uerbe 22.01.05, 19:47 ...czy Bóg nie drwi sobie ze mnie, usilnie przekonując mnie, że jestem bardziej nieuczciwy i zakłamany niźli świat wokół mnie... zmuszając, bym uwierzył, że ten świat jest lepszy ode mnie, że to ja jestem kłamcą, nie on. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aard Boga nie ma 22.01.05, 19:48 Kłamcami są Ci, którzy nauczyli Cię w niego wierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byłylogowany A widział ktoś prąd? Uff, ulżyło mi i spadam:) IP: *.radogoszcz.arise.pl 22.01.05, 20:00 Odpowiedz Link Zgłoś
aard Zawsze tak uważałem 23.01.05, 00:05 Potwierdzasz moją wiarę w stałość wszechświata :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dova upss.... restart ;) IP: 194.106.210.* 23.01.05, 14:51 Gee! Per srard, i tu też !? :) A mnie tez przedstawisz Forumowiczom?? Chociaż na trzech wątkach proszę , bo mnie tu nikt nie zna , buuuuuu ........ Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Mam dla Ciebie rozwiązanie!!! 23.01.05, 15:02 zrozpaczona szprota napisała: > ja też chcę być debilem! Zmiana pci jedynie Ci pomoże ;p Odpowiedz Link Zgłoś
felicja.cz ha ha ha, dobre aard! 22.01.05, 23:53 Jutro idziesz na mszę na 10.30 jak zwykle? Mam dla Ciebie te płytki, więc przyniosę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byłylogowany Mam identycznie... IP: *.radogoszcz.arise.pl 22.01.05, 19:49 ...jak kręcę kulki z nosa. Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen [...] 22.01.05, 19:54 - czekaj na mnie w swym pokoju... - przyjdziesz? - nie, ale czekaj... to wszystko moja wina. przepraszam, kochanie. ja sobie pojde, tak lepiej bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: god/dog [...] IP: *.toya.net.pl 22.01.05, 21:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: Zastanawiam się czasem... 22.01.05, 21:32 ale o so chozi...? weź zrób sobie mleka z kawą, od razu Ci się poprawi. serdeczności! Odpowiedz Link Zgłoś
uerbe Tuciąć 24.01.05, 11:23 Podsumowanie: Nie ma Boga Jest elektryczność Kaszanka vs. kawa - co lepsze na rozterki egzystencjonalne? Odpowiedz Link Zgłoś
h8red To mi przypomniało 22.01.05, 21:35 Gods: Imaginary monsters, invented by exceeding clever men to keep the serfs in line, and accepted by the less than clever as a substitute for good answers and perhaps even for good questions. Odpowiedz Link Zgłoś
kij_golfowy ja tez widziałem! 23.01.05, 01:55 jak mi przebiegl po plecach i zawinal wokolo nogi Odpowiedz Link Zgłoś
unna Re: ja widziałem prąd! 23.01.05, 08:13 a, ja poczułam (praktyczne zalety W.T.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: Zastanawiam sie czasem... IP: 213.241.90.* 23.01.05, 15:06 wez ty sie lecz moze takich glupot to dawno nie czytalem Odpowiedz Link Zgłoś
szprota a co to tu przylazło? 23.01.05, 15:12 patrzcie, coś nam się do forum przyczepiło! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka to mój marianczyk 23.01.05, 16:43 fajnie jest mieć takie cuś pod ogonkiem, mowie wam, też sobie znajdźcie :) Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu a co z tymi, co nie mają ogonków? 23.01.05, 16:52 mogę go mieć pod kędziorkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: a co z tymi, co nie mają ogonków? 23.01.05, 16:53 miej go gdzie chcesz, byle był twój osobisty, marianczyk juz zajęty niestety:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahahahaha oto inteligentne rozmowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 16:56 Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu i jeszcze inteligentniejsze komentarze 23.01.05, 17:02 jak ja uwielbiam ćwierćinteligentów, co nie dołają założeniu konta na portalu Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu to ci się tylko tak wydaje 23.01.05, 16:59 odbiję ci go, zobaczysz ;p Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka zła Esmeraldo!!!!! 23.01.05, 17:27 Hose Luis Velasquese Marianczyk jest mój i tylko mój i niech miłosierny Bóg ma Ciebie w opiece jezeli postanowisz zmienić ten stan rzeczy! wenezuelska_telenowela_mode=ON :D Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu drogi Rodrigezie! 23.01.05, 17:32 wszelkie bogi wenezuelskie mają mnie w opiece i zapewne wspomogą mnie w odebraniu ci tego wiernego kochanka, albowiem niezgodnie z prawem boskim czynicie, włócząc się we dwóch po cyberprzestrzeni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahahahahaha bije w dekiel, oj bije IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:40 Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka och Esmeraldo 23.01.05, 17:43 ktoś Ci pojechał po rajstopkach właśnie, AYEA! Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu Rodrigezie potworny! 23.01.05, 17:59 a co to znaczy? bo ja noszę tylko pończoszki i to oczywiście niebieskie daruj mi, prostej niewieście, ignorancję w tym zakresie... PS Czy ty też masz wrażenie, że coś chodzi za nami i rechoce? Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:06 myślisz ze to Żabka jakich na mieście niemało? :> prosta niewiasto bez rajstop, ktoś Ci jedzie po pończoszkach! Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:09 pawel-strzalka napisał: > myślisz ze to Żabka jakich na mieście niemało? :> Myślę, że ktokolwiek to jest, nie ujdzie mu to płazem. > prosta niewiasto bez rajstop, ktoś Ci jedzie po pończoszkach! To jakiś łuczniczy slang? :P Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:13 łuczniczy slang? hmmm a znasz to: idzie łucznik i trzyma sie za pochwę? Robin Hood chodził w rajstopach, a może nawet w pończoszkach, jemu nikt nie jechał po niczym bo to był dzielny wojaczek, a teraz rajstopy noszą kobiety no i skutki każdy widzi... Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu Re: Rodrigezie potworny! 23.01.05, 18:18 pawel-strzalka napisał: > łuczniczy slang? hmmm a znasz to: idzie łucznik i trzyma sie za pochwę? Nie, nie znam. Opowiesz? :P > Robin Hood chodził w rajstopach, a może nawet w pończoszkach, jemu nikt nie > jechał po niczym bo to był dzielny wojaczek, Znaczy, poetą był, tak? >a teraz rajstopy noszą kobiety no i skutki każdy widzi... Aaaaaaaale jakie skutki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahahahaha [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 18:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka ...zarechotał żab 23.01.05, 18:24 miletova aspazijo, skutki są oczywiste i na tym ten temat zamknijmy bo nasz kolega zaraz idzie dobranockę oglądać i nie będzie miał czasu nam tu się pakować między wiersze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahahahaha [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 19:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Czy wystarczy 23.01.05, 19:17 Wpisać się w ten wątek żeby zostać określonym jako przygłup??? Bo jeśli tak to ja tez poproszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: to mój marianczyk IP: 213.241.90.* 23.01.05, 21:09 "ogonek" to twoj penis, kompleksie? zamilcz juz durniu Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen 23012005 23.01.05, 15:33 rece rozedrgane potworne bole glowy popsuty kalkulator brak slow polany calym mnostwem wymowek znowu malysz w telewizji ty tuz przed urlopem koty oczy otwierajace chorobliwa namietnosc shinead o'connor draca zdjecie papieza windows update dzihad contra ochrona srodowiska calki, funkcje, macierze ch.lan czujacy sie przesladowanym dotyk zmanierowany sniegiem remont, ktory zaczyna przypominac nieskonczonosc twoje rozchylone usta gdy jestes we mnie brak lub nadmiar milosci szamanka, cruel intentions, dogville domyslne wyslanie cv do wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: 23012005 IP: 213.241.90.* 23.01.05, 15:36 'domyslne wyslanie' co za farmazony ty tez sie lecz moze 'sinead', nie 'shinead' Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen .... 23.01.05, 20:58 ...ch.lanie, ze niby ja cie przesladuje? hm. a to ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Keri gratulujemy wtopy 23.01.05, 21:03 wiedziałam, ha! (c) przedpiszczyni Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen ? 23.01.05, 21:07 wybacz, ja sie nie przyznaje. nie mam czasu, sesja mnie meczy. btw. czy niebieski kot nie byl bohaterem jakiegos fajnego japonskiego filmu? Odpowiedz Link Zgłoś
niebieski.kot tak! 23.01.05, 21:09 oprocz neochuana jestem jeszcze keridwen :-) to mi sie podoba coraz bardziej :-) oprocz tego pod prysznicem jestem szprota, gdy mam dolek jestem michaelem00, a gdy jestem szczesliwa zmieniam sie w ixika :-) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota :P 23.01.05, 21:10 >> btw. czy niebieski kot nie byl bohaterem jakiegos fajnego japonskiego filmu? A nie wiem, nie byłam w końcu na tej nocce anime i mam zaległości ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swistak_anty_cialo_obce_w_uchu ja tez! 23.01.05, 21:12 tesza chcialemabycia cerridwennkiem Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen ....... 23.01.05, 21:13 a to nie anime. na ale kino byl. tylko nie pamietam tytulu. Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen cos 23.01.05, 21:16 zobacze na stronie akino. moze jeszcze cos wspominaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: 23012005 IP: 213.241.90.* 23.01.05, 21:05 to lecz sie jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sza Re: 23012005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 20:26 Marianczyk umrzesz za pól roku. Odpowiedz Link Zgłoś