Dodaj do ulubionych

WINIETKI :(((

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.08.02, 00:26
uwazam ze nie przybedzie od tego ani pol kilometra autostrady,natomiast
kierowcy zostana zlupieni po raz kolejny SKANDAL.niejedno juz
obiecywano,chociazby za podatek wliczony w paliwo i przybylo zmartwien,a
drogi jakie sa kazdy widzi i niestety jadac czuje :(((
Obserwuj wątek
    • Gość: mian Re: WINIETKI :((( IP: *.lowicz.sdi.tpnet.pl 22.08.02, 10:04
      Dodatkowy podatek , inaczej nazwane ale to cały czas jest podatek . Rządzący
      usiłują wyciągnąc od obywateli jak najwięcej . Wkurza to i tyle .


      pzdr
      mian
      • Gość: mysza Re: WINIETKI :((( IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.08.02, 13:34
        z tego co slysze i czytam wszyscy sa tego samego zdania.dodatkowy fakt(komizm
        niezamierzony zapewne)dzisiaj w tv miala zostac przeprowadzonz rozmowa z jakims
        urzednikiem na temat tych winietek (nazwa uwazam kretynska)nie dojechal do
        studia z powodu korkow i zlych warunkow drogowych tak to okreslono.doooobreee!!!
        • Gość: mian Re: WINIETKI :((( IP: *.lowicz.sdi.tpnet.pl 24.08.02, 10:26
          Niestety ostatnio spirala wprowadzania nowych podatków , pod nowymi nazwami ,
          na nowe szczytne cele została nakręcona strasznie . Cociaz nie , przepraszam
          cos ma staniec , wódka !!! Urzędasy doszły do wniosku iż akcyza podatki na wódę
          są juz tak wysokie iż obniżenie ich spowoduje większą konsupmcję i większą
          sprzedaż ( usłyszane w TV od jakiegoś tam polityka z koalicji rządzącej ) . Mam
          nadzieję ze i w kwestii innych podatków zaczną tak samo myslec ;-))


          main
    • Gość: mysza Re: WINIETKI :((( IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.08.02, 13:22
      szukaja wszelkich mozliwosci sciagniecia pieniedzy-ale te mozliwosci sa juz
      niewielkie niestety :((w kwestii wodki-dla mnie moze kosztowac i piecset zl
      przy moim uzywaniu wszystkie wytwornie juz dawno by splajtowaly :))))
    • Gość: mysza Re: WINIETKI :((( IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.08.02, 13:24
      szukaja wszelkich mozliwosci sciagniecia pieniedzy-ale te mozliwosci sa juz
      niewielkie niestety :((w kwestii wodki-dla mnie moze kosztowac i piecset zl
      przy moim uzywaniu wszystkie wytwornie juz dawno by splajtowaly :))))
      • Gość: mian Re: WINIETKI :((( IP: *.lowicz.sdi.tpnet.pl 24.08.02, 13:37
        A to dostałem poranną pocztą , myślę ze to tez jest jakis sposób ;-))




        "Juz jest protest - adres winietki.triger.com.pl/

        Podpisujcie, rozeslijcie wiadomosc do znajomych,
        wykorzystajcie swoje
        ksiazki adresowe. Jak bedziemy mieli kilkadziesiat tysiecy
        podpisow - zainteresujemy tym media. "


        Nie wiem kto to organizuje ale wpisac sie wpisze ;-)))))


        pzdr mian

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka