Gość: Maruda IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.02, 18:17 Gratuluje malemu zyrafkowi, dumnej mamie i zwyciezcy konkursu na imie. Ciesze sie ze malec ma juz imie i bedzie mogl reprezentowac Łodź jak dorosnie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: Peryskop!!! 09.06.02, 18:31 Ja również gratuluję, choć wydaje mi się że było kilka lepszych propozycji. Ale taki oto przywilej rodziców... Ciekawe czy Prawemu się spodoba imię żyrafiątka? ("Peryskop w sieci") pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: Peryskop!!! IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.02, 18:33 No pewnie ze byly lepsze propozycje (chocby nasze, forumowe:) ale Peryskop nie jest zly no a i narzekac teraz juz nie wypada :) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Peryskop!!! 09.06.02, 22:31 Jejq! czytam sobie to co napisaliście i zastanawiam się o co chodzi?! Ale rwrodzona intuilcja podpowiada mi chyba dobrze... 100 lat dla Peryskopu :)P Niech nam rośnie wysoki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr No Re: Peryskop!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 09.06.02, 22:32 Imię jest po prostu rewelacyjne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiaprim Re: Peryskop!!! SWIETNE !!!!!!! / No text IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 10.06.02, 03:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: Peryskop!!! IP: *.tvsat364.lodz.pl 10.06.02, 18:32 Kurcze, w analogowej GŁ pisza ze odpadly Pietrynek i Poranek bo sie nie mogli zdecydowac. A oba imiona JA zglosilem!!! BUUUUUUU ;((( :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Buuuuuuu IP: *.tvsat364.lodz.pl 10.06.02, 22:42 buuu i jeszcze raz buuuuu Odpowiedz Link Zgłoś