Gość: zuzia IP: *.devs.futuro.pl 11.06.05, 21:54 mało słodki, mocny. Wzmocniłam nim się, bo przede mną noc czerwcowa: ty jesteś noc czerwcowa królowa jaśminowa zapatrzę się w twoje ręce i wsłucham w głos twych ust Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
greg-61 Re: zrobiłam dzisiaj kompot z truskawek 11.06.05, 22:04 Truskawki dobre na wszystko. Truskawki to jest to. Lubie ich słodyczkę, smak, zapach i pychotkę. Jedząc je w jaśminową noc czerwcową cichą oddaję się marzenią, fantazją i złudzenią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzia Re: zrobiłam dzisiaj kompot z truskawek IP: *.devs.futuro.pl 11.06.05, 22:34 i jeszcze dookoła strawberry fields nutki i zamyślenie.... Odpowiedz Link Zgłoś
dzo-asia deszcz.... 11.06.05, 22:42 ..............była noc. Majowa. Całkiem ciepła i bardzo duszna. Siedzieliśmy w pokoju, słuchaliśmy Norah Jones i jedliśmy truskawki. I nagle deszcz, taki wiosenny. I krople coraz szybciej o ten parapet...kap, kap, kap....Wstał, bez słowa założył na moje bose nogi sandały i wziął mnie za rękę. I zaprowadził mnie na ten deszcz. I ja zdjęłam te sandały. I szłam obok niego dotykając deszczu stopami.... Deszcz. Który oddzielał nas od reszty świata. I smak truskawek w jego ustach........i krople deszczu spływające pomnie.......całej.. I ja. Zamknęta w jego dłoni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Myslalem ze to forum o Lodzi IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 11.06.05, 22:40 Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 22:46 No to kiepsko myslałeś :))) Odpowiedz Link Zgłoś
nuela Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 22:52 głównym punktem dzisiejszego rozpustnego wieczoru będzie wanna z truskawkowym olejkiem Odpowiedz Link Zgłoś
greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:03 wow - wanna truskawek i dwa ciała??? Bez deszczu? Bez szampana, a może campari? hiihihhiihi Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:20 Jakie dwa ciała??? A upchnie sie ich ile wlezie wszak jak spiewa Krzyś uroczy:"Bo do tanga trzeba trojga":))) Odpowiedz Link Zgłoś
greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:35 Jeżeli to już cztery - aby było do pary ;-) hihhiihhi znaczy mała orgietka albo co tam jak wanna to może być duża ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:37 Parzystość nie zawsze jest wskazana gdy ona jedna a ich dwóch i vice wersja :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wila3 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:38 greg-61 napisał: > Jeżeli to już cztery - aby było do pary ;-) hihhiihhi > znaczy mała orgietka > albo co tam jak wanna to może być duża ;) Zaraz Waścia usuną . A szkoda by było. Grzecznie proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
dzo-asia Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:40 Wila, Paweł! Gdzie mi się kurnia szwendacie? Wracać mi zaraz na mój wątek! Ale już! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:44 Zara, zabiore mój ołówek i lalke Barbie i w te pedy wracam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 11.06.05, 23:47 oki koniec z wanna i orgietkami hihihhiihi a to dostała się Wam bura przepraszam - ponownie ja winny prosze o wybaczenie ....im! Odpowiedz Link Zgłoś
nuela Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 12.06.05, 01:02 a co Wy się tak moją wanną rozporządzacie??!! Odpowiedz Link Zgłoś
greg-61 Re: Myslalem ze to forum o Lodzi 12.06.05, 09:50 Twoja wanna? Po całej nocy frywolnych zabaw grupowych ona jeszcze Twoja? Zabawialibyśmy się do rana gdyby ciał nie ubyło zabranych zbyt szybko;-) Dziś byśmy inaczej patrzyli na pomarańczowe oznaczenia ;) hihihihihi Jeżeli - nie za lub przeciw to chociaz tolerancyjnie byśmy milczeli :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzia noc - c.d. IP: *.devs.futuro.pl 12.06.05, 00:57 Kiedy noc się w powietrzu zaczyna wtedy noc jest jak młoda dziewczyna, wszystko cieszy ją i wszystko śmieszy wszystko chciałaby w ręce brać ... Ja jestem noc czerwcowa, królowa jaśminowa, zapatrzcie się w moje ręce, wsłuchajcie się w śpiewny chód ... K.I.Gałczyński Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: noc - c.d. 12.06.05, 08:25 No i już po spanku :((( Teraz szybko gatki na dupsko, kanapke w łapke i pędem na kolejną randke... Qur... te kobity to mnie kiedyś wykończą :))) Odpowiedz Link Zgłoś
greg-61 Re: noc - c.d. 12.06.05, 10:02 Oj, bo sie Wam ponownie bura dostanie. A może dostaliście pozwoleństwo gaduszenia na innych wątkach? Hihihihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: noc - c.d. 12.06.05, 19:39 Jam zakręcony jak wek na zime wiec mam społeczne pozwolenie do łażenia na boki :))) Odpowiedz Link Zgłoś
greg-61 Re: noc - c.d. 12.06.05, 20:25 hihihhii - społeczne może i tak ale .... patrząc z innej strony to ... jednak posłuchałeś. i nie abym się podśmiewywał. Jesteś dorosły, a to był zapewne jedynie zart ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.l Re: noc - c.d. 12.06.05, 21:15 No przeca kobietom sie nie odmawia:))) Jak sama kce to ja tam jestem zawsze gotów :))) Odpowiedz Link Zgłoś