Dodaj do ulubionych

Peryskop!!!

IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.02, 18:17
Gratuluje malemu zyrafkowi, dumnej mamie i zwyciezcy konkursu na imie. Ciesze sie ze malec ma juz imie i bedzie mogl reprezentowac Łodź jak dorosnie :)
Obserwuj wątek
    • hubar Re: Peryskop!!! 09.06.02, 18:31
      Ja również gratuluję, choć wydaje mi się że było kilka lepszych propozycji. Ale
      taki oto przywilej rodziców...
      Ciekawe czy Prawemu się spodoba imię żyrafiątka? ("Peryskop w sieci")

      pozdrowy
      • Gość: Maruda Re: Peryskop!!! IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.02, 18:33
        No pewnie ze byly lepsze propozycje (chocby nasze, forumowe:) ale Peryskop nie jest zly no a i narzekac teraz juz nie wypada :)
        • ixtlilto Re: Peryskop!!! 09.06.02, 22:31
          Jejq! czytam sobie to co napisaliście i zastanawiam się o co chodzi?! Ale
          rwrodzona intuilcja podpowiada mi chyba dobrze...

          100 lat dla Peryskopu :)P Niech nam rośnie wysoki :)
    • Gość: Dr No Re: Peryskop!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 09.06.02, 22:32
      Imię jest po prostu rewelacyjne!
    • Gość: kasiaprim Re: Peryskop!!! SWIETNE !!!!!!! / No text IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 10.06.02, 03:08
    • Gość: Maruda Re: Peryskop!!! IP: *.tvsat364.lodz.pl 10.06.02, 18:32
      Kurcze, w analogowej GŁ pisza ze odpadly Pietrynek i Poranek bo sie nie mogli zdecydowac. A oba imiona JA zglosilem!!! BUUUUUUU ;((( :))))
      • Gość: Maruda Buuuuuuu IP: *.tvsat364.lodz.pl 10.06.02, 22:42
        buuu i jeszcze raz buuuuu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka