Dodaj do ulubionych

Kużba w Widzewie

02.07.02, 13:20
wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=908654&dzial=lol0011

Jest szansa. Chcielibyście aby grał w Łodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.02, 18:32
      Chcielibyśmy aby grał w Łodzi.W naszym ŁKS-sie.
      Dobra odpowiedź czy nie ?.
      • bartuch Re: Kużba w Widzewie 02.07.02, 18:52
        Dobra. Ale jesli zagra w Lodzi, to tylko w naszym
        Widzewie. Pozdrawiam
      • hubar Re: Kużba w Widzewie 02.07.02, 20:58
        Gość portalu: pafcio napisał(a):

        > Chcielibyśmy aby grał w Łodzi.W naszym ŁKS-sie.

        Chcieć a móc.

        • Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.02, 21:19
          Jaka siła drzemie w tych trzech słowach.
          To ja bardzo przepraszam może przynajmniej teleturniej poprowadzę.
          PS Kiedy przyjedzie do Widzewa Olisadebe??.
          Chciec a móc.
          • hubar Re: Kużba w Widzewie 02.07.02, 21:47
            "Mierz siły na zamiary"
            • Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 16:22
              Chyba wykrakałeś. ITI opóżnia wejście na giełdę,musicie się przeprosić z
              Grajewskim bo dużej kasy może nie być.
              ŁKS Łódź.
              • p8 Re: Kużba w Widzewie 03.07.02, 19:20
                Gość portalu: pafcio napisał(a):

                > Chyba wykrakałeś. ITI opóżnia wejście na giełdę,musicie się przeprosić z
                > Grajewskim bo dużej kasy może nie być.
                > ŁKS Łódź.


                Musicie się przeprosić z Ptakiem bo żadnej kasy może nie być. (to niestety nie
                jest ironia)

                W tym punkcie proponuję zakończyć rozgrywkę. I Pafciowi proponuję i HuBarowi też.
                Jaka jest sytuacja sportu w Łodzi wszyscy wiemy...



                panBozia
                • Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 19:53
                  Sam wiesz że Ptak to zamknięty rozdział.Co do reszty jako że zaliczam Cię do
                  inteligętnych ludzi zgadzam się.
                  Pozdrawiam.
                  • hubar Re: Kużba w Widzewie 04.07.02, 00:21
                    Ty? No to bardzooo ciekawe, zwłaszcza po tym co napisałeś...
                    Ale to już dyskusja nic niedająca, niestety :-(
                    • Gość: pafcio Re: Kużba w Widzewie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.02, 16:05
                      Co ja takiego napisałem??.
                      • p8 Panowie, dość tego bełkotu:) (ntxt) 04.07.02, 19:16
    • Gość: dsf Re: Kużba w Widzewie IP: *.toya.net.pl 06.07.02, 19:00
      jest
      • hubar A jednak!!!!!!! 18.07.02, 16:39
        wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=937119&dzial=lol0011
        Jakoś koledzy zza miedzy ucichli. A ktoś mnie tu w tym wątku ... ech

        WIDZEW ŁÓdź!!!!!!!!
        • Gość: pafcio Re: A jednak!!!!!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.02, 18:42
          Jestem,jestem.Mam nadzieję że Kużba zna to powiedzenie że nikt Ci tyle nie da
          co Ci Widzew obieca.
          ŁkS Łodź 1908.
          • bartuch Re: A jednak!!!!!!! 20.07.02, 00:11
            Gorycz przemawia ptrzez Ciebie, Przyjacielu:-))BUHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!
            • Gość: pafcio Re: A jednak!!!!!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.02, 10:53
              Tak dla jasności,tego "przyjaciela" możesz sobie darować.Nie grozi nam to.
              Wracając do głębi Twojego ostatniego wpisu,swiadczy on że pewne fakty są dla
              Ciebie nie do uchwycenia.
              A propo senator Lato miałby pewnie sporo do powiedzenia ( nie tylko on)na
              temat Waszej wiarygodności co do finansów.
              ŁKS-duma i tradycja Łodzi.
              • p8 Re: A jednak!!!!!!! 20.07.02, 14:54

                > ŁKS-duma i tradycja Łodzi.

