Dodaj do ulubionych

zrobiłam dzisiaj kompot z truskawek

IP: *.devs.futuro.pl 11.06.05, 21:54
mało słodki, mocny. Wzmocniłam nim się, bo przede mną noc czerwcowa:
ty jesteś noc czerwcowa
królowa jaśminowa
zapatrzę się w twoje ręce
i wsłucham w głos twych ust
Obserwuj wątek
    • greg-61 Re: zrobiłam dzisiaj kompot z truskawek 11.06.05, 22:04
      Truskawki dobre na wszystko.
      Truskawki to jest to.
      Lubie ich słodyczkę,
      smak, zapach i pychotkę.
      Jedząc je w jaśminową
      noc czerwcową cichą
      oddaję się marzenią,
      fantazją i złudzenią.
      • Gość: zuzia Re: zrobiłam dzisiaj kompot z truskawek IP: *.devs.futuro.pl 11.06.05, 22:34
        i jeszcze dookoła
        strawberry fields
        nutki i zamyślenie....
        • dzo-asia deszcz.... 11.06.05, 22:42
          ..............była noc. Majowa. Całkiem ciepła i bardzo duszna. Siedzieliśmy w
          pokoju, słuchaliśmy Norah Jones i jedliśmy truskawki. I nagle deszcz, taki
          wiosenny. I krople coraz szybciej o ten parapet...kap, kap, kap....Wstał, bez
          słowa założył na moje bose nogi sandały i wziął mnie za rękę. I zaprowadził
          mnie na ten deszcz. I ja zdjęłam te sandały. I szłam obok niego dotykając
          deszczu stopami.... Deszcz. Który oddzielał nas od reszty świata. I smak
          truskawek w jego ustach........i krople deszczu spływające pomnie.......całej..
          I ja. Zamknęta w jego dłoni.
    • Gość: J.S. Myslalem ze to forum o Lodzi IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 11.06.05, 22:40
      • pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 22:46
        No to kiepsko myslałeś :)))
        • nuela Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 22:52
          głównym punktem dzisiejszego rozpustnego wieczoru będzie wanna z truskawkowym
          olejkiem
          • greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:03
            wow - wanna truskawek i dwa ciała??? Bez deszczu? Bez szampana, a może campari?
            hiihihhiihi
            • pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:20
              Jakie dwa ciała??? A upchnie sie ich ile wlezie wszak jak spiewa Krzyś
              uroczy:"Bo do tanga trzeba trojga":)))
              • greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:35
                Jeżeli to już cztery - aby było do pary ;-) hihhiihhi
                znaczy mała orgietka
                albo co tam jak wanna to może być duża ;)
                • pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:37
                  Parzystość nie zawsze jest wskazana gdy ona jedna a ich dwóch i vice wersja :)))
                • wila3 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:38
                  greg-61 napisał:

                  > Jeżeli to już cztery - aby było do pary ;-) hihhiihhi
                  > znaczy mała orgietka
                  > albo co tam jak wanna to może być duża ;)

                  Zaraz Waścia usuną .
                  A szkoda by było.
                  Grzecznie proszę.
                  • dzo-asia Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:40
                    Wila, Paweł! Gdzie mi się kurnia szwendacie? Wracać mi zaraz na mój wątek! Ale
                    już!
                    • pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:44
                      Zara, zabiore mój ołówek i lalke Barbie i w te pedy wracam :)))
                    • greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:47
                      oki koniec z wanna i orgietkami hihihhiihi
                      a to dostała się Wam bura
                      przepraszam - ponownie ja winny
                      prosze o wybaczenie ....im!
              • nuela Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 12.06.05, 01:02
                a co Wy się tak moją wanną rozporządzacie??!!
                • greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 12.06.05, 09:50
                  Twoja wanna?
                  Po całej nocy frywolnych zabaw grupowych ona jeszcze Twoja?
                  Zabawialibyśmy się do rana gdyby ciał nie ubyło zabranych zbyt szybko;-)
                  Dziś byśmy inaczej patrzyli na pomarańczowe oznaczenia ;) hihihihihi
                  Jeżeli - nie za lub przeciw to chociaz tolerancyjnie byśmy milczeli :)
    • Gość: zuzia noc - c.d. IP: *.devs.futuro.pl 12.06.05, 00:57
      Kiedy noc się w powietrzu zaczyna
      wtedy noc jest jak młoda dziewczyna,
      wszystko cieszy ją i wszystko śmieszy
      wszystko chciałaby w ręce brać
      ...
      Ja jestem noc czerwcowa,
      królowa jaśminowa,
      zapatrzcie się w moje ręce,
      wsłuchajcie się w śpiewny chód
      ...

      K.I.Gałczyński
      • wila3 Re: noc - c.d. 12.06.05, 00:59
        Aaale będzie się miło spało !!!!!
        • pawel.l Re: noc - c.d. 12.06.05, 08:25
          No i już po spanku :((( Teraz szybko gatki na dupsko, kanapke w łapke i pędem na
          kolejną randke... Qur... te kobity to mnie kiedyś wykończą :)))
          • greg-61 Re: noc - c.d. 12.06.05, 10:02
            Oj, bo sie Wam ponownie bura dostanie. A może dostaliście pozwoleństwo
            gaduszenia na innych wątkach? Hihihihihihi
            • pawel.l Re: noc - c.d. 12.06.05, 19:39
              Jam zakręcony jak wek na zime wiec mam społeczne pozwolenie do łażenia na boki :)))
              • greg-61 Re: noc - c.d. 12.06.05, 20:25
                hihihhii - społeczne może i tak ale .... patrząc z innej strony to ... jednak
                posłuchałeś. i nie abym się podśmiewywał. Jesteś dorosły, a to był zapewne
                jedynie zart ;-)
                • pawel.l Re: noc - c.d. 12.06.05, 21:15
                  No przeca kobietom sie nie odmawia:))) Jak sama kce to ja tam jestem zawsze
                  gotów :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka