Gość: mysza
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
22.08.02, 00:26
uwazam ze nie przybedzie od tego ani pol kilometra autostrady,natomiast
kierowcy zostana zlupieni po raz kolejny SKANDAL.niejedno juz
obiecywano,chociazby za podatek wliczony w paliwo i przybylo zmartwien,a
drogi jakie sa kazdy widzi i niestety jadac czuje :(((