hubar 02.07.02, 13:20 wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=908654&dzial=lol0011 Jest szansa. Chcielibyście aby grał w Łodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.02, 18:32 Chcielibyśmy aby grał w Łodzi.W naszym ŁKS-sie. Dobra odpowiedź czy nie ?. Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: Kużba w Widzewie 02.07.02, 18:52 Dobra. Ale jesli zagra w Lodzi, to tylko w naszym Widzewie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Kużba w Widzewie 02.07.02, 20:58 Gość portalu: pafcio napisał(a): > Chcielibyśmy aby grał w Łodzi.W naszym ŁKS-sie. Chcieć a móc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.02, 21:19 Jaka siła drzemie w tych trzech słowach. To ja bardzo przepraszam może przynajmniej teleturniej poprowadzę. PS Kiedy przyjedzie do Widzewa Olisadebe??. Chciec a móc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 16:22 Chyba wykrakałeś. ITI opóżnia wejście na giełdę,musicie się przeprosić z Grajewskim bo dużej kasy może nie być. ŁKS Łódź. Odpowiedz Link Zgłoś
p8 Re: Kużba w Widzewie 03.07.02, 19:20 Gość portalu: pafcio napisał(a): > Chyba wykrakałeś. ITI opóżnia wejście na giełdę,musicie się przeprosić z > Grajewskim bo dużej kasy może nie być. > ŁKS Łódź. Musicie się przeprosić z Ptakiem bo żadnej kasy może nie być. (to niestety nie jest ironia) W tym punkcie proponuję zakończyć rozgrywkę. I Pafciowi proponuję i HuBarowi też. Jaka jest sytuacja sportu w Łodzi wszyscy wiemy... panBozia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 19:53 Sam wiesz że Ptak to zamknięty rozdział.Co do reszty jako że zaliczam Cię do inteligętnych ludzi zgadzam się. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Kużba w Widzewie 04.07.02, 00:21 Ty? No to bardzooo ciekawe, zwłaszcza po tym co napisałeś... Ale to już dyskusja nic niedająca, niestety :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.02, 16:05 Co ja takiego napisałem??. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar A jednak!!!!!!! 18.07.02, 16:39 wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=937119&dzial=lol0011 Jakoś koledzy zza miedzy ucichli. A ktoś mnie tu w tym wątku ... ech WIDZEW ŁÓdź!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: A jednak!!!!!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.02, 18:42 Jestem,jestem.Mam nadzieję że Kużba zna to powiedzenie że nikt Ci tyle nie da co Ci Widzew obieca. ŁkS Łodź 1908. Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: A jednak!!!!!!! 20.07.02, 00:11 Gorycz przemawia ptrzez Ciebie, Przyjacielu:-))BUHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: A jednak!!!!!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.02, 10:53 Tak dla jasności,tego "przyjaciela" możesz sobie darować.Nie grozi nam to. Wracając do głębi Twojego ostatniego wpisu,swiadczy on że pewne fakty są dla Ciebie nie do uchwycenia. A propo senator Lato miałby pewnie sporo do powiedzenia ( nie tylko on)na temat Waszej wiarygodności co do finansów. ŁKS-duma i tradycja Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
p8 Re: A jednak!!!!!!! 20.07.02, 14:54 > ŁKS-duma i tradycja Łodzi. A'propos Twojej wcześniejszej wypowiedzi, pozwolę ją sobie nieco skorygować. "Nikt nie da Ci tylko co Ci Pawelec obieca":) RTS WIDZEW - Klub który rozsławił Łódź w Europie Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio 21.07.02, 11:34 Na szczescie finanse Widzewa sa na najlepszej drodze do normalnosci. Pozwol, ze sam bede decydowal, co mam sobie darowac, nie interesuje mnie Twoje zdanie w tej kwestii. PS1: Na Twoim miejscu spojrzalbym na finanse LKS. A wlasciwie kompletny ich brak. Jak tez pomyslow na funkcjonowanie klubu. Jak tez zalosne hucpy w stulu transferu gwiazdora Matusiaka za plecami prezesa. PS2: Fakt, LKS rozslawil moje miasto, jak diabli. M.in oszalamiajaca frekwencja na meczu z Monaco. 500,600 osob???Liczylem z kumplem, ale przestalismy, bo nie bylismy w stanie opanowac smiechu:-))) PS3: pozdrawiam i zycze spokojnego utrzymania w DRUGIEJ LIDZE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 15:47 Mam nadzieję że wiadomość o finansach w Widzewie które idą w dobrym kierunku dotrze do wszystkich piłkarzy i trenerów którym Widzew wisi kasę (od wielu wielu lat). Co się tyczy sytuacji finansowej ŁKS to jest taka na jaką stać ludzi rządzą w naszym klubie i dlatego gramy w 2 lidze.Jest takie powiedzenie „boso ale w ostrogach”. Jeśli chodzi o ROSŁAWIENIE naszego miasta to nic i nikt nie może równać się meczowi Eintracht .F-Widzew 9-0.To była wspaniała promocja Łodzi. Życzę Wam żeby Wam już nigdy nie wyłączyli wody i prądu i nie rozebrali ogrodzenia przed meczem. ŁKS 1908. Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio 21.07.02, 16:02 Stary, nie rozbawiaj mnie:-)))))Moze wymienisz kilka sukcesow LKS na arenie miedzynarodowej???Kleska w latach 50 z jakimis pasterzami z Luksemburga????Czy ,,honorowe" porazki po 0:2 z Porto i MUnited????BUHAHAHAHA!!!!! PS1: Naprawde zycze Twojemu klubowi, zeby jakos sie doczolgal do konca sezonu. Tylko przestanmy sie licytowac, kto jest bardziej znany w Europie, bo to zalosne. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio 21.07.02, 16:02 Gość portalu: pafcio napisał(a): > Jeśli chodzi o ROSŁAWIENIE naszego miasta to nic i nikt nie może równać się > meczowi Eintracht .F-Widzew 9-0.To była wspaniała promocja Łodzi. Pewnie, najłatwiej wyrwać z kontekstu. Chyba zapominasz o wszystkich pozostałych meczach... > Życzę Wam żeby Wam już nigdy nie wyłączyli wody i prądu i nie rozebrali > ogrodzenia przed meczem. Przynajmniej mają co wyłaczać i co demontować! Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: Kużba w Widzewie 21.07.02, 16:08 Fakt, zapomnialem jeszcze wspomniec o wspanialym obiekcie przy al. Unii:- ))))Cos wspanialego, sama przyjemnosc w obcowaniu z tym czyms:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Kużba w Widzewie 21.07.02, 16:12 Z prochu powstałeś i w proch się obrucisz... Odpowiedz Link Zgłoś