Gość: coffies& toffies IP: 81.219.* / *.grs.net.pl 11.09.05, 14:21 co sadzicie o tym miejscu? podobno straszny lans i pozerstwo. warto sie tam wybrac?? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
memento77 Re: smile 11.09.05, 17:42 W dzien poszedlem na kawe z kolezanka, w glebi lokalu smierdzialo z WC, wiecej tam nie pojde - zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: smile 11.09.05, 18:04 jak dla mnie to ktoś próbuje tu zareklamowac lokal :/ Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: smile 11.09.05, 18:05 albo po prostu dowiedziec sie co ludzie mysla o tym lokalu Odpowiedz Link Zgłoś