya.net.pl 14.01.05, 15:39 Panie Iwaszkiewicz, a co Pan zrobił w tej sprawie(poza doradzaniem drogi sądowej)? Odpowiedz Link Zgłoś
topjes Veritas... 14.01.05, 16:19 A skąd już tak wszyscy na tym forum wiedzą CO SIE DOKŁADNIE STAŁO? Jasnowidzowie sami? :)))Przecież "przesympatyczna" pani Kasia (o ile dobrze zapamiętałem) może mówić co jej się żywnie podoba - pożyjemy, zobaczymy. Inna sprawa, że sklep powinien mieć możliwość doboru personelu wg wyglądu - co w tym dziwnego? A proponowanie by powiedzieć jej, że np nie wyrabia się z obowiązkami to jest właśnie hipokryzja. pzdr topjes Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser:) chude jest obrzydliwe IP: *.lodz.mm.pl 14.01.05, 16:48 chude jest obrzydliwe fuj.... a jak dzwoni szkieletem.... ohyda....... a p. Kasia :) niczego sobie, niezła laseczka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolcia Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 16:50 daj im popalić Kasiu !!!!!!!! niech mają za swoje ! jesteś kochana !!!!! kooooocham cie !!!! trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje ze Ci sie wszystko uda! pamietaj "JESTES KIMS" PS- JAK PRZECZYTASZ, TO PUSC SMS LUB CYNKA HI ! JESTEM Z CIEBIE DUMNA ! K.L. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 17:06 to tyko proba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 19:30 Byłam niedawno w tym sklepie. Badziewny towar, plastikowe torebki po 30 złotych, modele jak dla babć do kościoła. Firma mogłaby zadbać o dobry asortyment, bo sporo klientów przechodzi na drugą stronę ulicy i udaje się do "Krokodyla". Sprzedawca powinien być kompetentny, życzliwy i musi umieć doradzić. W sklepie który był niedaleko z ciuszkami i zabawkami sprzedawała szczupła, młoda dziewczyna i dwudziestoletni macho, tylko, że klientami to oni zajmowali się najmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 19:33 Nigdy nie wejdę nawet do tego sklepu! Odpowiedz Link Zgłoś
kuubaa Zastanówmy się. 14.01.05, 19:57 Czy pani Kasia ma prawo w każdej chwili i bez żadnych warunków stwierdzić, że rozwiązuje umowę o pracę, bo np. kierowniczka sklepu jest za chuda? Chyba nikomu nie przyszłoby do głowy twierdzić, że pracodawca może siłą pracownika zatrzymać albo i nawet straszyć roszczeniem odszkodowawczym. Nawet nie można zapytać pracownika dlaczego rzucił pracę. Więc jaka instytucja, jakie prawo ma zmuszać kogoś do zatrudniania niechcianego pracownika? Ktoś wyżej podał dobry przykład z ochroniarzami, ale nie jest wykluczone, że idąc dalej Waszym tokiem rozumowania kurdupel będzie miał prawo domagać się zatrudnienia do ochrony. A dalej - "mądry inaczej" zechce zostać dziennikarzem, brzydal zagrać rolę amanta w westernie itd. Tego nie było nawet w socjaliźmie! A swoją drogą to nie wyobrażam sobie, że mógłbym pracować gdzieś, gdzie jestem niechciany. Pani Kasi życzę znalezienia pracodawcy, którego nie będzie musiała na siłę trzymać się. Jeśli chce i potrafi pracować na pewno jej się to uda. Tylko czy gdy pojawi się gdzieś z c.v. nie skojarzą ją z osobą, która może przysporzyć kłopotów i naśle gazetę? Odpowiedz Link Zgłoś
kol.3 Re: Dyskryminacja w pracy 14.01.05, 22:02 Klient wchodzi do sklepu i najbardziej go interesuje, czy sprzedawczyni ma 62 cm w talii, jak ma 63 cm to wychodzi i nic nie kupuje, bo kto by kupował w sklepie, który zatrudnia takie grube baby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jinx grubym nie IP: 128.95.183.* 15.01.05, 00:46 trzeba sie ruszac i miske odstawic i nie bedzie takich problemow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 11:38 A głupim - tak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: Dyskryminacja w pracy IP: 213.241.90.* 15.01.05, 12:14 uspokoj sie zakompleksiona grubasnico Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pimpek Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 14:19 zenada czlowieku. zal mi cie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helga Re: Dyskryminacja w pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 19:50 Zajmij się własnymi kompleksami. Odpowiedz Link Zgłoś