                A'propos Twojej wcześniejszej wypowiedzi, pozwolę ją sobie nieco skorygować.
                "Nikt nie da Ci tylko co Ci Pawelec obieca":)

                RTS WIDZEW - Klub który rozsławił Łódź w Europie
              • bartuch Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio 21.07.02, 11:34
                Na szczescie finanse Widzewa sa na najlepszej drodze do normalnosci. Pozwol,
                ze sam bede decydowal, co mam sobie darowac, nie interesuje mnie Twoje zdanie
                w tej kwestii.
                PS1: Na Twoim miejscu spojrzalbym na finanse LKS. A wlasciwie kompletny ich
                brak. Jak tez pomyslow na funkcjonowanie klubu. Jak tez zalosne hucpy w stulu
                transferu gwiazdora Matusiaka za plecami prezesa.
                PS2: Fakt, LKS rozslawil moje miasto, jak diabli. M.in oszalamiajaca
                frekwencja na meczu z Monaco. 500,600 osob???Liczylem z kumplem, ale
                przestalismy, bo nie bylismy w stanie opanowac smiechu:-)))
                PS3: pozdrawiam i zycze spokojnego utrzymania w DRUGIEJ LIDZE.
                • Gość: pafcio Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 15:47
                  Mam nadzieję że wiadomość o finansach w Widzewie które idą w dobrym kierunku
                  dotrze do wszystkich piłkarzy i trenerów którym Widzew wisi kasę (od wielu
                  wielu lat).
                  Co się tyczy sytuacji finansowej ŁKS to jest taka na jaką stać ludzi rządzą w
                  naszym klubie i dlatego gramy w 2 lidze.Jest takie powiedzenie „boso ale w
                  ostrogach”.
                  Jeśli chodzi o ROSŁAWIENIE naszego miasta to nic i nikt nie może równać się
                  meczowi Eintracht .F-Widzew 9-0.To była wspaniała promocja Łodzi.
                  Życzę Wam żeby Wam już nigdy nie wyłączyli wody i prądu i nie rozebrali
                  ogrodzenia przed meczem.
                  ŁKS 1908.
                  • bartuch Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio 21.07.02, 16:02
                    Stary, nie rozbawiaj mnie:-)))))Moze wymienisz kilka sukcesow LKS na arenie
                    miedzynarodowej???Kleska w latach 50 z jakimis pasterzami z
                    Luksemburga????Czy ,,honorowe" porazki po 0:2 z Porto i
                    MUnited????BUHAHAHAHA!!!!!
                    PS1: Naprawde zycze Twojemu klubowi, zeby jakos sie doczolgal do konca
                    sezonu. Tylko przestanmy sie licytowac, kto jest bardziej znany w Europie, bo
                    to zalosne.
                  • hubar Re: A jednak!!!!!!!Do Pafcio 21.07.02, 16:02
                    Gość portalu: pafcio napisał(a):


                    > Jeśli chodzi o ROSŁAWIENIE naszego miasta to nic i nikt nie może równać się
                    > meczowi Eintracht .F-Widzew 9-0.To była wspaniała promocja Łodzi.
                    Pewnie, najłatwiej wyrwać z kontekstu. Chyba zapominasz o wszystkich
                    pozostałych meczach...

                    > Życzę Wam żeby Wam już nigdy nie wyłączyli wody i prądu i nie rozebrali
                    > ogrodzenia przed meczem.
                    Przynajmniej mają co wyłaczać i co demontować!

    • bartuch Re: Kużba w Widzewie 21.07.02, 16:08
      Fakt, zapomnialem jeszcze wspomniec o wspanialym obiekcie przy al. Unii:-
      ))))Cos wspanialego, sama przyjemnosc w obcowaniu z tym czyms:-)))))
      • hubar Re: Kużba w Widzewie 21.07.02, 16:12
        Z prochu powstałeś i w proch się obrucisz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka