Dodaj do ulubionych

Zastanawiam się czasem...

22.01.05, 19:47
...czy Bóg nie drwi sobie ze mnie, usilnie przekonując mnie, że jestem
bardziej nieuczciwy i zakłamany niźli świat wokół mnie... zmuszając, bym
uwierzył, że ten świat jest lepszy ode mnie, że to ja jestem kłamcą, nie on.
Obserwuj wątek
    • aard Boga nie ma 22.01.05, 19:48
      Kłamcami są Ci, którzy nauczyli Cię w niego wierzyć.
      • facet.z.6.pietra Jak to nie ma Boga? 22.01.05, 19:51

        • aard A widziałeś go kiedyś? :p /ni! 22.01.05, 19:57

          • Gość: byłylogowany A widział ktoś prąd? Uff, ulżyło mi i spadam:) IP: *.radogoszcz.arise.pl 22.01.05, 20:00
          • Gość: srard Aard, jesteś debilem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 23:43
            • aard Zawsze tak uważałem 23.01.05, 00:05
              Potwierdzasz moją wiarę w stałość wszechświata :)
              • Gość: srard ja też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 13:48
            • Gość: dova Re: Aard, jesteś debilem IP: 194.106.210.* 23.01.05, 14:48
              • Gość: dova upss.... restart ;) IP: 194.106.210.* 23.01.05, 14:51
                Gee! Per srard, i tu też !? :)
                A mnie tez przedstawisz Forumowiczom?? Chociaż na trzech wątkach proszę , bo
                mnie tu nikt nie zna , buuuuuu ........
                • szprota o właśnie 23.01.05, 14:55
                  ja też chcę być debilem!
                  • h8red Mam dla Ciebie rozwiązanie!!! 23.01.05, 15:02
                    zrozpaczona szprota napisała:

                    > ja też chcę być debilem!

                    Zmiana pci jedynie Ci pomoże ;p
                    • szprota o, nie! 23.01.05, 15:10
                      bardzo mi przykro, ale nic nie zapuszczę :P
          • felicja.cz ha ha ha, dobre aard! 22.01.05, 23:53
            Jutro idziesz na mszę na 10.30 jak zwykle?
            Mam dla Ciebie te płytki, więc przyniosę.
    • Gość: byłylogowany Mam identycznie... IP: *.radogoszcz.arise.pl 22.01.05, 19:49
      ...jak kręcę kulki z nosa.
    • keridwen [...] 22.01.05, 19:54
      - czekaj na mnie w swym pokoju...
      - przyjdziesz?
      - nie, ale czekaj...

      to wszystko moja wina.

      przepraszam, kochanie.
      ja sobie pojde, tak lepiej bedzie.
      • Gość: god/dog [...] IP: *.toya.net.pl 22.01.05, 21:00
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • evonka Re: Zastanawiam się czasem... 22.01.05, 21:32
      ale o so chozi...? weź zrób sobie mleka z kawą, od razu Ci się poprawi.
      serdeczności!
      • uerbe Tuciąć 24.01.05, 11:23
        Podsumowanie:
        Nie ma Boga
        Jest elektryczność
        Kaszanka vs. kawa - co lepsze na rozterki egzystencjonalne?
    • h8red To mi przypomniało 22.01.05, 21:35
      Gods: Imaginary monsters, invented by exceeding clever men to keep
      the serfs in line, and accepted by the less than clever
      as a substitute for good answers and perhaps even
      for good questions.
      • neochuan widziałem bułkę 22.01.05, 22:13
        z prądem. może być??
        • bor.dziadowy ja widziałem prąd! 22.01.05, 23:57
          w rzece
          • kij_golfowy ja tez widziałem! 23.01.05, 01:55
            jak mi przebiegl po plecach i zawinal wokolo nogi
          • unna Re: ja widziałem prąd! 23.01.05, 08:13
            a, ja poczułam (praktyczne zalety W.T.)
      • aard Sounds nice 25.01.05, 17:05
        and accurate.
    • Gość: marianczyk Re: Zastanawiam sie czasem... IP: 213.241.90.* 23.01.05, 15:06
      wez ty sie lecz moze
      takich glupot to dawno nie czytalem
      • szprota a co to tu przylazło? 23.01.05, 15:12
        patrzcie, coś nam się do forum przyczepiło!
        • pawel-strzalka to mój marianczyk 23.01.05, 16:43
          fajnie jest mieć takie cuś pod ogonkiem, mowie wam, też sobie znajdźcie :)
          • aspazja.z.miletu a co z tymi, co nie mają ogonków? 23.01.05, 16:52
            mogę go mieć pod kędziorkiem?
            • pawel-strzalka Re: a co z tymi, co nie mają ogonków? 23.01.05, 16:53
              miej go gdzie chcesz, byle był twój osobisty, marianczyk juz zajęty niestety:P
              • Gość: buahahahaha oto inteligentne rozmowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 16:56
                • aspazja.z.miletu i jeszcze inteligentniejsze komentarze 23.01.05, 17:02
                  jak ja uwielbiam ćwierćinteligentów, co nie dołają założeniu konta na portalu
              • aspazja.z.miletu to ci się tylko tak wydaje 23.01.05, 16:59
                odbiję ci go, zobaczysz ;p
                • pawel-strzalka zła Esmeraldo!!!!! 23.01.05, 17:27
                  Hose Luis Velasquese Marianczyk jest mój i tylko mój i niech miłosierny Bóg ma
                  Ciebie w opiece jezeli postanowisz zmienić ten stan rzeczy!

                  wenezuelska_telenowela_mode=ON :D
                  • aspazja.z.miletu drogi Rodrigezie! 23.01.05, 17:32
                    wszelkie bogi wenezuelskie mają mnie w opiece i zapewne wspomogą mnie w
                    odebraniu ci tego wiernego kochanka, albowiem niezgodnie z prawem boskim
                    czynicie, włócząc się we dwóch po cyberprzestrzeni!
                    • Gość: buahahahahaha bije w dekiel, oj bije IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:40
                      • pawel-strzalka och Esmeraldo 23.01.05, 17:43
                        ktoś Ci pojechał po rajstopkach właśnie, AYEA!
                        • aspazja.z.miletu Rodrigezie potworny! 23.01.05, 17:59
                          a co to znaczy? bo ja noszę tylko pończoszki i to oczywiście niebieskie
                          daruj mi, prostej niewieście, ignorancję w tym zakresie...


                          PS Czy ty też masz wrażenie, że coś chodzi za nami i rechoce?
                          • pawel-strzalka Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:06
                            myślisz ze to Żabka jakich na mieście niemało? :>

                            prosta niewiasto bez rajstop, ktoś Ci jedzie po pończoszkach!
                            • aspazja.z.miletu Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:09
                              pawel-strzalka napisał:

                              > myślisz ze to Żabka jakich na mieście niemało? :>
                              Myślę, że ktokolwiek to jest, nie ujdzie mu to płazem.

                              > prosta niewiasto bez rajstop, ktoś Ci jedzie po pończoszkach!
                              To jakiś łuczniczy slang? :P
                              • pawel-strzalka Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:13
                                łuczniczy slang? hmmm a znasz to: idzie łucznik i trzyma sie za pochwę?
                                Robin Hood chodził w rajstopach, a może nawet w pończoszkach, jemu nikt nie
                                jechał po niczym bo to był dzielny wojaczek, a teraz rajstopy noszą kobiety no
                                i skutki każdy widzi...
                                • aspazja.z.miletu Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:18
                                  pawel-strzalka napisał:

                                  > łuczniczy slang? hmmm a znasz to: idzie łucznik i trzyma sie za pochwę?

                                  Nie, nie znam. Opowiesz? :P

                                  > Robin Hood chodził w rajstopach, a może nawet w pończoszkach, jemu nikt nie
                                  > jechał po niczym bo to był dzielny wojaczek,

                                  Znaczy, poetą był, tak?

                                  >a teraz rajstopy noszą kobiety no i skutki każdy widzi...
                                  Aaaaaaaale jakie skutki?
                                  • Gość: buahahahaha [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 18:22
                                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                    • pawel-strzalka ...zarechotał żab 23.01.05, 18:24
                                      miletova aspazijo, skutki są oczywiste i na tym ten temat zamknijmy bo nasz
                                      kolega zaraz idzie dobranockę oglądać i nie będzie miał czasu nam tu się
                                      pakować między wiersze
                                      • Gość: buahahahaha [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 19:10
                                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                        • h8red Czy wystarczy 23.01.05, 19:17
                                          Wpisać się w ten wątek żeby zostać określonym jako przygłup??? Bo jeśli tak to
                                          ja tez poproszę.
          • Gość: marianczyk Re: to mój marianczyk IP: 213.241.90.* 23.01.05, 21:09
            "ogonek" to twoj penis, kompleksie?
            zamilcz juz durniu
    • keridwen 23012005 23.01.05, 15:33
      rece rozedrgane
      potworne bole glowy
      popsuty kalkulator
      brak slow
      polany calym mnostwem wymowek
      znowu malysz w telewizji
      ty tuz przed urlopem
      koty oczy otwierajace
      chorobliwa namietnosc
      shinead o'connor draca zdjecie papieza
      windows update
      dzihad contra ochrona srodowiska
      calki, funkcje, macierze
      ch.lan czujacy sie przesladowanym
      dotyk zmanierowany sniegiem
      remont, ktory zaczyna przypominac nieskonczonosc
      twoje rozchylone usta gdy jestes we mnie
      brak lub nadmiar milosci
      szamanka, cruel intentions, dogville
      domyslne wyslanie cv do wyborczej
      • Gość: marianczyk Re: 23012005 IP: 213.241.90.* 23.01.05, 15:36
        'domyslne wyslanie'
        co za farmazony
        ty tez sie lecz moze

        'sinead', nie 'shinead'
        • keridwen Re: 23012005 23.01.05, 15:38
          lecze sie juz. psychiatrycznie.
          i?
          • neochuan Re: 23012005 23.01.05, 16:39
            czuję się prześladowany.
            • niebieski.kot Re: 23012005 23.01.05, 20:55
              ke?
            • keridwen .... 23.01.05, 20:58
              ...ch.lanie, ze niby ja cie przesladuje?

              hm. a to ciekawe.
              • niebieski.kot nie! 23.01.05, 21:00
                to ja, to ja, to ja!!! jajajjajajajajajaa :)
                • szprota Keri gratulujemy wtopy 23.01.05, 21:03
                  wiedziałam, ha! (c) przedpiszczyni
                  • keridwen ? 23.01.05, 21:07
                    wybacz, ja sie nie przyznaje. nie mam czasu, sesja mnie meczy.


                    btw. czy niebieski kot nie byl bohaterem jakiegos fajnego japonskiego filmu?
                    • niebieski.kot tak! 23.01.05, 21:09
                      oprocz neochuana jestem jeszcze keridwen :-)
                      to mi sie podoba coraz bardziej :-)

                      oprocz tego pod prysznicem jestem szprota, gdy mam dolek jestem michaelem00, a
                      gdy jestem szczesliwa zmieniam sie w ixika :-)
                    • szprota :P 23.01.05, 21:10
                      >> btw. czy niebieski kot nie byl bohaterem jakiegos fajnego japonskiego filmu?
                      A nie wiem, nie byłam w końcu na tej nocce anime i mam zaległości ;)
                      • swistak_anty_cialo_obce_w_uchu ja tez! 23.01.05, 21:12
                        tesza chcialemabycia cerridwennkiem
                      • keridwen ....... 23.01.05, 21:13
                        a to nie anime.
                        na ale kino byl.
                        tylko nie pamietam tytulu.
                        • szprota tym baardziej nie wiem [nic] 23.01.05, 21:15

                          • keridwen cos 23.01.05, 21:16
                            zobacze na stronie akino. moze jeszcze cos wspominaja.
          • Gość: marianczyk Re: 23012005 IP: 213.241.90.* 23.01.05, 21:05
            to lecz sie jeszcze raz
        • Gość: sza Re: 23012005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 20:26
          Marianczyk umrzesz za pól roku.
          • Gość: marianczyk Re: 23012005 IP: 213.241.90.* 23.01.05, 21:07
            nie
            • uerbe Jak nie to nie 24.01.05, 11:26
              ...to za ćwierć roku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka